OvsrJeilsri Ju jvlüniudun) FAMILIEBERICHTEN 15 Anna Maria de Vrieze - Priester O ITIensen inq.nl Maria Juliana de Schrijver-van Driessche Marie ^(Ylükk (ïpiMtjkjGJÜit-GVciftf Ria de Putter-de Bruijn Chris van Alphen L.J. Pennarts L.J. Pennarts Benny Impens COLOFON Familieberichten woensdag 22 maart 2017 kijk ook op Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. In liefde losgelaten onze lieve en zorgzame moeder, oma en super-oma weduwe van Petrus de Schrijver Lamswaarde, 25 september 1919 Hulst, 20 maart 2017 Hulst: Myriam en Arnold Schelfhout-de Schrijver Carla en Bart in herinnering Koen en Joyce, Femke, Luuk Petra en Raoul, Daimy, Vayènne Oosterhout: Wies en Elly de Schrijver-Knibbeler Meike en Daan, Oiav, Ine Bas en Joyce, Sam Rik en Lonneke Hulst: Guido en Riet de Schrijver-van Houte Imke en Marc, Sophie, Anna, Nynke Jeroen en Malar Pim en Nieke Clinge: Tresi en Michael Bleyenberg-de Schrijver Linda en Koen, V St. Jansteen: Lydia en Jos Looijer-de Schrijver Saskia en Tommy, Jesse, Milan, Annabel Kitty en Joost, Daaf Tosca en Colin Correspondentieadres: Ir. Lelystraat 11, 4561 MH Hulst U kunt afscheid nemen van ma in familiekamer 1 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op donderdag 23 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 24 maart om 11.00 uur in de Basiliek H. Willi- brordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats, Van der Maelstedeweg te Hulst. Voorafgaand aan de uitvaartdienst bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de Basiliek vanaf 10.30 uur. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van de Blaauwe Hoeve voor alle goede zorgen en begeleiding. Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje In kleine kring hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder en oma weduwe van Imé Oscar Edumond Groothaert 17-7-1930 19-3-2017 Ronald en Marja Groothaert-Wijnen Chantal en Daniël Nicole en Tarek Sabine Correspondentieadres: Dommelstraat 22 4535 HB Terneuzen Wij willen alle medewerkers van woonzorgcentrum 'Maxima'afdeling 1b bedanken voor hun toegewijde verzorging. 'Mij spreekt de blomme een tale, mij is het kruid beleefd, mij groet het altemale, dat God geschapen heeft. - Guido Gezelle - Voor ons geheel onverwacht is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma 08-08-1934 20-03-2017 Evelein Christie en Savvas fannis Evangelia Annet Sammy Sterretje Roosje Coco Correspondentieadres: Burg. Vogelaarstraat 5 4416 BP Kruiningen De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. C.M. Baggerman-van Popering, zal vrijdag 24 maart om 10.00 uur worden gehouden in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in Rond-Inn, Hoofdstraat 77 A gelegenheid tot condoleren. Zij hield van dieren, maar ook heel veel van bloemen!! Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Op vrijdag 17 maart is na een moeizaam laatste levensjaar overleden sinds 3 december 1993 weduwe van Willem de Vrieze In de leeftijd van 94 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "Ter Valcke" te Goes voor de goede verzorging. W.C. de Vos executeur Correspondentieadres: Zomerweg 10 4481 CB Kloetinge Ingevolge haar wens heeft de crematie plechtigheid dinsdag 21 maart in besloten kring te Middelburg plaatsgehad. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Papa van onze (oud) leerling(en) Jimmy en Tuur. Wij wensen de kinderen Jimmy en Tuur en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Team en leerlingen Basisschool Op Dreef Aardenburg, 20 maart 2017 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega (Leo) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 21 maart 2017 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van het lid van onze vereniging (Leo) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit C. Stam, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Vlissingen, 21 maart 2017 22-3-2016 22-3-2017 Vandaag alweer een jaar voorbij Ons hart nog steeds zij aan zij Je stem je verhalen en je lach Wat missen wij jou Benny, iedere dag! J E-mail familieberichtenpzc(g)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 74