Ovai ladsri FAMILIEBERICHTEN 15 Jan Pieter Willemkens V Hendrika Cornelia Schimmel-Verploegh COLOFON Familieberichten Adriaan Leendert Willem Kievit Georgette Louise Vermeire-Matthys William Emile Verdoorn William O ITIensen inq.nl Adrie weduwe van Th. A. Schimmel Herwijnen, 13 december 1921 Middelburg, 4 april 2017 Koos en Lodewijk Karin en Hans Thijmen Marit Ellen en Jelle Albert en Esther Yaiza Arthie en Martijn Lex Sterre Noordweg 369 4333 KB Middelburg Wij herdenken haar op maandag 10 april om 12.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Vanaf 12.00 uur is het mogelijk persoonlijk afscheid van Hennie te nemen. Na de herdenkingsbijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in hotel Van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg. Willem Levinus van Leeuwen Wim donderdag 6 april 2017 kijk ook op Moedig ging je door tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Je begon zo dapper aan een gevecht. Even dacht je nog dat je het zou kunnen winnen. Maar helaas, je moest de strijd opgeven, die je zo moedig hebt doorstaan. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Met intens verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve gehuwd geweest met Florentine Hamelink partner van Adriën Hagenaars Diepenheim, 9 mei 1934 Oostburg, 30 maart 2017 De wil was er nog, de kracht niet meer. Oostburg: Adriën Hagenaars Lochem: Betty Kievit Patrick Eelco en Ludwien Oostburg: Jan en Jacqueline Engelaar-Sanders Jordy en Maria Demi Correspondentieadres: Schouwburgstraat 52, 4501 BP Oostburg Een speciaal woord van dank aan allen die hem zo liefdevol hebben verzorgd. Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wat was je sterk en arbeidzaam Steeds heb je voor iedereen klaargestaan Flink was jij je hele leven Moedig ben je tot het einde gebleven Flink wil je nu dat wij zullen zijn maar het afscheid nemen doet zo'n pijn Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve mama en mémé, we konden altijd op je rekenen en we zullen je missen. sinds 24 maart 2013 weduwe van Robert Vermeire Moerkerke, 10 oktober 1927 IJzendijke, 3 april 2017 Moerkerke: Francien Vermeire Tonny Roos Maldegem: Rian en Cindy Lior Moerkerke: Nicole en Yann Correspondentieadres: Zwaanstraat 12, 4529 GH Eede Een speciaal woord van dank aan medewerkers van ZorgSaam thuis, dokters en verplegend personeel AZ Alma Sijsele, medewerkers en elke helpende hand van Huize Emmaus en dokter Peeters, IJzendijke. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op maandag 10 april om 11.30 uur in het crematorium te Brugge, Zeelaan 2. U bent in de gelegenheid om te condoleren na de dienst. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ik wil alleen zijn met de zee, ik wil alleen zijn met het strand, ik wil mijn ziel wat laten varen, niet mijn lijf en mijn verstand. Ik wil gewoon een beetje dromen rond de dingen die ik voel en de zee, ik weet het zeker, dat ze weet wat ik bedoel. Toon Hermans Omringd door zijn dierbaren is rustig ingeslapen Breskens, 25-09-1942 t Terneuzen, 04-04-2017 echtgenoot van: vader van: schoonvader van: opa van: zoon van: Anny Driessens Ernst en Huib Sandra Versijp en Jessica Lammens Daniël, Rick en Tobias Johannes en Nathana Nelisse t Correspondentieadres: Edvard Grieghof 89, 4536 ER Terneuzen De afscheidsplechtigheid, waarin we het leven van Jan willen gedenken, zal plaatsvinden op maandag 10 april om 14:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend aan de plechtigheid bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium voor een informeel samenzijn. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een lang leven, vol zorg en aandacht voor de ander, is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Je bent niet meer daar waar je was maar overal waar wij zijn Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos Vandaag is overleden ons aller allerliefste Biervliet, 1 januari 1942 echtgenoot van: vader van: opa van: Axel, 4 april 2017 Tea Christel en Patrick Dominique en Ron Anke, Floor Sanne, Marit Celest, Jules Westsingel 12, 4571 VE Axel De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 8 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de Heilige Maria Hemelvaart, Dorpsplein 1 te Zuiddorpe, waarna aansluitend een korte crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om dit persoonlijk te doen. Onbegrijpelijk, wat zullen we jou missen. Familie Verdoorn Familie van den Berg Met veel verdriet geven wij U kennis van het overlijden, in de leeftijd van 60 jaar, van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Zierikzee: G.W. van Leeuwen (in liefdevolle herinnering) E.P. van Leeuwen-de Putter Zierikzee: Joke van den Ouden-van Leeuwen (in liefdevolle herinnering) Leo van den Ouden Ilona en Mart Schore: Cobi Coppoolse-van Leeuwen Piet Coppoolse Gijs en Elisa, Finn, Roan en joy Sabina en Martijn, Zara en Fiene Gerwin en José, Chloéen Demi Tiel, 4 april 2017 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 69