'Ryanair enEasyjet cancelen vluchten gewoon' ATILAY USLU ben ik verantwoordelijk voor de 3.000 mensen die bij ons werken. Ik ben nu niet aan het afbouwen, maar spendeer wel meer tijd aan productontwikkeling en aan onze groeiende hotelketen." „Mijn zoon van 26 werkt in het bedrijf, maar hij heeft niet de ambitie. Trouwens, als hij die wel had, zou hij toch ook moeten laten zien dat hij de capaciteiten heeft. Mijn twee andere kinderen zijn 9 en 12 jaar. Ja, ik had op die leeftijd al wel ambitie, maar dat kan me niet schelen. Als ze maar gelukkig zijn. Ze worden niet gedrild om mij op te volgen. Ik probeer ze alleen waarden en normen bij te brengen. Respect voor anderen." „Mensen die discrimineren, zijn altijd zwak ker dan jijzelf. Ik heb wel meegemaakt dat concurrenten mijn partner en mij hebben onderschat. Dat vonden wij prachtig. Het is erger als ze weten wat je van plan bent." „In de zomer, altijd een week of twee. Het is goed mogelijk dat ik er in de toekomst langer heen ga. Maar er wonen? Ik denk het niet. Ik was een jaar toen ik naar Nederland kwam. In Turkije heb ik straks geen familie meer. En mijn kinderen wonen hier. Toevallig had ik het er onlangs met hen over of ik in Turkije begraven zou willen worden." Hij kijkt even naar de regen op de ramen. „Er is een mooie begraafplaats in Foea, met uitzicht op zee. Een topplek. Maar ach, in Nederland heb je ook begraafplaatsen met uitzicht op het water." O Gaan uw kinderen Corendon overnemen? Heeft u ooit last gehad van discriminatie? Gaat u zelf nog vaak naar Turkije? corendon.nl corendonhotels.com thecollegehotel.com marblehotels.com gofun.nl marislife.nl stipreizen.nl corendongroepsreizen.nl Werd 49 jaar geleden in het Turkse Emirdag geboren Volgde de mbo-opleiding elektrotechniek Werkte bij Fokker en PTT Telecom Runde een shoarmazaak voordat hij in 1994 in de reisbranche begon Is getrouwd en heeft drie kinderen (26,12 en 9 jaar) 14 I DE ONDERNEMER I ZATERDAG 25 MAART 2017 GO

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 134