Goes kan uithollen richting de nacompetitie O O) CD O 'Geen fijn gevoel na gesprek met tc' 11 HOEK WEER MET LEGE HANDEN A De spelers van de Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser willen wel, maar kunnen de nummer vier van de ranglijst geen pijn doen. 75 BESPAREN »P DRUKWERK7 Debuut Groene Ster Jannes Tant ijsbeerde wat af langs de zijlijn van het hoofdveld in Spijkenisse. De trainer van Hoek voelde bij een i-o-achterstand dat er wat te halen was bij de nummer vier van de ranglijst. Dat maakte hij de spelers van de Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser ook duidelijk in woord en gebaar, maar opnieuw bleek zijn team niet bij machte om de daad bij het woord te voegen. Na 90 minuten stond er 3-0 op het scorebord. „Die naakte cijfers zie ik ook", baalde Tant. „Mensen die niet bij de wedstrijd zijn geweest, zullen onge twijfeld zeggen dat de spelers het la- KARAKTERISTIEK ten lopen nu we met Hoek nergens meer om spelen. Maar als je er bij was, heb je een andere mening. We speel den na rust een van onze betere helf ten van de laatste weken." Het lijken teksten van de trainer van een middenmoter die wanhopig zoekt naar positieve punten om mee te nemen richting het eind van het seizoen, in het geval van Hoek de laat ste vijf competitieduels en wed- Hetging niet zo gemakkelijk als de score doet vermoeden strijd(en) in het toernooi om de dis trictsbeker. Maar het moet gezegd: Hoek toonde zich voor en na de 1-0 van Dustin Mijnders (ex-JVOZ) in derdaad strijdbaar. Tant: „Die r-o valt na een corner en dat is ongelukkig. Daarna hingen de kopjes even, maar we pakten het snel weer op. Maar in onze positie wordt altijd het negatieve benadrukt. We zijn niet efficiënt genoeg, al het hele seizoen niet en ook tegen Spijkenisse niet. Er gaan inderdaad veel spelers weg. Dat klopt allemaal, maar wij doen ook gewoon allemaal ons best." Het beste van Hoek was niet goed genoeg tegen Spijkenisse, dat in het laatste kwartier via Marvin van der PATTINAMA Pluijm (die een fout achterin af strafte) en Michael van Dommelen (eindstation van een tegenaanval) nog uitliep naar 3-0. Tant: „Ik denk dat hun trainer erg blij is, want het ging niet zo gemakkelijk als de score doet vermoeden." Het gat tussen beide ploegen is ge groeid naar negen punten, terwijl Ba ronie nog een inhaalduel tegoed heeft. Goes kan dus gaan uithollen richting de nacompetitie. Zo omschreef trainer John Karelse de aankomende weken dan ook. De oefenmeester en zijn pupillen za gen de nog kleine hoop op een kampi oenschap gisteren uiteen spatten. „De tweede helft was van een bedroevend niveau", zei Karelse. In het eerste be drijf vermoedde nog niemand dat de thuisploeg na rust zo ver terug zou zakken. „We speelden redelijk tot Voor rust speelden we redelijk tot goed. De tweede helft was van een bedroevend niveau. goed", stelde Karelse vast. „We creëer den kansen, maar benutten ze niet." Met een afstandsschot brak Mart de Kroo, die volgend seizoen met Karelse mee gaat naar Vlissingen, na een klein uur spelen de ban. „Daarna hebben we niet meer gevoetbald", stelde de trainer teleurgesteld vast. Goes speelde in de ogen van Karelse veel te slordig. „Veel passes kwamen niet aan en ik zag veel verkeerde aan names." De gelijkmaker van Jorrit Giesbers in de 63ste minuut was vol gens de oefenmeester tekenend. „Uit een dom veroorzaakte vrije trap mistte iedereen de bal, waarna die jongen kon