O ik zoek naar magie in materialen' m magazine 41 Voie Lights Een experiment met neonlicht. €1.330. I w ■V" Seeing Glass De nieuwste toevoeging aan de collectie is Candy Cubes Multifunctionele objecten met een glanzende afwerki ng. Vanaf €1.300. Wie: Sabine Marcelis Wat: Ontwerper van producten, installaties en interieurs Waar: Rotterdam Ontwerper Sabine Marcelis schiet er van in de lach; haar werk is dit jaar maar liefst op acht plaatsen in Milaan te zien. Zelf gaat ze niet; andere bedrijven, galerieën en exposanten nemen haar werk mee. „Ik presenteer niet zo vaak zelf. Op deze manier ben ik toch heel goed vertegenwoordigd. Ik vind het heel spannend, ben benieuwd naar het effect." Marcelis studeerde in 2011 af aan Design Academy Eindhoven. Voor haar afstudeeropdracht werkte ze samen met een aantal glasspe cialisten en daar is haar liefde voor machines en materialen geboren. „Het liefst werk ik samen met de experts. Ik word gegrepen door een materiaal - glas, giethars, me taal - en samen gaan we op speur tocht naar de mogelijkheden. Ik speel vaak met kleur en licht, ben altijd op zoek naar een beetje magie. Veel inspiratie haal ik daarbij uit mijn jeugd op het platteland van Nieuw-Zeeland. De bergen, de sneeuw, het licht, de lucht, de zon en het water. Samen zorgen ze voor supermagische effecten. Die momenten uit de natuur probeer ik te vangen op een abstracte manier in de objecten die ik maak. Soms is dat een artistiek object, dan weer een product voor thuis, maar ik ontwerp ook interieurs en displays voor winkels." WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 97