PLUIM EET ZAKELIJK! BEDRIJFSAUTO u lil „Ik ga regelmatig uit eten, zowel privé als zakelijk", zegt Van der Hart. „Ik kom hier vaker, zeker met klanten. De Caisson is goed bereikbaar en ligt midden in ons werkgebied." Het duo koos ditmaal voor carpaccio en een vissalade. Van der Hart vindt het prettig om met klanten af te spreken in een restaurant. „Het is informeler en fijn zakendoen in een goede ambi ance. Bovendien kom je hier meestal ook mensen uitje netwerk tegen en dat is zeker zo belangrijk", stelt hij. „De Caisson heeft een goede keuken, attente bediening én een gastvrouw die niet denkt in tafelnummers." O speelt het ontwerp een belangrijke rol, maar daarnaast zet Dopper het op een goede manier in de markt. Zo gaan ze bijvoorbeeld naar evenementen waar ze een watercocktailbar neerzetten. Daar vertellen ze het verhaal over duur zaamheid en het terugdringen van plastic afval. Bovendien gaat een deel van de opbrengst naar drinkwaterprojecten in Nepal. Dat maakt de Dopper tot een flesje met een boodschap." De losse onderdelen van het drinkwater flesje worden geproduceerd bij VDL Wientjes in Emmen. Vervolgens gaan ze naar een sociale werkplaats waar de Dopper in elkaar wordt gezet. Dit op het oog zo eenvoudige product is uitgegroeid tot een miljoenenproject en vindt niet alleen gretig aftrek in Nederland, maar wordt over heel de wereld verkocht. Met een jaaromzet van zo'n 6,5 miljoen euro in 2015 kunnen we dit product absoluut een groot Zeeuws succes noemen, o Tl|g 4 im Maurice van Beek is eigenaar van Installatiebedrijf van Gilst in Goes. Zijn bedrijf doet aanleg en onderhoud van verwarmingsinstallaties en werkt aan sanitair, daken, riolering en duurzame energie. „We hebben goede ervaringen met de Volkswagen Transporter", vertelt Van Beek. „Dat we ruim tien jaar in één bedrijfswagen hebben gereden, is wel een bewijs van kwaliteit. Dus toen we toe waren aan nieuwe auto's, kozen we opnieuw dit type. Hij is ruim en heeft een krach tige en professionele uitstraling." O samenstelling en tekst RACHEL VAN WESTEN Dit voorjaar start de bouw van Scaldia: het grootste zonnepark van Nederland. De 220.000 panelen beslaan een oppervlakte van 43 hectare bij het Sloegebied in Vlissingen-Oost. Het vermogen wordt circa 50 megawatt. 20 april is Nationale Secretaressedag. Secretariaatshuis Viavox biedt onder de noemer Secretaresse by the Sea een jaarprogramma voor Zeeuws personeel, secretaressebythesea.nl ADRES: Smokkelhoekweg 12 in Kapelle PRIJZEN: lunch van €8,50 -17,50 Ronald van der Hart van Totaalbouw Zeeland luncht met Jeroen Kruk van RTM Business bij De Caisson in Kapelle. decaisson.nl Sociale werkplaats Type: Volkswagen Transporter Laadvermogen: 1.000 kilo Ideaal voor: transport Prijs: vanaf €19.200 exclusief btw en bpm Dit artikel kwam tot stand in samenwerking met Auto Poppe. PZ 7

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 127