NYNKE DE JONG Verkoop namaak via bol.com aangepakt Rondreis Noordkaap effeweg.nl vooR 1329p- Schotland Loch Lomond, k 6 Kijk op www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 VOOR €499,- Column Batterijen, oplaadsnoertjes en oortjes voor mobieltjes van deze verkopers bleken bijvoorbeeld niet echt van Apple of Samsung en functioneerden geregeld niet naar behoren. Deze krant ontving tientallen mailtjes van mensen die klaagden over hun aanschaf via bol.com. Zij kochten produc ten via externe verkopers waar voor bol.com sinds 2011 het ver koopplatform heeft opengesteld. Zo kocht Koen van Leeuwen een oplader en usb-lader voor zijn iPhone via het bedrijf Mert Tra ding uit Beverwijk. „In de boekjes in de verpakking stonden het logo, de merknaam Apple en een zogenaamd echtheidscertificaat", vertelt Van Leeuwen. Toen hij la ter de echte producten kocht, bleek de lader 8 gram lichter dan het origineel van Apple. Bol.com zegt er alles aan te doen om te voorkomen dat nepproduc- ten via het platform aan de man worden gebracht. De publicatie en meldingen hebben ertoe geleid dat bol.com 200 van haar in totaal 16.000 partnerbedrijven extra on der de loep nam, zo laat algemeen directeur Daniel Ropers in ge sprek met het deze krant weten. „Van die tweehonderd bedrijven hebben er twintig een officiële waarschuwing gekregen. Drie be drijven die geen gehoor gaven aan onze oproepen - waaronder Mert Trading - zijn van ons platform verwijderd. Iedere consument die iets vervelends meemaakt, is er één te veel. Gelukkig bleek leve ring van nepartikelen écht de uit zondering." t Handelaren moeten misleidende teksten op de site van Bol aanpassen De verkoop van de overige hande laren is stilgelegd tot zij, soms misleidende, teksten op de web site aanpasten. „Als er bijvoor beeld staat originele accessoire voor de Apple iPhone, vinden wij dat misleidend als die niet echt van Apple is." Dan moet er vol gens Ropers bijvoorbeeld staan: „Accessoire geschikt om een merktelefoon mee op te laden." VAN Uw voordeel 15 daagse excursiereis 7 daagse excursiereis Gl©n COG Edinburgh BOEK NU! ben om ze nu nog altijd achterna te reizen? Toen ik voor de wedstrijd op het journaal de Oranjefans door Sofia zag wandelen en op de radio een fan hoorde praten over zijn Jens Toornstraspandoek, dacht ik nog: wat een heerlijke kneuterigheid. Maar toen ik na twee keer drie kwartier vreselijk voetbal in foe tushouding achter de bank lag - uitgeput door zoveel ellende - kon ik alleen maar denken aan die Oranjefans op de tribune die hier voor betaald hadden. Ik kon tus sendoor nog extra lang op de wc gaan zitten of mijn sokkenla reor ganiseren. Zij zaten daar maar, te vergeefs schreeuwend naar een elftal dat met de moed der wan hoop probeerde te winnen van het land dat 71ste staat op de FIFA-we- reldranglijst. Echte doorzetters stonden zater dagavond niet op het veld. Die za ten op de tribune. Hoeveel liefde moetje hebben om Oranje nu nog na te reizen? Wat moet de liefde toch groot en allesomvattend zijn, wil je dit nog aan kunnen. Een paar klappen en te leurstellingen horen erbij - het le ven is tenslotte geen ponykamp - maar ik kan me voorstellen dat de grens nu wel bereikt is. Het heeft natuurlijk ontegen zeggelijk z'n voordelen wanneer Oranje je hobby is. Je komt nog eens ergens; als je op stedentrip gaat zijn Reykjavik en Sofia misschien niet je eerste keuze, en daarom is het des te leuker wanneer je er naar toe moet voor een voetbalwedstrijd. Je