Tips van de week QUIZ Geweldloos AB ZAG 'T ¥@abzagt Concert van hitartiest, muziekboek en drie topfilms in de spotlight Nederlandse rockers - maar op en poster van zan geres Dua Lipa op de slaapkamerdeur. Een ou derwetse vamp dus als muze. Dat klonk even ouderwets als verfris send. En het paste bij zijn eerder op Twitter geuite wens met be trekking tot de nieuwe samenstelling van de volksvertegenwoordiging: 'Ik wil meer wijven in de Kamer'. Met voormalig Moke-gitarist Phil Tilli als manager heeft Hamming duidelijke am bities voor zichzelf geformuleerd. „Ik wil de grootste worden", zegt hij onomwon den. Dat Luck is for Suckers die droom al waarmaakt ligt niet voor de hand. Het album klinkt fris en energiek met de sin gle Be Good or Be Gone als fijn uithang bord, maar bezit nog te weinig substantie om Hamming werkelijk naar de Neder landse roek-eredivisie te doen opstomen. Barry Hay kan dus opgelucht ademhalen, maar niet al te lang, want Lucas Ham ming komt er aan. <1 Lucas Hamming speelt vanavond in Haarlem en volgende week zaterdag in Utrecht. magazine 23 Arrival Amy Adams kreeg dit jaar geen Oscarnominatie voor haar rol in de sciencefictionfilm Arrival die nu uit is op dvd. Schande! Adams speelt een taalexpert die contact moet maken met buitenaardse wezens. Woensdag speelt Sting in Afas Live (voorheen Heine- ken Music Hall). Hoe reageerde hij in een recent interview met deze krant op de suggestie van een Police- reünie? BIJ STEFAN OP REPEAT ¥@stefanraatgever De Dijk - Niemand in de Stad Mijn favoriete Nederlandse groep nam enkele grote hits en vergeten albumparels opnieuw op. De resultaten op Groef variëren. Het prachtige Niemand in de Stad klinkt nog steeds het beste in zijn live-versie uit 2006 in Ahoy. a. 'Misschien over een jaar of vijf.' b. 'Waar zie je me voor aan?' c. 'Liever vandaag dan morgen, maar Stewart Copeland wil niet.' d. 'Ik treed nog liever met de smurfen op' q :pjooM}uy De Franse popster Soko (30), echte naam Stéphanie Sokolinski, maakt ook als actrice furore. Acht jaar geleden brak ze door met het nummer I'll Kill Her. Verder werd zij be kend door een flitsrelatie met actrice Kristen Stewart. In de Nederlandse bioscoop is de vredelievende Soko deze maand te zien in Voir du pays, een drama over Franse militai ren die na hun tour of duty in Afghanistan afkoelen op Cyprus, met heftige gevolgen. De zon en de maan en de Rolling Stones Journalist Rich Cohen volgde 's werelds grootste rockband vanaf eind jaren 80 van dichtbij. Het resultaat is niet de zoveelste heiligverklaring, maar biedt dankzij Cohens afstandelijke blik enkele nieuwe inzichten. International Filmfestival Rotterdam De films A Hustlers Diary, Als Paul über das Meer kam en La ragazza del mondo vormen het programma van het eerste IFFR Gemist. De drie films scoorden zeer hoog bij het fes- tivalpubliek en zijn verder nergens te zien. Concert - Ed Sheeran Het wordt de week van Ed Sheeran. Er is geen kaart meer te krijgen voor zijn optre dens op maandag en dinsdag in de Ziggo Dome. Niet verwonderlijk: Sheeran is de populairste hitartiest van het moment. actrice Hamming is niet zo ongepolijst als hij eruitziet. Bij de presentatie van zijn nieuwe album bedankte hij omstandig zijn ouders en vrienden. WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 79