Assistent Ouasti neemt het stokje over van Benhammou O O) CD O 10 ZE Kaderspelers delen een mokerslag uit Versendaal op stage bij Sparta Hoondert moet nu echt gaan vrezen LIVE SPORT Zowel het eerste kaderteam van 's Lands Wel varen als het tweede won met 8-o. Met voor het eerste team nog één ronde en de concur rentie nog twee rondes te gaan, leidt de Beve- landse formatie met tien partijpunten voor sprong. Ondanks de groot ogende uitslag te gen HWA Verhaar/BKS kwam het team goed weg. Peter de Bree en Jan Goudzwaard won nen royaal, maar Jaap van der Weijde en Jaap Cijsouw hadden geluk. Op de zege van het tweede team, dat won van Honky Tonk 2, viel niets af te dingen. Met pas de tweede zege van het seizoen kwam het team terecht op de tiende positie in een competitie met in totaal twaalf teams. Sander Versendaal loopt deze week stage bij Sparta Rotterdam onder 19 jaar. De uit Oost- kapelle afkomstige verdediger keerde afgelo pen zomer na zwaar blessureleed in zijn tijd bij FC Twente terug naar JVOZ. Hij werd vorig jaar in een halfjaar tijd twee keer geopereerd aan zijn heupen en mocht daarna vertrekken uit Enschede. De blessure was veroorzaakt door het vele trainen in combinatie met kap pen, draaien en sprinten. Bij JVOZ maakte hij dit seizoen weer speelminuten en speelde hij zich in de kijker bij de Rotterdamse eredivisi- onist, waar hij morgen nog traint en vrijdag meespeelt in een oefenwedstrijd. De driebanders van Hoondert/De Waard ver speelden in de tweede divisie een kostbaar punt in de thuiswedstrijd tegen Pearle Opti ciens 2 uit Sas van Gent: 4-4. Voor de pauze wonnen Richard de Bruin en Raymond Nico- dem, maar na de pauze ging het mis. Marc van den Boom en Bram de Waard verloren en het puntverlies was daarmee een feit. Winst was vereist om in de laatste speelronde in de tweede divisie toe te kunnen slaan. Het gelijke spel is zo goed als zeker de doodsteek. Machielsen heeft immers één punt voor sprong, met een wedstrijd minder en een veel beter partijsaldo. Dambeker Telussa Harmes Ouasti - die in het bezit is van het diploma TC2 zaal - was de assistent van Benhammou voor hij zijn ver trek naar Indonesië aankondigde en neemt zijn taken nu over. André Siereveld, oud-speler van de hoofd macht van Groene Ster, neemt op zijn beurt de rol van assistent-trai ner op zich rondom de laatste drie competitiewedstrijden van het ere divisieseizoen 2016/2017. Daarin presteert Groene Ster uit stekend. Met de wedstrijden tegen FCK/De Hommel (vrijdag), GZV Watergras (21 april) en FC Eindho ven (29 april) nog voor de boeg be zetten de Vlissingers de zesde plaats. De ploeg sprokkelde in ne gentien speelronden 23 punten bij elkaar. Dat zijn er zes meer dan nummer tien HV/Veerhuys. De tiende plaats betekent na 22 speelronden nog het spelen van een nacompetitie met de periodekam pioenen van de eerste divisies A en B om een plek in de eredivisie. De kans dat dat nog het lot van Groene Ster wordt, is nihil. Voor het komende seizoen heeft de Vlissingse eredivisionist nog geen vervanger van Benhammou aangetrokken. Het bestuur is daar druk doende mee, laat voorzitter Youssif Hamzaoui weten. woensdag 22 maart 2017 BILJARTEN VOETBAL A Sander Versendaal. foto keestetteroo DRIEBANDEN Zondag-tweedeklasser Zeelandia Middel burg en zaterdag-eersteklasser Kloetinge oe fenen vanavond tegen elkaar. Om 20.00 uur wordt er afgetrapt op sportpark de Veerse Poort in Middelburg. De aftrap van het Beach Voetvolleytoernooi in Vogelwaarde wordt pas op 4 juni verricht, maar het maximale aantal deelnemers is al be reikt. Inmiddels hebben zich namelijk al veertig teams uit binnen- en buitenland ingeschreven. Via www.beachvoetvolley.nl kunnen anderen zich nog wel inschrijven als reserveteam. De roeiers van Honte uit Middelburg zijn af gelopen weekend in Head of the River, een Amsterdamse wedstrijd op de Amstel, als ze vende geëindigd in hun categorie (HCI 4*). Si De Middelburgse damclub heeft maandagavond de Zeeuwse dambe ker veroverd. In de finale tegen Tho- len wonnen de Middelburgers met het kleinst mogelijke verschil: 5-3. Drie van de vier partijen ein digden in een ge lijkspel, zodat de overwinning van Daaf Kasse op André Kousema ker aan het eerste bord de doorslag gaf. Paul Telussa is bij zondag-hoofd klasser Vlissingen in beeld voor een technische func tie. De 65-jarige ex-coach van onder meer Kloe tinge, Hoek, Zee landia Middelburg, zou de technische commissie moe ten versterken. J Erwin Harmes gaat op 15 april voor drie-op-een- rij in de Marathon van Zeeuws- Vlaanderen. De at leet won de laat ste twee edities en schreef zich deze week in voor die van dit jaar. Door het plotselinge vertrek van Hicham Benhammou naar de In- donesche zaalvoetbaltopclub Vamos FC Mataram moest Groene Ster voor de laatste drie competitiewedstrijden op zoek naar een tijdelijke vervanger. Die is gevonden in Said Ouasti. Mitchell Minnaard Vlissingen A Said Ouasti. foto paulten hacken a A Remco van Leeuwen gaat samenwerken met de mensen van ZeelandNet.nl. archieffoto ronald den dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 69