FAMILIEBERICHTEN 23 ÜTdt leden Rinus van Hoepen Rinus van Hoepen maandag 3 april 2017 O IHensen inq.nl Verdrietig delen wij u mee dat van ons is heen gegaan mijn lieve, dappere man, onze onvergetelijke, altijd meelevende broer, zwager en oom Gelinus Marinus Cornel is van Hoepen Rinus Krabbendijke, 19 maart 1947 Goes, 31 maart 2017 Goes: Jenny van Hoepen - Schneider Yerseke: Adrie Janny van Hoepen - Salm René Anita en kinderen Arjan Gerlinda en kinderen Frank Hanneke en kinderen Middelburg: Anny Leen Everse - van Hoepen Arjan en Yvonne De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 5 april om 12.30 uur in de 'Vredeskerk', Ds. W.H. van der Vegtplein 2 te Goes. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Na de dienst is er gelegenheid tot ontmoeting in 'De Heyzon', Jufferswegje 31 te Kapelle. Vanaf ca. 14.45 uur is daar ook gelegenheid tot condoleance. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v.: Familie van Hoepen Postbus 12, 4430 AA 's-Gravenpolder Tot ons grote verdriet is overleden onze lieve vriend Wij zijn dankbaar voor de lange en mooie vriendschap die we samen mochten beleven. We wensen Jenny veel sterkte met dit grote verlies. Ko en Koosje Mies, Ina en Truus Peter en Lieneke Peter en Joke Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze aimabele buurman Wij zullen hem missen en wensen Jenny, familie en vrienden veel troost en sterkte toe Jan en Dianne, Kees en Tonny, Hannie, Adriaan en Corry, Jan en Atie, Steven en Frangoise, Ben en Ria, Theo en Ria, Maarten Goes, 31 maart 2017 Na een korte periode waarin wij hoopten op herstel, is tot ons grote verdriet overleden Rinus van Hoepen Rinus heeft een belangrijke fase van ons bedrijf begeleid en is daarbij van grote waarde gebleken. Zijn heldere, analytische inbreng heeft ons verder op weg geholpen in de opbouw van ons bedrijf. Wij zullen zijn inspirerende aanwezigheid missen. Wij wensen Jenny en familie veel sterkte en kracht toe in deze periode van groot verlies. Directie en Management Team K0TRA logistics Erik, Frans, Edwin, Kees, Jan, Miriam, Leo en Carlo Na een ongelijke, veel te lange strijd tegen een sluipende ziekte is van ons heengegaan mijn adviseur en vriend Rinus van Hoepen Ik zeg zo vaak "zonder Rinus was Kotra er nooit gekomen". Bij de overname in 2009 heeft Rinus een belangrijke rol gespeeld. Ik zal Rinus dan ook missen als adviseur en zeker ook als mens. De afgelopen 10 jaar is hij mijn steun en klankbord geweest. Jenny en familie moge God jullie de kracht geven dit verlies te dragen. Erik de Koeijer Met eerbied en respect gedenken wij dat op 31 maart 2017 ons is ontvallen de heer Rinus van Hoepen Rinus werkte als adviseur de afgelopen 10 jaar bij Kotra. Hij was een markante persoonlijkheid en bij velen bekend. Rinus was erg betrokken bij ons bedrijf en onze medewerkers. Wij zullen hem missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Jenny, de familie en vrienden. We wensen hen alle kracht toe om dit verlies een plek te geven. Medewerkers KOTRA logistics Yerseke, De Koeijer Transport, Transport Vooruit, Kloos Holland, Van Maanen, Van der Plasse transport, Fimagro Financiële dienstverlening. (Mi V kijk ook op Geen bezoek aan huis. !V OM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 55