Snel inzicht in financieringsmogelijkheden tijdens Open Huizen Dag Je droomhuis vinden en meteen weten waar je staat. Locaties en extra openingstijden Rabobank Met een exact inzicht in uw financiële mogelijkheden haalt u meer uit de Open Huizen Dag. De Rabobank maakt dit mogelijk met een vrijblijvend hypotheek inloopspreekuur. 1 april is het NVM Open Huizen Dag. Kijk voor locaties en tijden op rabobank.nl/inloopspreekuur Een aandeel in elkaar -Advertentie - De Open Huizen Dag van zaterdag 1 april geeft de ge legenheid om deelnemende woningen zonder afspraak of verplichting te bezichtigen. Net zo vrijblijvend en hele maal kosteloos kunt u nog de zelfde dag tijdens het Hypo theek Inloopspreekuur van de Rabobank uw financierings- mogelijkheden op een rijtje te zetten."Wij willen de drem pel om het besluit iets in uw woonsituatie te veranderen zo laag mogelijk houden. Daarom bieden we met de inloopoch tend tijdens de Open Huizen Dag een gratis en vrijblijvende service voor financieel advies. Dit is een verlenging op onze WOONkoopavonden waar u ook zonder afspraak naar binnen kunt lopen", vertelt Rabobank manager Finan cieel Advies, Jeroen Ferket. Een financieel adviseur kan aan de hand van een sala- risstrook de hoogte van een eventuele hypotheek, inclusief bijbehorende maandlasten, nauwkeurig berekenen. Han dig om te weten of die droom- woning ook binnen uw budget valt. De inloopochtend tijdens de Open Huizen Dag begint om 9.00 uur en eindigt om 12.00 uur. Kijk voor meer in formatie ook op rabobank.nl/ inloopspreekuur. Een andere mogelijkheid om te oriënte ren op uw financieringsmo gelijkheden is het Rabobank Hypotheekdossier. Online en wanneer het u uitkomt, kunt u uw persoonlijke en financi ële gegevens invullen en op situaties variëren om inzicht in hypotheekmogelijkheden en bijbehorende maandlas ten te krijgen. "We kopen zo'n drie keer in ons leven een woning. Gemiddeld gaat er een derde van het inkomen aan op. Het Hypotheekdossier is een handig instrument dat een behoorlijk exact finan cieel beeLd geeft. Maar juist omdat het aangaan van een hypotheek zo'n belangrijke beslissing is, vinden wij dat advies van een gecertificeerd adviseur erbij hoort. Die kijkt naar de persoonlijke risico's en mogelijkheden, naar fiscale regelgeving en opgebouwde rechten en verplichtingen. Een goed advies is maatwerk",zegt Ferket. www.rabobank.nl/wonen Bij de volgende kantoren kunt u op 1 april van 9.00 tot 12.00 uur terecht voor het Hypotheek Inloopspreekuur: Goes, Livingstonweg 13 Middelburg, Lange Geere 3 Tholen, Hof van Tholen 4 Vlissingen, Lange Zelke 1 Zierikzee, Grachtweg 23B WOONkoopavonden rondom de Open Huizen Dag zijn gepland op: Dinsdag 28 maart: Goes, Livingstoneweg 13 (van 17.30 tot 20.00 uur) Donderdag 30 maart: Middelburg, Lange Geere 3 (van 17.30 tot 20.00 uur) Vrijdag 31 maart: Vlissingen, Lange Zelke 1 (van 9.30 tot 17.30 uur) Dinsdag 4 april: Zierikzee, Grachtweg 23B (van 17.30 tot 20.00 uur) Als je je droomhuis bent tegengekomen, loop dan meteen even binnen op het Hypotheek Inloopspreekuur van de Rabobank. Onze adviseur beantwoordt vrijblijvend al je woonvragen, zodat jij direct weet waar je aan toe bent.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 54