Dvsrleden Cobi van der Heide- Antheunisse Bertha Apolonia van Brummelen COLOFON Familieberichten 1 rUgnsgn.inq.niFAMILIEBERIG15 Petrus Elias Smolders - Piet - Pieter Jannis Hennekeij Wieger van der Heide t Adriaan Nieuwenhuijse t Piet Marcel van Mil Maria Vermeirssen Bea Chris van Alphen en vader van onze leerling Tuur uit klas TL2D Wij herinneren ons Chris als een zeer toegewijde en hardwerkende collega, die breed inzetbaar was. Wij wensen zijn naasten heel veel sterkte met dit verlies. Chris bedankt voor alles wat je voor het Zwin College hebt betekend. Rust zacht. De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaats gevonden. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg, F.C.M. Neefs, bestuurder/algemeen directeur. en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 donderdag 23 maart 2017 Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Corinthiërs 13 We gaan afscheid nemen van onze moeder en (over)grootmoeder die zoveel voor ons betekende. Na een actief en sociaal betrokken leven heeft zij nog twee jaar in Ter Reede gewoond, waar ze op een bijzondere aandachtvolle manier verzorgd is. Langzaam verdween ze, wat overblijft is liefde. echtgenote van partner van Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Auke, Angele, Joke, Frank, Corinne, Aagje, Hermien, Stijn, Eline, Freek, Julia, Anna, Mathijs, Jelle, Jet, Flans, Geesje, Mare, Lotte, Paul, Auke, Felia, Fladewig, Meike, Lisa, Loïs, Noï, Jaylinn, Ewin, Aran 20 maart 2017 Zorgcentrum Ter Reede Vondellaan 21, Vlissingen Correspondentieadres: Waalstraat 23, 4335 KK Middelburg U kunt afscheid nemen van Cobi bij Aagje thuis, Waalstraat 23 te Middelburg, op vrijdag 24 maart van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 25 maart om 14.00 uur in de Nieuwe Kerk, Onder den Toren 1 te Middelburg, waarna om 15.30 uur een afscheid is in het crematorium, Westelijke Oude Flavendijk 3 te Middelburg. Na afloop van het afscheid is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Cobi hield veel van bloemen. Aan des Vaders trouwe hand loop ik met gesloten ogen naar het onbekende land. Dankbaar voor alle liefde die wij van hem mochten ontvangen, nemen wij afscheid van mijn lieve, leuke man, onze zorgzame vader en trotse opa echtgenoot van Willemina Jacoba Smolders - de Jonge 22 augustusl937 Goes 20 maart 2017 W.J. Smolders - de Jonge Boudewijn en Sabine, Alessa, Irissa, Gianlucca Marjan en John, Julie, Iris De dankdienst voor zijn leven, waar wij u voor uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 25 maart om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 te Goes. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Correspondentieadres: De Horst 111, 4461 WZ Goes ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Groot mens, warm hart, zoveel liefde en nu zoveel verdriet... Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze pa en mijn schoonvader Waterlandkerkje, Sluis, 24 januari 1940 21 maart 2017 Sluis: Danny en Sylvie Terneuzen: Sacha Correspondentieadres: Klokstraat 1 4524 EL Sluis De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 27 maart om 14.00 uur in het crematorium te Brugge, Zeelaan 2. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega op 15 maart 2017 Met grote toewijding heeft hij zijn beste krachten aan ons bedrijf gegeven. Het verlies van Marcel is een groot verlies voor Brand. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers Brand Energy Infrastructure Services 21 maart 2017 De laatste uren voor het einde, dan wordt die grote wereld klein, is plotseling alles onbeduidend, tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden, verliest zijn glans, verliest zijn zin, maar achter die gesloten ogen, glanst een gigantisch groot begin. Toon Hermans Verdrietig, maar trots om wie zij was, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe van Jan van Hecke in de leeftijd van 90 jaar. Elfriede en Frans Niek Etienne en Jok Melanieen Bastiaan Hoek, 16 maart 2017 Correspondentieadres: Strandgaper 9a 4553 CA Philippine De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis 'Vremdieke' voor de liefdevolle verzorging. Na een lang gevecht is, tot ons groot verdriet, toch nog plotseling van ons heengegaan mijn lieve dochter, onze zus en tante Wemeldinge, 7 juli 1964 Goes, 16 maart 2017 Oost-Souburg: Corrie en Dirk t van Brummelen-Krombeen Vlissingen: Henk van Brummelen en Krista Antheunisse Iris en Clemence Romeo en Wendy Oost-Souburg: Jacky van Brummelen Bloemenlaan 218, Vlissingen Correspondentieadres: Oranjeplein 228, 4388 AH Oost-Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze collega is vrijdag 17 maart jl. onverwacht overleden. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 68