COLOFON Familieberichten Justus Pfaff J? FAMILIEBERICHTEN 27 s A Dirk Oosting Bertha de Hulsters de Maertelaere fI1ensenlinq.nl Regina Roctus-Wisniewski Johanna Coppoolse - Filius Ria van Meelen-Morcus liMtëinuiÏEJrn O IHensen inq.nl Hendrik Dekker - Henk- E. Bracké - van der Poel Stanny '(Bakfiets* zaterdag 25 maart 2017 kijk ook op Liefde houdt niet op waar leven eindigt. Wij bedanken iedereen voor het medeleven, de troostende woorden, de lieve kaarten en berichtjes en de mooie bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zoon, broer, kleinzoon en neef De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Edo, Willeke en Wessel Familie Pfaff Familie Woittiez Hoofdplaat, 25 maart 2017 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Nelly Buijze - Oosting Peter Buijze Kleinkinderen achterkleinkind Terneuzen, maart 2017 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van ons Ma, Oma Met trots en voldoening kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in Me Kirke' te Westdorpe. Fam. de Hulsters - de Maertelaere Westdorpe, maart 2017 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter HJ Facebook Voor de hartverwarmende belangstelling die wij als familie mochten ontvangen na het overlijden van onze ma, oma en opoe willen wij iedereen bedanken. Het is voor ons een grote troost te weten dat zij voor zoveel mensen iets heeft betekend. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Wij bedanken iedereen voor de grote belangstelling, lieve woorden van troost, bloemen en de kaarten en brieven die uiting gaven aan de gevoelens na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Corrie Schuurbiers-Vermuë Ondanks dat het gemis moeilijk is te aanvaarden, vinden wij ons gesteund en gesterkt door alle reacties. Fons Schuurbiers Eric Cecile, Ian Familie Vermuë Familie Schuurbiers Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van Het heeft ons goed gedaan. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Goes, maart 2017 Vol liefde en warmte denken wij terug aan alle liefdevolle woorden, bloemen en kaartjes bij het afscheid van Wij willen iedereen hier hartelijk voor bedanken. D.A. Dekker - Beukema Ko en Elly Eije en Eveline Petra en René Klein- en acherkleinkinderen Goes, maart 2017 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten en andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van onze dierbare moeder, oma en opoe Uw belangstelling heeft ons goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Jo van Meelen Antoine, Petra en Chanel Naomi "Een goed mens blijft altijd leven" 26 maart 2007 26 maart 2017 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 190