inschieten bij de tweede paal." Goes speelt tot half mei nog zes com petitieduels, daarna begint de strijd om promotie naar de hoofdklasse. Josimar Pattinama, Guillaume Clinckemaillie en Nick de Groote treuren na de 2-0. foto pimwaslander/orange pictures maandag 27 maart 2017 H Het beste van Hoek is niet Hicham Benham- mou en Khalid El Hattach hielden een zuur gevoel over aan hun eer ste wedstrijd in dienst van Vamos FC Mataram. In de Indonesische Pro Futsal League gaf het team in de thuiswedstrijd tegen Kancil een 3-0-voorsprong uit handen (3-3). Benhammou en El Hattach staan twee maanden onder contract bij Vamos FC Mata ram. Op 12 en 13 april komen de coach en speler opnieuw in actie. 11 De zaalvoetballers van Groene Ster Vlissingen gingen zaterdag met 7-6 onderuit bij hek kensluiter FCK/De Hommel. Daar door is de Zeeuwe eredivisionist nog niet helemaal vei lig. Groene Ster keek halverwege tegen een 4-3- achterstand aan. Na rust liep De Hommel uit naar 7-4, waarna het nog 7-6 werd. Voor Groene Ster waren Salim Ben Sellam (3x), Salim Sandee, Mourad Azzanagui en Hi cham El Kaddouri trefzeker. goed genoeg tegen Spijkenisse Mitchell Minnaard Spijkenisse Spijkenisse-Hoek 3-0 (1- 0). 20. Dustin Mijnders 1-0, 77. Marvin van der Pluijm 2-0, 87. Michael van Dommelen 3-0. Scheidsrechter: B. Au- gustin (Haarlem). Gele kaart: Michael van Dommelen, Eric Pollet, Dustin Mijnders (allen Spijkenisse) en Thomas van Renterghem (Hoek). Aantal toeschouwers: 200. Hoek: Jordi de Jonghe; Fa bian Wilson, Lionel Fitsch, Alexander Embrechts, Tho mas van Renterghem (70. Sascha Beshliaha); Reguillo Vandepitte, Guillaume Clin- ckemaillie, Nathan Lagrou; Nick de Groote (77. Douwe Zeegers), Josimar Pattinama en Kyle Doesburg. - Jannes Tant, trainer Hoek „Als je die ene kans niet afmaakt, ben je de gebeten hond. Scoor je wel, ben je de held", verzuchtte Josimar Pattinama zaterdag. Omdat hij dit seizoen vaker niet dan wel scoort, is Pattinama voornamelijk de gebe ten hond. Ook bij de technische commissie, ondervond hij. „Ze nemen het me kwalijk dat ik gedeeld clubtop scorer ben met maar acht in plaats van vijf tien doelpunten", ver telde de aanvaller, die in de belangstelling staat van Halsteren. „Ze denken waar schijnlijk: we zetten hem in de spits en hij scoort twintig keer. Zo is het natuurlijk niet." Bij zijn vorige club Vlis singen had hij vaak een vrije rol. „Daar had ik ook een Raymond Wolff, Etienne Mallie en Abdoe Abdenbi die me bedienden. Bij Hoek heb ik andere spelers om me heen. De trainer ziet dat wel en wil me graag behouden. Maar ik heb geen fijn gevoel overgehouden aan het gesprek met de tc van Hoek en neem dat mee in mijn beslissing." Ook Alexander Em brechts twijfelt over een langer verblijf in Hoek. De Zeeuws-Vla mingen willen hem graag behouden, maar de Belg hoopt zelf nog op een toekomst als prof. Voor hij naar Hoek trok liep hij nog stage bij eerstedivisio- nist FC Dordrecht. Tot aan de start van de nacompeti tie valt er weinig meer te halen voor eersteklasser Goes. De winnaar van de tweede periode kwam giste ren op het eigen sportpark niet ver der dan een schamele 1-1 tegen laagvlieger AWC. Koploper Baronie won met 0-4 bij MOC'17, de ploeg van de Terneuzense interim-trainer Ardian Lekaj. Daardoor is de forma tie uit Breda alleen in theorie nog te achterhalen. Len Wolters Goes -John Karelse, trainer Goes a

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 46