Tramper beleidsadviseur WOONGOED (bijna) afgestudeerd? Wij willen nieuwe"t0c|"| flGUtGfl magazijn manager elektromonteur paneelbouw assemblage monteur service monteur lasser CNC frezer CNC draaier Technology DE VOOGD ERVAREN MONTEUR INFRATECHNIEK GAS/WATER Vacature erbij in ons team. Business Analist Productie heros Teamcoach Sociaal Beheer m/v (1 fte) Kijk voor de complete vacaturetekst op: ttbv.nl/vacatures the packaging innovators Bekijk deze vacature op yer.nl/job/7586300 Zorgjij straks voor ons beleid op diverse terreinen en heb je passie voor wonen? Zeeuwland is op zoek naar een 36 uur per week Woningcorporatie Zeeuwland is per l januari 2017 ontstaan uit een fusie tussen Woonburg uit Koudekerke en Zeeuwland uit Zierikzee. Ons werkterrein is Walcheren en Schouwen-Duiveland. Wij werken met ongeveer 50 medewerkers aan plezierig wonen! Kijk voor meer informatie op www.zeeuwland.nl ZEEUWS-VLAANDEREN Tramper Technology ontwerpt en produceert verpakkingsmachines en productie lijnen voor de food industry. Over de hele wereld worden dagelijks miljoenen (vers-) producten met onze innovatieve machines verpakt. Wereldwijd blijft de vraag naar onze machines toenemen. Om ons (internationale) team te versterken zoeken wij nieuwe collega's. Jij bent goed in het stroomlijnen van logistieke processen. Je hebt ambitie om het magazijn verderte automatiseren. Jij bouwt industriële besturingskasten aan de hand van elektroschema's. Je helpt mee met het bekabelen van machines. Jij stelt complete machines en verpakkingslijnen samen met de aangeleverde componenten. Je hebt oog voor detail en laat niets aan het toeval over. Jij stelt op locatie bij de klant nieuwe machines op. Je verricht preventief onderhoud en verhelpt storingen aan de door ons geleverde machines. Jij vervaardigt machine onderdelen tot en met grote roestvrijstalen constructies. Je legt feitelijk de basis voor de machines die wij bouwen. Jij produceert onderdelen op één van onze 5-assige Hermie bewerkingscentra. Je bent leergierig en hebt de ambitie om een gedreven vakman te worden. Jij produceert onderdelen op één van onze Mazak draaicentra. Je ziet uitdaging in het vervaardigen van een hoogwaardig eindproduct. Nansenbaan 30 4462 GR Goes www.ttbv.nl GRIJPSKERKE Aannemingsbedrijf De Voogd Kabels en Leidingen B.V. is een modern aannemingsbedrijf, actiefin de infratechniek. Wegens toegenomen werkzaamheden zijn wij op zoek naar een: Als monteur infratechniek Gas/Water verricht u zelfstandig alle werkzaamheden verband houdende met het leggen, verbinden, en repareren van leidingen, volgens geldende eisen en voorschriften. Meer informatie over deze functie: www.d evoogd g rij pskerke. n l/va catu res Solliciteren? jmeliefsteicDdevoogdgrijpskerke.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Goede arbeidsvoorwaarden - Zeeland a company of the remex group Bedrijf Onze innovatieve opdrachtgever Heros Sluiskil, onderdeel van het Duitse Remex Mineralstoff GmbH, is een verkoper en producent van eco-grondstoffen, waterbehandeling en havenfaciliteiten. Kwaliteit, samenwerking, onderzoek en ontwikkeling vormen de sleutel begrippen van deze organisatie. Zij biedt haar klanten recycling en afvalmanagementservices aan. Vanwege groei en verdere professionalisering is besloten in te zetten op verdergaande automatisering en optimalisering. Hiertoe is er op de productielocatie in Sluiskil ruimte voor een doortastende, deskundige en daadkrachtige Business Analist. Functie Je verschaft de organisatie inzicht in de bedrijfsprocessen door middel van cijfermatige analyses en heldere presentaties. Je communiceert zowel met de uitvoerende afdelingen als met het management om zo de juiste data te genereren en hierop te sturen. Met een organisatie van 80 betrokken, nuchtere en ervaren collega's zorg je voor een veranderingsgezinde groep waardoor de optimalisering soepel verloopt. Heros heeft een open en aangename werksfeer met korte lijnen. Kandidaat HBO werk- en denkniveau, aangevuld met 3-5 jaar relevante ervaring in een productieomgeving. Affiniteit met ERP-systemen is een pré. Als persoon ben je makkelijk in de omgang, doortastend, sociaalvaardig, resultaatgericht en loyaal. Consultant: Meike Wortelboer, mobiel 06 25 30 76 48 Zeeuwland Volg Zeeuwland op Twitter en/of Facebooh: (fZeeuwlandinfo fïï /Zeeuwland Woongoed Zeeuws-Vlaanderen is een woningcorporatie met circa 6100 woningen in bezit en beheer, verspreid over 40 kernen in Zeeuws-Vlaanderen. Wij zijn een betrouwbare en klantgerichte organisatie die samenwerken en maatschappelijk ondernemen hoog in het vaandel heeft staan. We zijn per direct op zoek naar een Als teamcoach Sociaal Beheer bent u mede verantwoordelijk voor de uitvoering en beheersing van de teamresultaten. U coacht de medewerkers van het team en geeft advies en sturing aan sociale beheerswerkzaamheden. Bent u geïnteresseerd in deze vacature? Kijk dan op www.woongoedzvl.nl voor meer informatie. Woongoed Zeeuws-Vlaanderen, lokaal betrokken, regionaal verbonden. Postbus 269 4530 AG I Terneuzen GOED voor ELKAAR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 10