HVV'24 zet tegen BSC opmars voort 15 Zonder topscorer Van Rossum komt Luctor'88 moeilijk tot scoren: 1-2 zv fraaie combinatie met Lodewijk van Keeken opende Colin Fenijn de score namens de bezoekers: o-i. Het enige wapenfeit van Bres kens was een vrije trap die tegen de paal eindigde kwam van Soufian Dooms. Na de pauze begon Bres kens sterk en maakte Doorns alsnog gelijk, uit een strafschop (t-i). Ver volgens bracht Niels Gouka even la ter de 2-t op het bord. Lodewijk van Keeken maakte gelijk (2-2), maar in de slotfase bezorgden Sam van den Broecke en Ned de Looze de thuis ploeg de overwinning: 4-2. Sluiskil-Luctor'88 1-2: Bij de be zoekers ontbrak topscorer Rutger van Rossum, terwijl Sluiskil een half basisteam miste. Na de ope ningstreffer van Stefan Boonman (0-1), profiteerde Jozue Weever van een slechte terugspeelbal bij de gas ten: 1-1. Tien minuten na rust bracht Joeri Simonse zijn ploeg weer op voorsprong: 1-2. Ondanks een in de slotfase aandringend Sluiskil bleef het hierbij. Steen-Groede 5-1: Met een aantal A-junioren binnen de lijnen boekte Steen een eenvoudige overwinning tegen Groede, waar Bart van de He mel ontbrak. Kort na de 1-0 van Chris Seghers verdubbelde Nicolas Brems de voorsprong: 2-0, tevens de ruststand. Marvin de Beule bracht de 3-0 op het bord, waarna Wesley Steijaert uit een vrije trap wat terugdeed: 3- 1. Via opnieuw Chris Seghers en Rody van der Linden liep de thuis ploeg verder uit naar 5-1. Patrijzen-Biervliet 1-3: Na de 0-1 van Erik Adam maakte Jeroen Weststrate nog voor rust gelijk: 1-1. Na de pauze waren de beste kansen voor Patrijzen, waar Niels Paarde- kooper pech had met een bal tegen de lat. De bezoekers toonden zich trefze ker en na de 1-2 van Jari Brevet be zorgde Adam Biervliet de derde sei zoenzege: 1-3. Twee van deze drie overwinningen kwamen tot stand tegen Patrijzen. duidelijke overwinning voor de be zoekers tegen Corn Boys, dat vol gens voorzitter Ronald de Bruijne geen vuist kon maken. Het werd 0-1 door Thomas de Waal, waarna Pim van Jole de marge verdubbelde: 0-2. Kris van Meele bepaalde de ruststand op 0-3. In de tweede helft toonden ook Tom Rijk en Maxim de Clippelaar zich trefzeker: 0-5 de eindstand. Schoondijke-Clinge 3-4: Na een doelpuntloze eerste helft opende Andrew Wesbeek de score, waarna de thuisploeg verzuimde verder af stand te nemen. Via twee treffers van Royan Seghers en één van Tho mas Leegwater werd het vervol gens 1-3. Schoondijke toonde veerkracht en kwam door treffers van Noure- dine Zaha en Justin Malcorps langs zij (3-3). In de slotminuut werd Jo nas Roels alsnog matchwinnaar na mens Clinge: 3-4. Ria W.-Oostburg 3-4: De thuis ploeg kwam al na drie minuten op voorsprong via Imad el Badmossi (1-0), maar zag Oostburg doorTimo Bertens en Tom Brakel nog voor rust op 1-2 komen. Raoul Schippers bracht uit een hoekschop de 1-3 op het bord, maar passeerde even later zijn eigen doel man: 2-3. Uit een vrije trap maakte Pieter Cornelis gelijk (3-3), waarna Ria W. op zoek ging naar meer. Met de 3-4 van Victor Christiaens, na een uitval, kreeg de ploeg het dek sel op de neus. BSC-HVV'241-4: In de eerste helft gaven de bezoekers één kans weg, maar was het volgens trainer Pieter Ongena wel meteen raak: 1-0. Kort na de thee zag