OyarJsilsn Susanna Hamelink FAMILIEBERICHTEN 15 Piet de Cock A O ITIensen inq.nl Lucien Petrus van de Velde Lucienne de Cock-Joos Suus Bennie IJsebaert Theo van Troost Theo van Troost Tante Lijda Tom Ed Theo van Troost Cornelia Pieternella Vos-Kodde COLOFON Familieberichten donderdag 30 maart 2017 kijk ook op Met je ogen en met gebaren sprak jij met ons de laatste jaren. Wij begrepen jou toch o zo graag maar of dat lukte bleef steeds de vraag. Langzaam vervaagden herinneringen, gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze pa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Nieuw-Namen: Lucienne de Cock-Joos Nieuw-Namen: Gonda de Cock en Marco Thuij 28 maart 2017 Kauterstraat 54, 4568 AP Nieuw-Namen U kunt afscheid nemen van Piet in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op vrijdag 31 maart van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 1 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Jozef, Hulsterloostraat 76 te Nieuw-Namen, waarna de crematie in stilte volgt. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Een speciaal woord van dank aan Dr. Van Goethem, "De Thuiszorg" en het personeel van "Bachten Dieke" te Terneuzen voor de goede zorgen aan Piet besteed. De ouderdom verzacht het sterven. De hand, te zwak om zich te heffen, rust op het laken met de vrede der berusting. De wereld werd een boomtak voor het raam, een vogelzwerm op zoek naar zomer. Met droefheid, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre" van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en over grootmoeder weduwe van in de leeftijd van 98 jaar. Terneuzen: Alf IJsebaert Rita IJsebaert - Martens Ilse en Colin, Tristan Martine t Terneuzen: Ina Maas - IJsebaert Jan Maas Terneuzen, 28 maart 2017 Correspondentieadres: Stuvesande 662, 4532 MN Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op maandag 3 april om 11.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula en bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium voor een informeel samenzijn. Vol bewondering hoe hij met zijn ziekte is omgegaan moeten wij helaas afscheid nemen van echtgenoot van Stella Blommaert Hontenisse, 12-3-1942 t Clinge, 28-3-201 7 Stella Fleurtje *1!' Familie van Troost Familie Blommaert Ruysdaelstraat 40 4567 CZ Clinge De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 3 april om 14.00 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2, 4561 NT Hulst. Na de dienst kunt u de familie ontmoeten in 'Brasserie Truffino', tegenover de kapel. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Een speciaal woord van dank voor de huisartsenpraktijk van Dr. Vedral, en de Thuiszorg voor alle goede zorgen. rust zacht lieve broer broers en zussen van troost Toch nog onverwacht is van ons heengegaan Lieve oom en schoonbroer van: Sheila en Barry Abbey, Romy, Esmee Beppie en Ronny Wij wensen (tante) Stella veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Opa Eiaccou Oma Eiaccou Ome Rinus Time goes by Huib en Ghislaine Machiel, Noah Marijke Nuno, India Peter en Annelies Roger, Milan^, Justin, Eline Tot ons verdriet moeten we afscheid nemen van onze lieve onze broer, zwager en oom. Maar we zullen aan hem blijven denken, want elk afscheid is altijd een geboorte van herinneringen. Familie Lantsheer Wat gebouwd is op vriendschap, kent geen vergeten Rust zacht De Dwjèze Mieters V In alle stilte ben je weggevaren maar in ons hart blijf je altijd verder leven... Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was voor ons een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve vader, schoonvaderen pepe. We konden altijd op je rekenen en we zullen je missen. weduwnaar van Annie Isabella van Dijk Groede, 2 mei 1934 Oostburg, 26 maart 2017 Watervliet: Sjaak en Marleen Titia en Geert Björn Tess Oostburg: Reinald Fam. van de Velde-van Damme Fam. Van den Broeke-van de Velde Fam. Pielaet-de Schoolmeester Correspondentieadres: Blindewijk 2, 4515 AA IJzendijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 31 maart om 13.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend is de crematie in stilte. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 13.00 tot 13.25 uur gelegenheid tot condoleren in het Mauritshof. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid en decorbouwer Wij wensen Stella en familie veel sterkte toe. Bestuur, leden en vrijwilligers van Toneelvereniging ClingClaerI Bedroefd, maar met veel goede herinneringen, moeten wij afscheid nemen van onze schoonzuster en tante sinds 2013 weduwe van Bartholomeus Vos D.Vos t M.Vos-Aamoutse F.Vos T.Vos-Dingemanse t L.Vos t E.Vos-Barentsen T.Francke-Vos A.Francke t M.Vos A.Vos-Gabriëlse Neven en nichten E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 80