De app ziet of ik wandel in mijn slaap Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker worden. „Ik heb een app die mijn slaapkwaliteit meet. En die was afgelo pen nacht too procent. Raar misschien, maar het geeft mij op de een of andere manier houvast. Ik slaapwandel veel, daarom ben ik ooit met die app begonnen. Mijn ex-vriend wist me precies te vertel len wat ik deed. Blijkbaar stond ik eens rechtop in bed omdat er slangen onder de dekens zouden zitten. Nu kan ik op mijn app zien dat ik aan de wandel ben geweest. En doordat bijvoorbeeld het raam en de gordijnen openstaan." „Ik ben een vlieg tuigfan en zou graag mijn vliegbrevet halen. Afgelo pen zomer heb ik een zweefvliegcursus gedaan in Frankrijk. Bij mijn eer ste vlucht sprongen me de tranen in de ogen. Ik vond het fantastisch om zélf de controle te hebben terwijl ik over dat Franse land schap zweefde. Ik droom 's nachts trouwens ook af en toe over vliegen, maar dan gaat het om visioenen waarin ik ternauwernood crashes overleef, haha! Waar die fascinatie van daan komt? Ik weet het niet. Ik vind de techniek schitterend. En het lijkt me geweldig om een baan te hebben waarbij je altijd boven de wolken bent en de aarde onder je door ziet schuiven." „Mijn twee beste vrienden verhuizen binnenkort naar New York en vanavond hebben we een afscheidsetentje. Ik vind het lastig dat ze weggaan. Het leuke is dat ik ze kan opzoeken. Nu ga ik eerst sporten. Ik volg sinds een jaar het Personal Body Plan, een fitnessprogramma met trainings- en voedingsbe geleiding. Dat heeft me al veel opgeleverd." <1 Grieteke Meerman 10.15 Evert Gramsbergen (37) blijft nog lekker even onder de wol met Netflix en beschuitjes hagelslag, alvorens hij de sportschool in duikt. 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? H Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 41 zaterdag 25 maart 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 60