f iMBinpu k r 26 FAMILIEBERICHTEN Theodora Josepha Louisa Marijke Neve Hilaire de Graeve Sonja van Haelst-Emans Piet Rentmeester O fflensen.inq.nl Leendert Risseeuw Gerardus Josephus Camillus Tas Christance Maria Slabber - van Aerde "ZUS- ofWke fyem-tfjoqehi Gerard En niemand valt, of hij valt in Uw handen. En niemand leeft, of hij leeft naar U toe. Bedroefd delen wij u mede dat, terugkijkend op een goed leven, ons heeft moeten verlaten onze lieve dochter, zus, schoonzus, tante, oudtante en nicht Thea 18 - 02 - 1952 IJzendijke |24-03 -2017 Sas van Gent Sas van Gent: Theo Neve Sas van Gent: Emmy Neve Sas van Gent: Jos en Marijke Neve-Schelfaut Philippine: Thurry en Annie Neve-Martens Neven en nichten Familie Neve Familie Verdonck Sas van Gent, 24 maart 2017. Corr. Adres: Kerkhoflaan 3a 4551 AZ Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 30 maart om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. Er is uitsluitend schriftelijk gelegenheid tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatshebben te Terneuzen. Jo Cammaert Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuig ik u, mede namens mijn kinderen, langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid voor de blijken van belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa. Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en getroost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge Hilaire lang in ons aller herinnering blijven voortleven. Frida de Graeve-van Graefschepe Terneuzen, 25 maart 2017 Dankbetuiging. Langs deze weg willen wij een ieder bedanken voor dc overweldigende belangstelling, medeleven en hartverwarmende steunbetuigingen na het overlijden van onze lieve zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante Walter van Haelst Els en Jan Willem, Sam Tom Nicole Familie Emans en Familie van Haelst Uw steun, in welke vorm ook, doet ons goed. Westdorpe, maart 2017. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, vader en schoonvader Johannes Hendrik Koolwijk -lo- De vele uitingen van betrokkenheid waren ons tot grote steun. Jannie Koolwijk-Siegers Lia en Elisa Oost-Souburg, maart 2017 kijk ook op zaterdag 25 maart 2017 Voor altijd in ons hart. Diep bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, hebben wij na een kort ziekbed, te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame man, onze goede vader en ons trotse opaatje echtgenoot van Mara Virginia Risseeuw-Luque Oostburg, 26-03-1941 t Benidorm, 18-03-2017 Mara Tania en Jean-Paul Martika, Mayte, Renzo Natasha en Rutger-Jan Graciëla De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden op zondag 19 maart 2017 te Denia, Spanje. Correspondentieadres: Enchinent 18-G, 03710 Calpe, Spanje Ik ben moe van deze lange reis, al wat ik vraag is een rustige slaap en dromen van hen die ik lief heb. Verdrietig, maar vooral trots om wie ze was, hebben we afscheid genomen van onze zorgzame en lieve moeder, schoonmoeder, oma en "ouwe" oma Echtgenote van Antonius Johannes Cornell's Slabber (t 16-12-1974) Sluiskil, 8 april 1925 Terneuzen, 23 maart 2017 Terneuzen: Carla Radt - Slabber Hans Radt Hilde en Michel Ise, Tess Eveline Terneuzen: Leon Slabber Ann Versaevel Youri Iwan Correspondentieadres: Maassingel 2, 4535 HD Terneuzen Het afscheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op donderdag 30 maart om 14.00 uur in crematorium Monuta, Bellamystraat 28C, 4532 CP Terneuzen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Woonzorgcentrum de Blide voor de bijzonder liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Herinner mij, maar niet in sombere als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Dankbaar voor de mooie jaren die zij ons heeft gegeven hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma weduwe van Jan Veen in de leeftijd van 88 jaar. Jan t en Lenie Veen Jan Pieter en Jaimy Veen Hendrik Veen 21 maart 201 7 Correspondentieadres: Ter Duinenstraat 1 7 4574 PT Zuiddorpe De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij danken de medewerkers van "De Vurssche" voor de liefdevolle verzorging van oma ALGEMENE KENNISGEVING De wil was er nog, de kracht niet meer. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze pa, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Aline Théresia Loeys Waterlandkerkje, 27 november 1923 IJzendijke: Prinsenbeek: t IJzendijke, 23 maart 2017 A.T. Tas-Loeys Sint Kruis: Waterlandkerkje: Schoondijke: Waterlandkerkje: Waterlandkerkje: Marijke en Frans Picavet-Tas Pascale en Rob Quinten, Britt Nicole en Rob Benthe, Marius Patrick en Adrie Tas-Dieleman Hans en Elly Tas-van Driel Frederieke en Benjamin Karin en Wim de Zwart-Tas Luc en Leny t Tas-Verplanke /eerie en Kevin Sophie Nicole en Frans Dieleman-Tas Correspondentieadres: Handboogstraat 6-205,4515 CW IJzendijke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 28 maart om 10.30 uur in de H. Eligiuskerk, Eligiusplein 1 te Oostburg. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring op de begraafplaats te Waterlandkerkje. Schriftelijke condoleance. Voorde vele blijken van medeleven en deelneming, welke ik mocht ontvangen na het overlijden en bij de crematie van mijn man ben ik u allen zeer dankbaar. Maria Cammaert-Aper St. Jansteen, maart 2017 De koers is gereden, de meet is bereikt Voor de vele blijken van medeleven die we hebben ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vaderen opa willen wij u hartelijk bedanken. Janny Rentmeester-Schipper Kinderen en kleinkinderen Yerseke, maart 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 189