OyarJaderj 22 FAMILIEBERICHTEN José Maria Louisa de Caluwé-Raes Lenie van Leiden-Riemens Adriana Anna Roozen O fflensen.inq.nl Jan Bakker Hoek Hoek Hoek Hoek Zeedorp Prudent Bernardus de Caluwé Adrie Adrie Cornelis - Roozen 1922 - 2017 Marjolein van Engelen weduwe van Gerrit van Leiden Coby kijk ook op maandag 27 maart 2017 Helpen was je leven. Voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Verdrietig, maar dankbaar voor de fijne tijd die we samen hebben gehad, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, grootvader, overgrootvader en over-overgrootvader weduwnaar van Maaike Kuine Harms Hoek, 25 januari 1924 t Hoek, 24 maart 2017 Jan en Ria Tanny en Werner Ko - in herinnering - en Sari Leen en Wilma Johnny en Marina Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind correspondentieadres: Dr. Leenhoutsstraat 35 4542 AB Hoek Donderdag 30 maart is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Tevens is er woensdag 29 maart van 19.00 -19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de familiekamer van het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van wooncentrum 'Vremdieke' voor alle goede zorgen en aandacht. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve ma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Koewacht, 25 april 1924 t Terneuzen, 24 maart 2017 Raamsdonksveer: Frangois en Tineke Kerklaan 10, Koewacht Correspondentieadres: Slauerhofflaan 10, 4942 DK Raamsdonksveer U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op woensdag 29 maart van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 30 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Je weet, eens zal het gebeuren Je weet, eens zal zij er niet meer zijn Je weet, de leeftijd is er naar Maar toch Zo lang mogelijk zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen weduwe van Paul Cornelis Eede, 26 juli 1922 Breda, 24 maart 2017 Familie Roozen Familie Cornelis Marjo van Wijk Koen en Carolien Neven en nichten Correspondentieadres: M. van Wijk, de Vlieger 8, 4818 LZ Breda De uitvaartdienst zal gehouden worden op donderdag 30 maart om 11.00 uur in de Mauritskerk, Rozemarijn straat 10, 4515 BN IJzendijke. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats aldaar. U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 29 maart om 19.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tante Adrie had tot op haar laatste levensdag een bijzondere plek in ons leven. Neven en nichten De Smet - Cornelis Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlij den van Wij herinneren haar als een betrokken collega en een mooi mens. Marjolein had niet alleen oog voor haar medemens, maar hield ook erg van de natuur en de dieren om haar heen. Dé Provinciale Kraamzorg wenst familie en dierbaren veel sterkte met dit verlies. Namens collega's, ondernemingsraad en raad van toezicht Janine Kliphuis, directeur/bestuurder Heel gewoon, heel zorgzaam, gewoon een heel zorgzaam persoon Dankbaar voor wat ze voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat op 79- jarige leeftijd is overleden onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Terneuzen, 18-09-1937 Hoofdplaat: Sluis: t Terneuzen, 22-03-2017 Gerrit en Margot Guus Rein Tonie en Dorine Fabienne en Pim Elke Albert en Isabell Sophie en David Gert-Jan en Charlotte Paul en Marie-Jeanne Mira Rieke Parco 'V Correspondentieadres: Summertimeplein 7, 4533 AD Terneuzen Geheel volgens wens van Lenie heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Middelburg: Terneuzen: We hebben veel van je geleerd, maar niet hoe we je moeten missen... Jacoba Helena Christina Ramstijn Middelharnis, 18-3-1943 t Terneuzen, 23-3-201 7 IJzendijke Dieta en Lucky Daila-Leigh en Marcel Angel Neo Cailin Zuiddorpe Enno en Annet Tycho Kyan Correspondentieadres: Tivoli 8 4515 CN IJzendijke De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 29 maartom 13.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat in Zaam- slag. Na afloop van de begrafenis bent u welkom in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. Met warme gevoelens denken wij terug aan de goede zorg die mama mocht ontvangen van alle medewerkers van Stichting Hospice Zeeuwsch-Vlaanderen, dokter Bosman en dokter de Keyser.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 64