KI O 24 M ANGELA KIJKT TV Lieve Linda, Ik zat er klaar voor van de week, voor je grote onthulling. Want als BN'er én vrouw je ge wicht tonen aan heel Nederland, dat is nogal wat. Jack Wouterse, Diederik Jekel en Paul de Leeuw mogen hun buik straffeloos in een knellend T-shirt hijsen, maar bij een vrouw met wat meer vlees op de botten slijpt het ga jes van Twitter ogenblikkelijk de messen. Ik weet er alles van, het schoolplein vroeger was er niks bij. Zo'n stoere actie past bij de Linda de Mol die ik zo leuk vind. De Linda die haar eigen le ven en onzekerheden gebruikt om een succes vol blad en tv-programma's te maken. Jouw creatie Bette uit de dramaserie Familie Kruys vind ik perfect getroffen. Een kledingstyliste met een Hollandse maat 42/44 die daar in de hysterische televisiewereld tot vervelens toe mee wordt geconfronteerd. Hilarisch en tege lijk bijna een feministisch statement. Want het toont hoe debiel geobsedeerd we met zijn allen zijn door vrouwelijke maten en gewicht, de media voorop. Want wat zien wij kijkers thuis? Een Bette - jij dus - met een volstrekt normaal figuur, die onnodig de kop gek wordt gemaakt. En daarmee ben je voor vrouwen en jonge meisjes een belangrijker rolmodel dan Hillary Clinton of koningin Maxima. Dat je nu vijf tot zes kilo af wil vallen, zodat je kleding weer lekker zit en je je gezonder voelt, prima. Dat wil ik ook graag, en nog wel meer ook. Net als zo'n stijlvolle privé-gym op zolder overigens, die je liet zien in een van je Linda Lijnt-vlogs. Maar lieve Linda, ik kan het niet helpen dat ik boos werd toen ik zag waar al die bombarie om was. 82 kilo? 82 kilo, meen je dat nou? Is dat een reden om over jezelf te spreken als 'de buf fel tussen de gazelles?' Kom op, de Wendy's en Georgina's van deze wereld, die zijn niet nor maal. Die wijken af van de norm. 82 kilo, het gros van de Nederlandse vrouwen doet er een moord voor of is er supertevreden mee. Maar die voelen zich door jouw woorden nu ook in één klap een buffel tussen de gazelles. Dat is toch raar, want dit is precies de hysterie waar jij zo heerlijk de draak mee steekt op tv? Ik hoop van harte dat het afvallen lukt. Maar die 82 kilo had ik liever niet geweten. Liefs, Angela Dochtertje voor Nick Marc van der Linden valt 98 kg af Quote van de dag Ik zou willen dat er iemand is die een feest voor mijn 40ste verjaardag kan organiseren De nu 72-jarige Dirk Benedict, vooral bekend als de aalgladde vrouwenmag neet Templeton 'Face' Peck uit The A-Team, is de eerste die het zal toegeven: de bewuste tv-serie uit de jaren 80 over een groep Robin Hood- achtige huurlingen was 'een melige, politiek incorrecte cartoon'. Een serie door, voor en met machomannen. Door een 2017-bril is The A-Team bijna aandoenlijk onschuldig. On danks de kogelregens vloeit er geen druppeltje bloed. Sterker nog, in de 99 afleveringen kwam slechts één dodelijk slachtoffer in beeld. De tv-kijker vrat het. Benedict, dankzij een streng macrobiotisch di eet een nog zeer kwiek ogende be jaarde, begint te glimmen als hij te rugdenkt aan een vorig bezoek aan Nederland. Samen met Mr. T. (B.A. Baracus, de krachtpatser met vlieg angst) en Dwight Schultz (de krank zinnige kapitein 'Howling Mad' Mur- dock) waande hij zich The Beatles bij een bezoek aan onze hoofdstad in 1984. „Mensen bestormden het vlieg veld! Er was veel te weinig beveili ging. We verloren onze meegereisde vrouwen in de menigte. Fans be- Fans werden gek! Vrouwen wilden hun baby's naar ons gooien, ik zweer het je! zaterdag 25 maart 2017 GO Reageren? angela@persgroep.nl SHOW Nick Schilder en zijn vrouw Kir- sten hebben woensdag een dochtertje ge kregen: Jackie. Nick zette giste ren foto's van de baby op zijn Instagram. Nick en Kirsten heb ben al twee kin deren: dochter Nikki (6) en zoon Julian (4). SHOW Hoe hij het deed zegt hij niet, maar Marc van der Linden is al 98 kilo afgeval len. Dat meldde de koningshuis- deskundige gis teren op Twitter. Hij is voorlopig nog niet klaar met afslanken en wil nog mini maal 15 kilo kwijt. —Zanger John Mayer (39) in de New York Times dat vrijgezellenbestaan beu is. Gudo Tienhooven Benedict speelde in de televisieserie de aalgladde vrouwen magneet 'Face'. 44 —Dirk Benedict

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 24