Boulevard 44 44 24 M 0*4 ANGELA KIJKT TV RTL Boulevard is deze week door het ijs gezakt. Wat jarenlang dé showbizzru- briek van Nederland was, is definitief verworden tot een zielig pr-apparaat van RTL 4, dat de oren bang laat hangen naar de grote baas Erland Galjaard. Waar is Albert Verlinde als je hem nodig hebt? Ik doel natuurlijk op de affaire Humberto Tan- Dionne Stax, waar Boulevard woensdagavond geen letter over bracht. Niks, nada. Elke andere rel - ik noem de seksvideo van Patricia Paay - is goed genoeg om dagenlang uit te melken. Maar nu het om een RTL-collega gaat, is het pro gramma ineens roomser dan de paus en rept er geen woord over. Zelfs niet in het headlines- blok of het 'wat is er vandaag hot op het wereld wijde web'- rubriekje. Terwijl het op internet nergens anders over ging, net als in veel huis kamers en voetbalkantines. eerste plaats voor Tans vrouw en kinderen. Dat je daarmee worstelt als showrubriek van een zender waarvan die ene betrokkene een promi nent gezicht is, snap ik. Dat RTL Late Night door hetzelfde productiebedrijf wordt gemaakt als Boulevard, maakt het nog lastiger. En dan is er als klap op de vuurpijl directeur Galjaard die ontploft bij dit soort berichtgeving over zijn vrienden. Albert Verlinde ging daar vijftien jaar lang pal tegen in, maar ja, we weten hoe dat is afgelopen. Kortom: een mijnenveld voor Boulevard. Maar de liaison Stax-Tan gewoon negeren? Helemaal doodzwijgen? Daarmee maakt de showrubriek zich volkomen belachelijk. Te meer omdat zo'n beetje heel RTL weet dat het klopt en dat Tan door de zender is gemaand om op te passen. En weet u, ik had me er nog niet zo over opge wonden als Boulevard donderdagavond niet een groot deel van zijn tijd had gewijd aan het ophemelen van Temptation Island. Wat is dat toch een geweldige show van RTL, riepen ze in koor achter de desk. Hoe hypocriet. We hebben het over vier stellen die in een luxe setting, overgoten met drank, door een groep vrijgezellen worden verleid tot vreemdgaan. Alle escapades worden vervolgens gefilmd, aan de bedrogen partner getoond, waarna de ca mera gretig inzoomt op de tranen. Boulevard had zelfs een 'deskundige' opgetrommeld die met droge ogen beweerde dat deze ranzige troep leerzaam is, omdat het de kijkers thuis tips geeft hoe vreemdgaan te voorkomen. Waar was die man een dag eerder? Papa's bij de zandbak Zonder mol OUD-DEELNEMERS LEVEN MEE MET BOER HERMAN Boer Herman is verliefd! En hij wil dat morgenavond in Boer zoekt Vrouwwei van de daken schreeuwen. Een aantal oud-deelnemers weet maar al te goed hoe dat voelt. „De programmamakers waren niet zo blij, maar ik kón het niet meer voor me houden." oals elke zondag avond zitten ze morgen ook weer klaar voor Boer Zoekt Vrouw. Boer Hans Weijs en zijn Audrey kijken reikhalzend uit naar het keuzemo ment van boer Herman in Frank rijk. „We zien hem worstelen met zijn gevoelens", zegt de bloemen- kweker uit de reeks van 2009. „Hij doet vreselijk veel moeite om iets te verbergen. Er groeit en bloeit iets, de spanning loopt hoog op. Héél herkenbaar." Vorige week was in de vooruit blik op de komende aflevering al te zien dat Herman er uit is en po pelt om zijn keuze voor Fleur of Anne wereldkundig te maken. Vraag is natuurlijk of hij zich kan inhouden tot presentatrice Yvon Jaspers er is. Er waren in het verle den genoeg boeren die zich niet hielden aan de regels van het pro gramma en het er veel te vroeg uit gooiden. Omdat ze het gewoon niet meer voor zich kónden en wilden houden. Zoals in 2009 boer Hans tegen Audrey en boer Jos te gen zijn Dycke. Geen toneel „Ik was er uit en kon niet wach ten", verklaart Hans. Een dag vóór het geplande, officiële keuzemo ment greep de dolverliefde Lim burger zijn kans. „We waren in de kas aan het werk en de geluidsap paratuur stond wel aan, maar ik dacht: we staan op honderd meter, zijn ver buiten bereik. Niemand hoort iets." Bijna acht jaar later straalt de Als je écht verliefd bent, kun je geen toneel spelen V a -V' Daar, achter in de kas zei ik stiekem tegen Audrey dat ze zich geen zorgen hoefde te maken Quote van de dag Ik mis een beetje het strenge wat de Duitsers hebben, of de Romeinen, of wat Linda heeft Begrijp me goed, die hele affaire is verve lend genoeg voor alle betrokkenen, in de Reageren? angela@persgroep.nl zaterdag 1 april 2017 TELEVISIE Hajo Bruins, Ruben van der Meer en David Lucieer spelen in Papadagen. Deze achtdelige AVROTROS- serie volgt een groep vaders die elkaar elke donderdag ont moeten bij de zandbak. TELEVISIE Art Rooijakkers is ook zonder mol goed voor een miljoenen publiek. Helden van de wildernis trok donderdag bijna 1,2 miljoen kijkers. Rooijak kers moest op prime time al leen John Willi ams met Help, mijn man is klus ser! voor zich dulden. 'Voor de liefde bestaat geen draaiboek' 3 o Dennis Jansen —Boer Jos Boer Jos en zijn Dycke zijn nog steeds gelukkig samen, fotoeelcohofstra —Boer Hans Boer Hans en Audrey, in haar hand de gerbera die haar naam draagt, foto marlies WESSELS —Paul de Leeuw, die zich aansloot bij Linda Mol, heeft moeite met lijnen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 24