OvsrJailen 26 FAMILIEBERICHTEN Marco Mechielsen Bernard Caesar Picavet Theo Verschuren Denise - Covd& - O [flensen inq.nl Andries van Alten Rita van Acker echtgenote van Evert Audenaerd Leiny Meulenberg - Poppe Sophia Rosalia Maria de Bruijn Theo van Troost. Frida Tilly Verschuren - Schillemans kijk ook op zaterdag 1 april 2017 Als God vóór ons is, wie kan dan tegen ons zijn Zal hij, die zijn eigen Zoon niet heeft gespaard, maar hem omwille van ons allen heeft prijsgegeven, ons met hem niet alles schenken? Romeinen 8:31a - 32 Opgenomen naar zijn Heer en Heiland mijn lieve man, onze lieve vader en opa na een huwelijk van 60 jaar met Cornelia Jacoba Sibens Axel, 18 juli 1931 t Terneuzen, 30 maart 2017 C.J. van Alten-Sibens Peter en Evelyn Marion en Michiel - Sem, Sterre, Lente, Jens Sander en Johanna - Stein, Vic Joke en Ton Ankie en Martie Martin Dennis en Yvonne Sammie Gerrie en Peter Renée en Nick Lotte Rodenbachstraat 81 4532 CX Temeuzen Dinsdag 4 april is er van 12.45 - 13-15 uur gelegenheid tot condoleren in 'De Levensbron', Sloelaan 40 te Terneuzen, waarna om 13.30 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Bellamystraat te Temeuzen. Na afloop van de begrafenis bent u welkom in 'De Levensbron Liever geen bloemen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING De ongelijke strijd niet kunnen winnen maar gesterkt door het sacrament van de zieken, heb ik afscheid moeten nemen van mijn echtgenote, mijn maatje ★Westdorpe, 30-03-1956 t Gent, 21-03-2017 Westdorpe Evert Correspondentie (alleen schriftelijke condoleances) Bernhardstraat 47, 4554 BD Westdorpe De afscheidsplechtigheid heeft plaats gevonden in intieme kring. Speciaal woord van dank aan artsen en verplegend personeel AZ St.-Lucas te Gent en het Team van Buurtzorg Sas van Gent voor de goede zorgen aan haar besteed. Wij zijn dankbaar jou te hebben gekend Rob en 'tante' Dre Het gemis zal altijd blijven, maar de overweldig ende belangstelling en het medeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes na het overlijden van mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Namens allen: K.J. Mechielsen-de Kam Vlissingen, april 2017 Na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis 'Ter Schorre' is na een kortstondig ziekbed overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Terneuzen, 20-6-1940 t Terneuzen, 28-3-2017 Cees en Francine Wissel-de Meijer Ad Wissel t Esmeralda Correspondentieadres: Stuvesande 518 4532 ML Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en medebewoners van afd. 2B, locatie Maxima, en naar alle mensen die belangstelling aan haar hebben getoond. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve en enthousiaste tante Nein Wij zullen nog vaak met veel plezier aan haar terugdenken. Veere: A.P. Poppe (in herinnering) C. Poppe - Poppe (in herinnering) Neven en nichten Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij In liefde losgelaten echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Hulst: Fia Oss: Brigitte en Harm Sophie en Tim Isabelle Terhole: Francien en Huib Renée en Rob Anne Geerte Huibert en Femke, Lisa, Fleur, Teun Bart en Melissa, Kjenta Amersfoort: Monique en Robert Aaron Puck 27 maart 2017 Walmolenstraat 14, 4561 BE Hulst We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen in het crematorium op 31 maart 2017. Voor alle blijken van belangstelling en medeleven in de afgelopen periode danken wij u hartelijk. Met droefheid namen wij kennis van het toch nog plotseling overlijden van ons ere-lid en medeoprichter Bijna 50 jaar was hij (bestuurs) lid van onze vereniging. We zullen hem missen Wij wensen Stella en familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van de Politiehondenvereniging Saeftinghe Een goede vrouw een goede moeder een goede oma... Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma Frederica Anna Theresia van der Sijpt-Hense echtgenote van Adri Aloysius Augusta Maria van der Sijpt Zij overleed in de leeftijd van 73 jaar. Koewacht: Adri St. Niklaas (B): Peggy en Olivier Stephen en Natasha Britt en Maxim Sem Hulst: Johnny en Astrid Bodhi en Aline 31 maart 2017 Schoolstraat 24, 4576 AB Koewacht De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 5 april om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crema torium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Wat zo diep in het hart zit Kun je door de dood niet verliezen... De herinnering aan een bijzonder mens is geboren. In liefde losgelaten, mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Tilly Verschuren - Schillemans Jeanine en Wendy Mandy Sandra en Franklin Naomi en Kevin Hulst, 23 maart 2017 Oude Vaart 9 4537 CD Temeuzen In overeenstemming met zijn wens is Pa in besloten kring gecremeerd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 140