C9 Blijft Delta echt wel Delta? Pubquiz 2 Inwoners van Vlissingen worden buitensporig in hun portemonnee gepakt als de artikel 12-inspecteur zijn zin krijgt, vreest het provinciebestuur. VLISSINGEN ARTIKEL 12-INSPECTEUR BOOMFEESTDAG PLANTEN BOGERS^HERENMODE Commentaar Delta is nog geen maand in handen van de Zweedse investeer der EQT of de tarieven voor digitale diensten gaan omhoog. Delta blijft Delta, was de slogan bij de overname. Oftewel: de klanten zouden er niks van merken. Met deze prijsverhoging laadt het bedrijf de verdenking op zich dat die belofte wordt gebro ken. Is ook EQJ zo'n investeerder die bedrijven overneemt enkel en alleen om er flink wat geld uit te persen? Stijgen om die reden de ta rieven? Wat kunnen we straks dan nog meer verwachten? De ongerustheid is begrijpelijk, maar lijkt voorbarig. Het is twee jaar geleden dat Delta voor het laatst zijn tarieven verhoogde. De ont wikkelingen in de digitale wereld gaan snel. Het aantal elektronische apparaten per huishouden neemt nog steeds toe. Meerdere mobiele telefoons, tabiets, laptops, wifi door het hele huis en digitale televisie met abonnementen op streamingdiensten als Netflix. Dat legt een enorm beslag op het netwerk. En wij, de consumenten, zijn gewend aan hoge snelheden. Geen haperende YouTube-filmpjes, alstublieft, en niet minuten wachten tot die speelfilm gaat beginnen. Procentueel gaat het om behoorlijke tariefsverhogingen, in harde euro's valt het nog mee, afgezet tegen de prima diensten die worden geleverd. Delta heeft in Zeeland een monopolie. Dat is gevaarlijk, maar in een dunbevolkt gebied is het lastig concurreren. Een bedrijf als Ziggo, met miljoenen aansluitingen in de Randstad, kan van zijn schaalgrootte profiteren, voor Delta is het moeilijker de wensen van de Zeeuwse huishoudens, ook in het buitengebied, optimaal te ho noreren. Het is goed dat de klanten kritisch in de gaten houden of Delta echt wel Delta blijft. Vooralsnog lijkt dit een beslissing waar ook het 'oude' Delta niet onderuit was gekomen. De ongerustheid over de tariefsverhoging van Delta is begrijpelijk, maar lijkt voorbarig Buurt boos na kap bomen camping Kinderen bakken pannenkoeken voor ouderen Geen schade bij inbraak heilsleger ALMANAK „Welke ster stond met haar poe del op de cover van bladen zoals Time en People, acteerde in films en tv-series en lanceerde haar ei gen parfum 'Moi'?" De fanatieke deelnemers aan de maandelijkse pubquiz in een café in Zierikzee beten hun tan den stuk op deze vraag. Allereerst werd in Franse rich ting gedacht: „Catherine De- neuve", opperde de een. „Brigitte Bardot", wist de ander te melden met een gezicht waar de zeker heid vanaf droop. Het goede antwoord: Miss Piggy. Iedereen knorde van ple zier. OOST-SOUBURG Wietkwekerij boven café donderdag 23 maart 2017 VLISSINGEN Kinderen van de open wijkschool De Combinatie hebben gisteren op de zestigste Boomfeestdag bomen geplant aan de Vredehoflaan in Vlissingen. Daarmee is de herinrichting van die buurt afgerond. De leerlingen uit de groepen 8 kregen hulp van wethouder Josephine Elliott bij het planten van de eer ste meelbes. Van die (zee)windbestendige soort zijn er in totaal twintig gezet. Maar eerst werd een tijdcapsule met een oorkonde en de namen van alle kinderen in de grond gelegd. De bomen zijn daar bovenop geplant, foto ruben oreel MIDDELBURG Omwonenden van de stadscamping in Middel burg zijn verbolgen over de ingrijpende kap van bomen rond de camping in Middelburg. Volgens eigenaar AVV Beheer, die de camping aan het her- inrichten is, was de kap noodzakelijk omdat de bomen en struiken te slecht waren. Bij storm dreigden ze om te vallen. Er komt een dichte haag terug met om de tien me ter een boom. VLISSINGEN Diverse Zeeuwse basis scholen doen op vrijdag 24 maart mee met de Na tionale Pannenkoekdag. Opa's en oma's in verzor gingshuizen en ouderen- instellingen in het hele land worden die dag in het zonnetje gezet. Dit jaar doen er volgens de organisatie van het lan delijke initiatief 72 Zeeuwse basisscholen mee. Vorig jaar waren dat er 48. VLISSINGEN In de nacht van dinsdag op woensdag is ingebro ken bij de kledingwinkel van het Leger des Heils aan de Singel. De inbre kers kwamen binnen door een deur te force ren. Behalve het wegne men van de kassalade, die vlakbij werd terugge vonden, namen de inbre kers niets mee. De mede werkers zijn blij dat er geen spullen zijn ont vreemd of vernielingen zijn gepleegd. Klap voor Vlissingen moet nog komen Tip? redactie@pzc.nl De politie heeft gister middag een wietkweke rij ontmanteld in de Ka naalstraat in Oost-Sou burg. De kwekerij be vond zich op de boven- etage van een café. Er werd ruim twintig kilo aan hennepplanten aan getroffen. De politie kwam de kwekerij op het spoor na tips. Er is niemand aangehouden. Molenstraat 5 4701 jk Roosendaal 10165-537889 www.bogersherenmode.nlOO VttfWf okï Wduüa Cj/ooH cma vw u<l ddovka, erf ubUA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 30