Een hypotheek: wat komt er allemaal bij kijken? v c Vragen en antwoorden bij de aankoop van uw woning Het afsluiten van een lening voor een woning is één van de belangrijkste financiële beslissingen die u in uw leven neemt. De Rabobank advi seert u graag wanneer u nadenkt over de aan koop van uw eerste woning. Het is belangrijk dat uw hypotheek aansluit bij uw persoonlijke situatie. Gaat u samen kopen of alleen? Ver wacht u gezinsuitbreiding? Gaat uw binnenkort met pensioen? Kortom het is belangrijk dat uw hypotheek nu en in de toekomst bij u past. Rabobank biedt: hypotheek binnen een week. Ga voor een afspraak naar rabobank.nl/hypotheek Een aandeel in elkaar Rabobank -Advertentie - Wat verwacht de Rabobank van mij? U levert documenten aan zoals een salarisstrook, werkgevers verklaring en de koopovereen komst van de nieuwe woning. Wanneer kan ik op hypotheek- gesprek komen? In de meeste gevallen kunt u binnen 24 uur terecht voor een afspraak. Wat worden mijn maandlas ten? Het hypotheekdossier, dat u samen met de financieel advi seur maakt in het oriëntatiege- sprek, geeft duidelijkheid over uw maandlasten. Het houdt rekening met al uw persoonlij ke gegevens,zoals uw inkomen en pensioen en zorgt voor in zicht in de leenmogelijkheden. Hoe lang duurt het voordat de hypotheek rond is? Uw hypotheek kan binnen een week rond zijn! In zeven da gen zorgen we er samen met u voor dat er een getekende hypotheekofferte ligt. Een ge tekende hypotheekofferte van de Rabobank is 1 jaar geldig en geeft garantie dat u een hypotheek kunt krijgen en uw droomhuis kunt kopen. Zzp'er? Ook u kunt bij de Rabobank binnen een week een hypo theek afsluiten. Kan ik met een studieschuld een hypotheek krijgen? Het is mogelijk om een hypo theek af te sLuiten als u een studieschuld heeft. De studie schuld zal er wel voor zorgen dat u een minder hoge hypo theek zult kunnen afsluiten. Waarom zou ik voor de Rabo bank kiezen? De Rabobank zorgt dat uw hypotheek altijd voldoet aan uw persoonlijke situatie. Wij blijven ook na het afsluiten van uw hypotheek met u in gesprek. Dit doen we in onder- houdsgesprekken waardoor uw hypotheek ook na enke le jaren blijft aansluiten aan uw persoonlijke situatie. De Rabobank hypotheek kent en kele voordelen ten opzichte van andere hypotheekverstrekkers: Getekende offerte is 12 maanden geldig. 20% boetevrij aflossen van uw oorspronkelijke hypo theeksom Hypotheekofferte geeft ze kerheid dat u de hypotheek krijgt. Bij eventuele verbouwing praktisch bouwdepot zonder extra kosten. Tip: het is slim om een betaal rekening van de Rabobank af te sluiten. U krijgt dan Betaal- pakketkorting op uw hypo theek. U kunt het beste vóór het adviesgesprek een betaal rekening afsluiten. v Uw droomhuis gevonden tijdens de Open Huizen Dag? Het kan volgende week al van u zijn. Bij de Rabobank kunt u binnen een week een hypotheek afsluiten. Zo heeft u snel zekerheid of u uw droomhuis kunt betalen. En dat geldt ook voor zzp'ers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 56