Toch huisje, boompje, beestje Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. „We wonen hier nog maar anderhalve maand, maar we voelen ons al redelijk thuis, ook 's nachts. Dus we hebben lekker geslapen. Vreemde geluiden? We zijn eerder bang dat buren óns horen dan andersom. De klein tjes worden soms midden in de nacht wakker, en we rommelen in huis op rare tijdstippen." „Hiervoor hadden we een huisje in Amsterdam-Noord, maar we droomden ervan de stad te verlaten. We wil den een woning waar de kleintjes de ruimte hebben om rustig op te groeien, met een tuin. Die droom komt nu uit. Vijfjaar geleden had ik niet gedacht dat ik me met zulke dingen zou be zighouden. Toen zaten we volop in het stadsleven en planden we verre reizen. We dachten dat we ook kinderen konden hebben op een verdiepinkje aan de Prinsengracht, dat we met de kinderen achterop tussen de trams en taxi's door manoeuvrerend naar ons werk zouden fietsen. Maar in de praktijk veran derde dat idee snel. Het blijkt gewoon verrekte lastig om elke dag een kinderwagen drie verdie pingen naar beneden en omhoog te sjouwen, om maar iets te noemen." „We beginnen straks met een ontbijtje. Pannenkoeken, eitjes, smoothies. Daar proberen we de kinderen bij te be trekken; mogen zij op het knopje van de blender drukken. Daarna gaan we zwemmen. Als zij van middag slapen, kunnen wij nog even klussen. We moeten de deuren nog ophangen. Toch leuk dat we straks de wc weer dicht kunnen doen." Grieteke Meerman 7.00 uur Kamiel Wanrooij (32) uit Naarden geniet met zijn vriendin Frederiek Lever (31) van de ochtendgymnastiek van zoontje Seppe (3) en dochtertje Joa (1). 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? Wat brengt de dag? H Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 41 zaterdag 1 april 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 60