'Pas op met Dionne!' CULTUUR 25 Voor maar bloemenkweker nog als hij het moment opdiept. „Daar, achterin de kas, zei ik stiekem tegen Au drey dat ze zich geen zorgen hoefde te maken. Wat we niet wisten, was dat de geluidsman ons wél had gehoord. Dat hij de cameraman aantikte zodat die kon filmen. De beelden zagen we pas maanden later toen de serie werd uitgezonden. Eigenlijk was dat niet fair naar de andere vrouw toe, een beetje vals mis schien, maar dat doe je dan ge woon. Dat is de liefde." Boer los weet er alles van. Bij hem waren Dycke en Mirjam in afwachting, maar ook de Achter hoeker wachtte niet af. „Dat had ik vooraf besproken met de vrou wen: als ik het weet, zeg ik het. Ik wilde niemand voor de gek hou den. En als je écht verliefd bent, kun je geen toneel spelen." Elet verschil met boer Hans: Jos Sloot lichtte wél een cameraman in. 'Kom mee', zei hij tegen hem en liep naar Dycke. „Ik kon het niet meer voor me houden. Ik was er klaar mee. Ik móest het Dycke vertellen. Ze was zo ver bouwereerd. Had het nooit ver wacht, zeker niet op dat mo ment." Ook hier stond het keuzemo ment voor de televisie pas een dag later gepland. „Yvon was op dat moment bij boer Wim en Mirjam was net geschopt door een pony. Zij had last van haar pols. Ik ben met haar naar het ziekenhuis gereden. Daar zeiden ze nog 'meneer en mevrouw' te gen ons. Nou, het lag nét even anders, maar dat wist Mirjam op dat moment niet." Snel schakelen Bij terugkomst op het erf ver telde Jos - weer 'regelde' hij een cameraman - het nieuws aan Mirjam. „Yvon was er toen nog niet. Ze kwam zo snel mogelijk, nog net niet onder politiebege leiding, geloof ik. 'Wat maak je me nou', riep ze, maar ik was strontverliefd en ben nu eenmaal gewend snel te schakelen", lacht Jos, die later heus wel besefte dat het zo allemaal niet in het televi siedraaiboek stond. „Ik geloof dat de programmamakers niet echt blij waren, al heb ik nooit verwij ten gekregen, maar voor de liefde bestaat geen draaiboek." Hans vindt zijn geheime ont boezeming in de kas met Audrey 'nog altijd het mooiste moment'. „We hebben dat fragment samen nog teruggekeken. Als we toen wisten dat we gefilmd werden, had het nooit zo gevoeld. Het was niet geforceerd, maar puur en echt. Daar draaide het om, liefde laat zich niet sturen en onze missie is geslaagd", wijst hij op de huidige situatie. De twee zijn nog altijd samen en hebben twee zoontjes, Roan (4) en Jurre Moeder Hans is benieuwd wie Herman morgen kiest. „Je ziet dat het al lemaal nieuw voor hem is, maar hij blijft een gentleman. Eerst leek het Fleur te worden, maar ik neig nu naar Anne, al worden we door de programmamakers mis schien wel op het verkeerde been gezet." Jos en Dycke denken ook dat het Anne wordt. „Die lijkt het meest op zijn moeder en daar luistert hij toch naar, hoor. Zij drukt toch ook een stempel op het verhaal", glimlacht Jos. En de andere boeren? „Olke voelt zich ongemakkelijk, maar laat zich wel lichtelijk besprin gen. David zou ze allebei wel wil len. En Riks is nog die echte boer. Daar moeten de kinderen nu mee beslissen. Marit ziet hem zitten, maar ik vraag me afhoor, of hij voor haar kiest. Bij Mare zie ik glinsteringen in de ogen. Daar zie ik echt iets opbloeien." Goed ingevoerde bronnen stellen dat RTL behoorlijk in de maag zit met de problemen rond de gevierde presentator, die zich de afgelopen maanden 'een tikkel tje onaantastbaar is gaan voelen' door het ene na het andere suc ces dat hij oogstte. Humberto Tan was de man met het onberispelijke imago, de goedlachse presentator met de hoge gunfactor. De swingende vader in Dance Dance Dance, het middelpunt van Let's Dance, het zo succesvolle dansspektakel in de Ziggo Dome dat vorig jaar voor de tweede keer werd ge