komt op de tribune ook telkens dezelfde mensen tegen, die je vrienden worden omdat zij alleen begrijpen waarom je nog naar alle uithoeken van Eu ropa vliegt om vervolgens een wedstrijd lang met een bos worte len op je kop tevergeefs 'hup Hol land hup' te schreeuwen. het zo'n groot deel van je leven ge worden. Dat geef je niet zomaar op. Dan zoek je niet ineens een an dere hobby omdat het Nederlands elftal als een natte krant voetbalt. Als we allemaal bij een beetje te genstand de handdoek in de ring zouden gooien, had de Partij van de Arbeid helemaal geen leden meer en hadden we na de deelname van De Toppers het Eurovisie Songfestival de rug toegekeerd. VAN Uw voordeel: €30,- maandag 27 maart 2017 GO @Nynke Doorzetters Verkoopplatform bol.com weert verkopers van nepartike- len. Na onthullingen van deze krant zijn tweehonderd van de 16.000 bedrijven die via bol.com verkopen onder de loep genomen. Drie verkopers mogen niet terugkeren. Marcia Nieuwenhuis Utrecht Noordkaap Tromso A ^ePvdg Svolvaer/ Lofoten Rovoniemi Mosjoen Trondheim Jyvöskyla Lillehammer Turku Osloo' Stockholm Helsinki Kopenhagen Tijdens deze indrukwekkende rondreis maakt u kennis met het uiterste noorden van het vasteland van Europa, de Noordkaap. Via Stockholm in Zweden en Finland gaat de reis naar Rovaniemi, de stad aan de poolcirkel en de hoofdstad van Lapland. De terugreis voert via de kust van Noorwegen en de eilandengroep Lofoten naar de steden Trondheim, Lillehammer en Oslo. Dag 1 Heenreis Dag 2 Stockholm Dag 3 Helsinki en Jyvaskyla Dag 4 Oulu en Rovaniemi Dag 5 Rovaniemi - Santa Claus Village Dag 6 Lappenmuseum en Noordkaap Dag 7 Tromso Dag 8 Tromso en Svolvaer Dag 9 Lofoten Dag 10 Mosjoen Dag 11 Trondheim Dag 12 Gudbrandsdal en Lillehammer Dag 13 Oslo Dag 14 Kopenhagen Dag 15 Terugreis Vertrekdata en prijzen 1 mei van juT429f voor €1329,- 22 mei van £L459voor €1359,- 31 juli van £T539j- voor €1439,- 28 augustus van fU-439f voor 1339,- Inclusief -» 13 hotelovernachtingen -» Bootovertocht Stockholm - Turku -» 14 maal ontbijt en diner -» Alle genoemde bootovertochten -» Excursie Noordkaap inclusief Noordkaapcertificaat -» Excursie Lofoten -» Begeleiding door uw chauffeur reisleider -» Vervoer per Comfort Class touringcar Een nieuwe short break naar Schotland is deze reis met de bootovertocht naar Hull. We rijden door de Glen Coe, één van de mooiste valleien van de Highlands met aan het eind Fort William. Treed in de voetsporen van Harry Potter in de beroemdste treinreis van Schotland, de Jacobite Steam Train. Een bezoek aan Edinburgh maakt deze reis Schotland compleet. Dag 5 Dag 6 Dag 7 Aan boord Schotland, Gretna Green en Lockerbie Loch Lomond en Trossachs Glen Coe, Fort William en Jacobite Steam Train Edinburgh Falkirk Wheel Terugreis Vertrekdata en prijzen 25 juni van voor €499,- 1,23 juli van _£S69f- voor €539,- 6 augustus van voor €559,- Inclusief -» 4 hotelovernachtingen -» 2 overnachtingen aan boord -» 6 maal ontbijt en 4 maal diner -> Overtocht Zeebrugge/ Rotterdam - Huil v.v. -» Vervoer per Comfort Class touringcar Alle fouten voorbehouden. Prijzen vanaf en per persoon o.b.v. 2 personen. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. Korting alleen geldig op nieuwe boekingen gemaakt van 04-03-2017 t/m 08-04-2017. Niet geldig i.c.m. andere acties. En als je dat al zo lang doet, dan is Maar hoeveel liefde voor het Nederlands elf tal moet je heb-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 6