Een koopwoning financieren kan óók zonder vast dienstverband Een aantrekkelijke hypotheek scoort op meer dan rente alleen. 'We kijken altijd naar het verhaal achter de feiten en wat een acceptabele maandlast is' Rabobank De mogelijkheden om een koopwoning te financieren zijn vandaag de dag groot, ook voor zzp'ers, uitzendkrachten en uitkeringsgerechtigden. "We kijken natuurlijk of een hypotheek verantwoord is, maar dat de deur buiten loondienst op slot zou zitten, daar heb ik nooit iets van gemerkt", vertelt Rabobank accountmanager Glenn de Klerk. Ontdek de 7 0 pluspunten van de Rabobank Hypotheek. Ga naar rabobank.nl/10pluspunten Een aandeel in elkaar -Advertentie - Hij is er duideLijk over: "Er kan meer dan u denkt." De Klerk spreekt specifiek over de financieringsmogelijkheden voor zzp'ers, maar zijn uit spraak geldt ook voor andere inkomensgroepen zonder vast dienstverband, zoals mensen met een voorlopig contract, seizoenwerkers, uitzendkrach ten en uitkeringsgerechtigden. "Het gesprek over een fïnan- cieringsaanvraag verloopt in deze gevallen anders dan wanneer de aanvrager in loon dienst is. We moeten immers naar andere factoren kijken. Een zzp'er heeft andere risico's die we moeten inventariseren, zoals bijvoorbeeld arbeidson geschiktheid. We kijken goed naar de risico's die klant kan en wil lopen. De hoogte van de rente en de looptijd van de le ning blijven gewoon hetzelfde als bij een vast contract", aLdus Martijn Boot, financieel advi seur bij de Rabobank. Een belangrijk verschil is er eentje waar u als zzp'er blij van wordt. Als financieel adviseur heeft Boot de regie bij een financieringsaanvraag, maar omdat het vaststellen van het inkomen van een zzp'er specialistisch werk is, wordt dit gedaan door een specia list. Dat is de rol van Glenn de Klerk. "Ik kijk of het inkomen toekomstbestendig is en hoe gezond' de onderneming is. Daarbij houd ik rekening met variabele factoren en fluctu aties. Is er bijvoorbeeld een winstdrukking door een ver grote eenmalige afschrijving? Dan corrigeren we dat waar mogelijk in onze berekening, zodat het geen negatief effect heeft op de hoogte van een hypotheek. We kijken altijd naar het verhaal achter de feiten en wat een accepta bele maandlast is", vertelt De Klerk. Ook een relatief nieuwe zzp'er kan bij de Rabobank terecht, één boekjaar is voor een hypotheek met NHG vol doende. Boot: "Er zijn volop financieringsmogelijkheden." Een lage rente is natuurlijk mooi. Maar is het voor jou als ondernemer niet nog mooier datje al met één jaarrekening in gesprek kunt gaan? Bekijk de 10 pluspunten van de Rabobank Hypotheek, dat kan net het verschil maken. ProductRating 'Voorwaarden'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 58