nu 999,- nu899,- UMi 8 Drie exposanten in Galerie van den Berge SPECTACULAIRE SHOW! Hoe verschillend hun werk ook oogt, de drie kunstenaars in Galerie van den Berge in Goes hebben twee dingen gemeen. 5ij aankoop van elk bankstel, hoekbank of compleet interieur Als het gaat over kunst kun je het hebben over vorm, kleur, compositie. Over voorstelling of de af wezigheid ervan. Over betekenis. Over kwaliteit en originaliteit. Maar deze keer spits ik mijn ver haal toe op twee andere aspecten: onderzoek en concentratie. Dat laatste is namelijk wat me het eerst opvalt als ik Galerie van den Berge binnenstap en ik de zaal met werk van Hinke Schreuders (1969) overzie. Kleine werken, in de buurt van een A4-tje, hangen met een flinke tussenruimte op de witte wanden. Schilderijen met een objectachtige uitstraling. Van dichtbij blijken het op linnen ge plakte foto's te zijn, bladzijden uit oude damesbladen zoals de Be atrijs, met foto's van elegante mo dellen. Ze dragen prachtige jurken met strakke lijfjes en wijde rok ken. Jaren 50. Delen van de blad zijden zijn weggeschilderd met inkt. Tekstregels krijgen een echo in de vorm van geborduurde lijn tjes. Op één van de werken ver dwijnt het model gedeeltelijk ach ter een sluier van pareltjes die als een sterrenregen over het vlak valt. Om de slanke hals van de vrouw hangt een parelketting. Schreuders voegt er nog een aan toe en geeft de foto zo een fysieke dimensie. Alles ademt aandacht. Net als de geborduurde teksten op stukjes antiek ogend textiel. Re gels uit een Engelse vertaling van Histoire d'O, uit 1954, van Anne Desclos die zij onder pseudoniem schreef als reactie op de bewering dat vrouwen geen erotische ro mans konden schrijven. Ik lees: 'O' wacht, valt in slaap, was niets, voelde niets meer... De feministe en schrijfster Édith Thomas, met Panther Blizzard Valdez OF GRATIS RELAX FAUTEUIL zaterdag 1 april 2017 Hinke Schreuders borduurt kralen op oude foto's. Voorbeelden van creativiteit en verbeeldingskracht Nico Out GRATIS RELAXFAUTEUIL Strakke draai-Zrelaxfauteuil. Elegant en modern vormgegeven. Met Easy Push-Sacksysteemi Elegante draai-Zrelaxfauteuil met traploze comfort-verstelling. Inclusief voetenbanki Heerlijke relaxfauteuil voor lekker zitten, relaxen of liggen. Met soepel relaxmechanisme! *Rekenvoorbeelden Contante waarde €599 €799 €899 €999 Een niet doorlopend kredie en standaard informatiebic advies.U dient zelf te bepe 3/2 zits Collin Prachtige relaxbank met slank design. Uitgevoerd in Cat.1 Leder en met 2 Relaxsystemen per bank. Leverbaar in diverse kleuren stof, kunstleder en leder. normaalJV99^ 2+Hoek+2+Longchair Parys Moderne hoekbank met verstelbare hoofdsteunen in Artifical Leather. Leverbaar in diverse kleuren en bekledingen; kan tevens gespiegeld geleverd worden. Normaal .1999r"nu voor 1199,-. Als 2+Hoek+2: normaaljfêGf^ 12x Let o p! Geld lenen kost geld Woonlandschap Olso (298x198cm) Moderne leefhoek als grote uitvoering in Supreme inclusief sierkussens. b Tevens leverbaar in een groot aantal bekledingen en kleuren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 44