hij hoe doelman Tim Siersema en Job Inghels in een drachtige samenwerking de 2-0 wisten te voorkomen. Daarna kan- Philippine herstelt zich van de nederlaag van vorige week tegen Terneuzen telde de wedstrijd en zorgde Jasper Sponselee voor de gelijkmaker (1-1) en kort daarna ook voor de 1-2. De voor Joëll Bogaert ingevallen Omar Benkourdel stelde de overwinning definitief veilig (1-3), waarna Joost Bogaert in de slotfase de eindstand op 1-4 bepaalde. HVV24 kwam door de overwinning op 26 punten en gaat zondag op bezoek bij kam pioen Cluzona. De bezoekers verzuimden vooral in de beginfase om de score te openen uit één van de vele mogelijkheden en kregen in de extra tijd de reke ning hiervoor gepresenteerd: 1-0 via Maxime Huybrechts. Ook na de thee was het beeld hetzelfde en na dat Can Kiran op aangeven van Mark Verweij de gelijkmaker had verzorgd (1-1), leek Terneuzen orde op zaken te gaan stellen. Trainer Eddy van der Hooft zag echter tot zijn afgrijzen hoe zijn ploeg niet scherp was voor het doel, terwijl in de tachtigste minuut de volledig vrijgelaten Maxime Huybrechts aan de andere kant opnieuw toe sloeg: 2-1. „Onbegrijpelijk. We heb- Na drie zeges op rij gaat Terneuzen onderuit tegen Grenswachters: 2-1 ben deze wedstrijd gewoon uit handen gegeven", zo klonk het na afloop dan ook uit zijn mond. Terneuzen bleef door de nederlaag zevende, maar het gat met de ploe gen in het rechterrijtje is minimaal. Volgende week speelt de ploeg op eigen veld tegen Gastel, dat twaalfde staat. Philippine-lnternos 3-0: Eerder dit seizoen behaalde hekkensluiter In ternos op bezoek bij Philippine één van zijn vijf gelijke spelen tot dus ver. Dit keer stond er halverwege een o-o-stand op het bord, maar was het verdediger Marik Water man die kort na de hervatting de ban brak: 1-0. Met nog een kwartier op de klok besliste Jordy van Bremen de wed strijd definitiefin het voordeel van de thuisploeg: 2-0. Kort voordat hij plaats maakte voor invaller Hidde Slabbekoorn, bepaalde Ruben van der Meulen de eindstand op 3-0. maandag 27 maart 2017 Breskens zwoegt en wint De twee ploegen die de ranglijst aanvoeren in de vierde klasse A van het zondagvoetbal, Bres kens en Luctor'88, behaalden beiden een moeizame driepun ter tegen respectievelijk I Jzen- dijke (4-2) en Sluiskil (2-1). On deraan de ranglijst boekte Bier vliet een belangrijke 3-1-zege bij Patrijzen. Jos van Belzen Vlissingen Breskens-IJzendijke 4-2: Uit een Corn Boys-Hontenisse 0-5: Een Luctor'88 en Breskens gaan op punten samen aan kop. De ploeg uit Heinkens- zand mag zich echter de nummer één noemen. Het doelsaldo is, met een ver schil van vier, iets beter. De opmars van HVV'24 in de derde klasse A blijft voortduren. Uit bij BSC werd een 1-0-achter- stand halverwege omgezet in een klinkende 1-4-overwinning. Philippine blijft achter Cluzona - de ploeg die gisteren al kampi oen werd in deze klasse - mee doen in de strijd om de tweede plaats dankzij een 3-0-zege op Internos. Terneuzen ging bij Grenswachters ongelukkig on deruit (2-1). Jos van Belzen Vlissingen Grenswachters-Terneuzen 2-1: Clinge-speler Percy Verlinden haalt uit, maar zijn schot zal over het doel van Schoondijke gaan. foto peter nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 76