carrière menrprs Fietsen langs de Bodensee Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc reiskatern.nl Direct persoonlijke hulp bij het vinden van een baan ÊL Vertrekdata en prijzen 7-daagse f iets-/busreis Vanaf MENTORS JE MAG ONS ALLES VRAGEN EEN SERVICE VAN "f^-bank Talloze kilometers aan goed onderhouden fietspaden, een aange naam klimaat, uitbundige bloemenpracht en gezellige oeverstadjes... de Bodensee is een heerlijke fietsbestemming! Ontdek het zelf en beleef met Kras deze veelzijdige streek op de grens van Duitsland, Zwitserland en Oostenrijk. Dag 1: heenreis naar ons hotel in Ludwigshafen aan de Bodensee. Dag 2-6: Kras heeft veelzijdige routes voor u uitgestippeld. Route 1: op de pedalen van Immenstaad naar het geliefde Meersburg. Route 2: van Radolfzell naar het Zwitserse Wangen. Route 3: op de fiets naar de imposante Rheinfall. Route 4: vakantie vieren in de pastelkleurige havenstadjes Lindau en Bregenz. Route 5: Konstanz en het kleur- en geurrijke bloemeneiland Mainau. Dag 7: terugreis. Hotel Krone*** Dit gastvrije 3-sterrenhotel ligt aan de noordkant van de Bodensee, in het plaatsje Ludwigshafen, en beschikt o.a. over een bar, restaurant en terras. De kamers in het hoofdgebouw en dependance zijn ten minste voorzien van televisie en badkamer met douche en toilet. Inbegrepen: reis per Comfort Class bus ervaren chauffeur Nederlandse fiets-/reisleider 6 nachten verblijf in Hotel Krone 6 x ontbijt en diner Nederlandstalige fietsroutes afscheidskoffietafel gratis gebruik Batavus toerfiets of: 50% korting op gebruik E-bike of: gratis meenemen eigen fiets. Van 6 mei t/m 16 september 2017 Lezersprijs 7 dagen nü vanaf €529,- Prijzen zijn vanafprijzen per persoon o.b.v. 2 personen. Niet inbegrepen: niet genoemde entreegelden optionele excursies reserveringskosten 19,50 en Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht) Meer informatie en boeken: ga voor deze Fietsreis Bodensee naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR83197 of bel met Kras 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83197. Deze aanbieding is geldig t/m 18 april 2017. De wereld is Kras Vertrek van 6 mei t/m 16 september Groepsreis per Comfort Class touringcar Nederlandse fiets-/reisleiding Hotel met 6 x ontbijt en diner Kras-klantbeoordeling 8,2

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 45