K 1 5 Twee-onder-een-kap huizen voor het hele gezin m KIJK VERGELIJK Ik houd van Scandinavisch. Alleen niet te wit en te koel besloten we die er uit te halen en een betonnen vloer te laten storten. Dat scheelt nu behoorlijk qua isolatie." Muf Chantal: „En zo'n oude houten vloer ruikt nogal muf. Dat is nu ook weg. Het lastige was dat de vloer na het storten zes weken moest uitharden. Je kon er op lopen, maar laminaat leggen kon niet en we mochten er geen spullen op zetten. Toen dat een maal wel kon, was ik blij dat alles zo goed bleek te passen. De bank hebben we meteen zo neer gezet, het klopte helemaal. Ik vind het fijn dat dit een koophuis is. In een huurhuis ga je niet zo makkelijk iets opknappen, omdat het niet van jezelf is." Nicky: We hebben nog een aardige wensenlijst. Onze slaapkamer is nog niet helemaal klaar en de tuin moet een keer aangepakt worden." Barretje Chantal: „In de keuken is een soort uitbouwt je met een werkblad erin, daarvan weten we niet precies wat we ermee moeten. Krukken neerzet ten en als barretje gebruiken zou leuk kunnen zijn, maar ik ben bang dat we het misschien helemaal niet gaan ge bruiken." Nicky: De trap is echt nog steeds het lelijkste onderdeel van ons huis. Er ligt oranje vloerbedekking op en dat ziet er niet uit. Ik had me voorge nomen dat ik de trap als eerste ging aanpakken toen ik hier kwam wo nen. Het is er nog niet van gekomen. Als je je even een paar dagen kwaad maakt, is het waarschijnlijk zo ge beurd. Maar het is een rotklus en we hebben er nooit zin in." Scandinavisch Chantal: „Ik houd van Scandinavisch. Alleen niet te wit en koel. De lime- groene muur is geschilderd; nog steeds groen, maar warmer en zach ter. En ik heb natuurlijk wat kussen tjes en zo toegevoegd. Woonspullen haal ik overal en nergens vandaan. Ik vind van alles leuk." Even voorstellen vrijdag 24 maart 2017 Chantal Koster nam haar katten Ollie en Pip mee toen ze met Nicky Reijnhout ging samenwonen. FOTO'S DIRK JAN GJELTEMA m een fijn thuis —Chantal Koster Nicky Reijnhout (28), winkelmanager Etos bij Market Plaza in Burgh-Haamstede Chantal Koster (25), winkelmanager Gall Gall bij Market Plaza in Burgh-Haamstede Nieuwerkerk Adres: Esdoorn straat 28 Prijs: €225.000 kk Bouwjaar: 1953 Kenmerken: volledig gerenoveerd en in- stapklaar. Eigen oprit, twee schuren en 255 m2 eigen grond. De woning heeft drie slaapka mers en een bergzol der. Ouwerkerk Adres: Burgemees ter Romeijnstraat 4 Prijs: €282.500 kk Bouwjaar: 1996 Kenmerken: eenge zinswoning met zes slaapkamers. Voor- en achtertuin met achterom, aange bouwde stenen ga rage. Nieuwerkerk Adres: Erling Steenstraat 5 Prijs: €249.000 kk Bouwjaar: tussen 1960 en 1970 Kenmerken: ruime woning met vier slaapkamers. Eigen oprit met vrijstaande garage en carport. In rustige woonwijk ge legen. Brouwershaven Adres: Burgemees ter Gaststraat 9 Prijs: €234.000 kk Bouwjaar: 1974 Kenmerken: woning met beschermd stadsgezicht en les senaardak. Gelegen in rustige straat. Drie slaapkamers, luxe badkamer met ja cuzzi. Renesse Adres: Constantijn- weg 34 Prijs: €298.000 kk Bouwjaar: 1995 Kenmerken: vier slaapkamers, twee badkamers en ja cuzzi. Garage, tuin op het zuiden met ach terom. Mag als tweede woning ge bruikt worden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 48