fiiens0niinq.ni Jacob van der Does Jaap van der Does Jaap van der Does FAMILIEBERICHTEN 15 COLOFON Familieberichten - Jaap - Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was Totaal verbijsterd en vol ongeloof geven wij kennis van het plotselinge overlijden van mijn geweldige man, maatje, allesie en onze lieve pa en super trotse opa klus in de leeftijd van 59 jaar. Elly van der Does - Capello Wilco en Danielle Rowen Dylan Maike en Patrick Noud 22 maait 2017 Correspondentieadres: Lijsterhof 18, 4451 CG Heinkenszand. Maandag 27 maart is er in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder van 19.00 tot 19.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Jaap te nemen. De afscheidsbijeenkomst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Tot ons groot verdriet is plotseling overleden onze lieve broer, zwager en oom Wat zullen we je altijd aanwezige vrolijkheid enorm missen. Ella en Johan Matthijsse Nel en Piet Wondergem Gijs en Ine van der Does Jan van der Does Neven en nichten Geheel onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van ons maatje. Wij wensen Elly Wilco en Danielle, Rowen, Dylan Maike en Patrick, Noud Veel sterkte met dit verlies. Wat zullen wij hem missen. Theo en Petra Rianne en Dennis, Mike, Luuk Jordy en Wendy kijkookop mensen nq.nl Maria Vermeirssen Als het leven niet meer gaat zoals je had gewild, als veel je wordt ontnomen, moet toelaten dat een ander voor je zorgt, dan is het leven niet meer leven, dan komt de tijd dat je naar rust verlangt. Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van zorgzaamheid en aandacht, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, oma en ouwe oma Clazina Dijkwel-Pekaar sinds 25 mei 1982 weduwe van Marinus Dijkwel in de leeftijd van 96 jaar. Terneuzen: Alex en Joke Dijkwel-Duinkerke Jeannette en Hugo, Damian, Dominique Monique en Gerald, Amy-Jolie, Gianluca Yerseke: Marius en Lenie Dijkwei-Poleij Mariska en Niels, Dennis, Anouk Yerseke, 22 maart 2017 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Frans Halslaan 8 4532 HB Terneuzen De afscheidsdienst, geleid door ds. S. Dierx, zal maandag 27 maart om 13.30 uur worden gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Wij zijn de medewerkers van zorgcentrum Moerzicht en de huisartsen te Yerseke dankbaar voor de liefdevolle verzorging en betrokkenheid tijdens haar laatste jaren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jacobus van Tatenhove V vrijdag 24 maart 2017 De laatste uren voor het einde, dan wordt die grote wereld klein, is plotseling alles onbeduidend, tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden, verliest zijn glans, verliest zijn zin, maar achter die gesloten ogen, glanst een gigantisch groot begin. Toon Hermans Verdrietig, maar trots om wie zij was, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe van Jan van Hecke in de leeftijd van 90 jaar. Elfriede en Frans Niek Etienne en Joke Melanieen Bastiaan Hoek, 16 maart 2017 Correspondentieadres: Strandgaper 9a 4553 CA Philippine De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis 'Vremdieke' voor de liefdevolle verzorging. ENIGE KENNISGEVING Na een langdurig verblijf met een liefdevolle verzorging is in 'Ter Schorre' overleden Axel, 1 -11 -1931 f Terneuzen, 21-3-201 7 Correspondentieadres: Postbus 99 4530 AB Terneuzen We nemen afscheid van hem op maandag 27 maart om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hug- hersluys 22 te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Isabellastraat te Sluiskil. m Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenlinq app voor Android Iphone Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 75