WAT IK VROEGER WILDE WORDEN 5 6 7 8! 10 O' 11 Jon Herselman (48) uit Kapelle wilde ooit timmerman worden. Nu timmert hij aan de weg als wethouder en ondernemer. Timmerman bij Timmerfabriek Bierens in Kapelle. Als klein jongetje van een jaar of drie, vier zat ik in de mid dag rond 12.00 uur altijd voor ons ouderlijk huis aan de Biezelingse- straat te wachten totdat de mannen van de timmerfabriek pauze had den en dan op hun fiets langskwa men om thuis te gaan eten. Ik vond dat toen heel spannend en ik wilde daarom ook timmerman worden. Je hebt mij zeker nog nooit met gereedschap bezig ge zien... Het is gewoonweg niet mijn ding. Op dat gebied ben ik niet echt handig. Ik kwam er in mijn jeugd al vrij snel achter dat het timmervak niets voor mij was. Met Lego spelen zat er ook niet echt in, gaf mij maar een voet bal en van mij had je geen last. Nee, zeker niet. Nee, dat ook niet. pelle. Ik ben ondernemer en wet houder van de gemeente Ka- Absoluut. Ik ben ondernemer in hart en nieren en daarnaast vind ik de combinatie met het wet houderschap ontzettend leuk en af wisselend. Het is in de politiek (wat een afspiegeling moet zijn van de samenleving) zeer waardevol dat er ondernemers in zitten, die zitten er namelijk veel te weinig in. Als er projecten/activiteiten geklaard moeten worden en die tot een goed einde worden gebracht. Als voorbeeld in de politiek de bouw van de MFA en straks de bouw van een nieuw sportcomplex. Als ondernemer de start van een nieuw bedrijf. Privé bijvoorbeeld de jaarlijkse organisatie van de Kapelse Dag of het lopen van een marathon in een van tevoren gewenste tijd. man, ja! De droom van de timmer- donderdag 23 maart 2017 Gereedschap is niet mijn ding Luc Oggel IWat had u graag willen wor den? 2 Waarom wilde u dat? Waarom is het niet gelukt? 4 Wat hebt u allemaal gedaan om die droom toch te ver wezenlijken? Vindt u het jammer dat de droombaan niet doorging? Denkt u nog wel eens aan uw droombaan? Wat doet u nu voor werk? 1 Bent u blij met uw werk? 9 Waaruit haalt u de meeste voldoening? Hebt u uw droom hele maal opgegeven? r Jon Herselman: „Op het gebied van gereedschap ben ik niet echt handig." fotomarcelledavidse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 39