houden. En hij won de ene na de andere prijs: Omroepman van het jaar, zijn tweede Zilveren Te- levizier-Ster en eind vorig jaar ook nog de Sonja Barend Award voor het beste tv-interview met de vier Rotterdamse vrienden die de aanslag in de Franse con certzaal Bataclan overleefden. Met al die prijzen op zijn schoorsteen is een gevoel van onoverwinnelijkheid ontstaan, zeggen insiders. „Die laatste prijs was voor Humberto net iets te veel van het goede", weet een bron die dicht bij het vuur zit. „Daardoor is hij een beetje gaan zweven." Groeiende kritiek De waarschuwing van RTL aan Tan - een van de belangrijkste gezichten van de zender - om op te passen met zijn buitenechte lijke relatie is niet verwonderlijk. Want tegelijk met zijn privéso- res kelderden ook de kijkcijfers van RTL Late Night en groeide de kritiek dat de schwung eruit is. Ironisch genoeg waren de laatste dagen voor Tan net iets beter, met kijkcijfers boven de 700.000, maar dat was uitgerekend in de dagen dat hij vol in de voor hem vervelende publiciteit stond. Al sinds januari komt Late Night niet in de buurt van de concurrentie, Jinek en Pauw op NPO1. Bij zowel RTL als de NOS, waar Stax in dienst is, zwijgt men naar buiten toe over de kwestie. Intern is het bij RTL in tussen een heet hangijzer. De top van het televisiebedrijf zit niet te wachten op eigen pro gramma's die nog extra in de vlek wrijven. Showrubriek RTL Boulevard zwijgt de kwestie tot nu toe dood. „Dat heeft ook te maken met de sfeer die bij heel RTL momenteel heerst", zegt een van de RTL-bronnen. „Ie dereen heeft te doen met Hum- berto's vrouw en kinderen, vooral voor hen stelt iedereen zich erg terughoudend op." Brussel bruist! t) reiskatern.nl zaterdag 1 april 2017 Meer informatie en boeken: Ga voor 3 dagen Brussel naar onze website reiskatern.nl/pzc/zowl706 of bel Zoweg.nl 0900-2359693 0,70 pg) (2). Het wordt hoe dan ook een hartver scheurend moment: kiest Herman voor Anne (links) of voor Fleur? FOTO KRO-NCRV RTL waarschuwde: Als Europese hoofdstad heeft Brussel alles in huis voor een veelzijdig weekendje weg. Van innoverende gastronomie tot architectuurparels in Art Nouveau stijl. Brussel Bezoek de historische wijk Sablon voor de beste chocolatiers, antiek en boetiekjes of wandel door de Koninklijke Sint-Hubertusgallerijen. Nieuw is het museum GardeRobe MannekenPis waar je bijna 950 kostuumpakjes van de beroemdste inwoner van Brussel bewondert. Voor meer toeristische informatie surf je naar www.visitbrussels.be Thon Hotel Bristol Stephanie Het luxueuze Thon Hotel Bristol Stephanie (beoordeling 8,5) is een 4*+ hotel gelegen op de trendy Avenue Louise. Deze straat staat bekend om haar exclusieve winkels en warenhuizen. Het hotel beschikt over een uitstekend ontbijt, een fitnessruimte en een sauna om na een drukke dag heerlijk tot rust te komen. RTL 4 waarschuwde Hum- berto Tan op te passen met zijn affaire met Dionne Stax. Dat zeggen goed ingevoerde bronnen in de tv-wereld. De zender, die al weken op de hoogte is van de situatie, drukte de presentator op het hart 'voorzichtig te zijn met zijn nieuwe situatie' zodat het geen invloed zou hebben op zijn functioneren. Dennis Jansen Inbegrepen 2 keer een overnachting 2 keer uitgebreid ontbijtbuffet Gratis upgrade naar een Club Room Late check-out om 15.00 uur Gratis parkeren t.w.v. 50,- Gratis sauna, fitness en wifi Prijs per persoon o.b.v. 2 personen en beschik baarheid, 20,- reserveringskosten en toeristen belasting 4,24 p.k.p.n. Betaal pas bij aankomst! Een trotse Tan met de naamgeef- ster van de door hem gewonnen Sonja Barend Award FOTOSANDER KONING Aankomsten t/m augustus 3 dagen in een 4*+ hotel Incl. upgrade, parking en meer Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 25