J? mmè k FAMILIEBERICHTEN 23 A IfrliWariMdiriü Thersy van Remortel IlilfflBminrmm Lucien Ghislain Verheije Johannis Cornelis Verplanke O fTlensen inq.nl Johan Stanny -Bakfiets- Vereecken maartdag 27 maart 2017 kijk ook op Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend, moedig ging je door, steeds weer, tot het laatste moment, het wilde niet meer Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve echtgenoot, lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa echtgenoot van Marie Louise Celestina Onderdonck Waterlandkerkje, 27 juli 1925 IJzendijke, 22 maart 2017 Marie Louise Celestina Verheije - Onderdonck Carlos en Loes Thierrry Jolene Fleur Karin en Eric Niels en Petra, Sarah Eeke en Wyatt Ingrid en Erwin Sebastiaan Charlotta Luc en Angela Nora Luca Branco Bijzonder woord van dank aan het verzorgend personeel van de Molenberg te IJzendijke. Correspondentieadres: 't Molentje 3 4515 RE IJzendijke De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 30 maart om 11.00 uur, in Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. De dienst zal worden geleid door Pastoor F. Verheije. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het Mauritshof te IJzendijke. Om 13.30 uur zullen wij in besloten kring Lucien begeleiden naar het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Het was een mooi boek. Ik had graag verder gelezen, maar het was uit. Lieve vader zoon, broer, oom Goede vriend Oostburg, 30 augustus 1952 Zuidzande, 23 maart 2017 Maatje Janneke Verplanke-Dierkx Elke broer Willy de Vuijst Elbe Provoost Gilles Provoost Marlon, Yves, Ruben Jasmijn Robin Sluissestraat 79 4505 AX Zuidzande De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 31 maart om 11.00 uur in Hof Ter Mude, Sluisstraat 77, 8300 te Knokke-Heist. (België) Na de afscheidsceremonie zouden wij het fijn vinden om samen met u herinneringen aan Johan op te halen in Hof Ter Mude. Om 13.00 uur zullen wij dan aansluitend Johan begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats in Zuidzande. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Het heeft mij goed gedaan dat zovelen mij hebben bijgestaan na het overlijden van mijn echtgenote Thersy laat een grote leegte achter die moeilijk te aanvaarden is, maar de vele reacties zijn een enorme steun en geeft me moed om weer verderte gaan. Life goes on. St. Jansteen, maart 2017 In memoriam 26-03-2007 26-03-2017 Het verdriet blijft, de herinneringen ook. Je vrienden van BSS COLOFON Familieberichten E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 65