Isis Latumeten-Potters (27) magazine 23 sociale activiteit. Als ik met vrienden afspreek, doe ik dat vaak in combi natie met een lunch of een borrel op het terras. En daarmee vind ik het ook een gerechtvaardigde geldbesteding. „Eerlijk gezegd is het soms ook een kwestie van luiheid. Op weg naar de supermarkt kom ik langs een broodjeszaak. Als ik honger heb, is het toch makkelijker om daar samen met Mano een broodje te halen. Ik woon in het centrum van Rotter dam, je ontkomt er niet aan. „Over de kosten maak ik me zich zelden druk, maar daar is wel een voor waarde aan verbonden: wat ik koop moet goed zijn. Als de kwaliteit niet goed is, is het geen toe voeging op mijn leven. Een koffie kost ongeveer 3 euro. Als ik thuis met een cupje koffie zet is het nog geen tiende. Dan verwacht ik voor die 3 euro wel lek kere koffie. En goede ser vice; dat is misschien nog wel belangrijker. Kwaliteit kun je eventueel huis na bootsen, maar het relaxte van goede bediening niet. Je kunt natuurlijk ook thuis koffiezetten en op een pleintje opdrinken, maar de ontspanning die goede service met zich mee brengt, ervaar je dan niet. Dat komt ook doordat ik zelf jaren in de horeca heb gewerkt." Werkzoekend Woont in: Rotterdam, met man en zoon (0). Geeft uit: circa 75 euro per week. „Even een andere omge ving, een momentje rust, een koffietje erbij en wat te eten. Ik vind dat een mi- nivakantie. Thuis ben ik ook ontspannen, maar be wust van een kop koffie genieten, doe ik alleen bui ten de deur. Los van ont spanning is het ook een

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 81