M Rondreis Noordkaap effeweg.nl ]r €499p- Schotland Loch Lomond, €1329 6 Politie schiet drugshondje dood ,n£J42V- Kijk op www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 M Nieuw-Zeeland is in rep en roer omdat de politie op het vliegveld van Auckland een pas tien maanden oude drugshond heeft doodgescho ten. De nog in opleiding zijnde Grizz was uit een busje ontsnapt en rende over start en landingsbanen. Daardoor liep het vliegverkeer een ver traging van enkele uren op. Volgens de luchthavenautori teiten liet de viervoeter zich niet vangen en was een kogel het laatste middel om de vei ligheid op de luchthaven te garanderen. We doen er alles aan om het beest terug te krijgen Dierenliefhebbers zijn woest. Ze vragen zich af waarom Grizz, die over een halfjaar zijn diploma drugs en explo sieven opsporen zou krijgen, werd doodgeschoten en niet verdoofd. Volgens een woord voerder kon de politie niet an ders. „Er waren geen kalme ringspijltjes op het vliegveld beschikbaar. We zijn uren in de weer geweest met speel tjes, brokjes en andere hon den om Grizz te lokken. Maar de nog speelse hond vertikte het om te komen", verklaarde de zegsman aan lokale media. Rusland denkt aan verbod Jehova's Het Russische ministerie van Justitie laat uitzoeken of de Jehovah's Getuigen op de lijst van extremistische organisa ties kunnen worden gezet. Dat meldt de Moscow Times vandaag. Als dit gebeurt, wordt de groep verboden en kunnen 175.000 Jehovah's Getuigen elkaar in Rusland niet meer legaal ontmoeten of literatuur verspreiden. Het hooggerechtshof zal zich op 5 april over het verzoek van het ministerie buigen. VAN VOOR Uw voordeel: €30,- 15 daagse excursiereis 7 daagse excursiereis Glen C06 Edinburgh VOOR Uw voordeel: €100 BOEK NU! zaterdag 18 maart 2017 Hulpverleners verzamelen zich op de plek des onheils in de Leidsetraat in Amsterdam, waar zo juist een kinderwagen onder een tram is terecht gekomen en enkele meters werd meegesleurd. De vader, die de kinderwagen voortduwde, wilde een geparkeerd werkbusje passeren en maakte daar bij een inschattingsfout. Een tegemoetkomende tram kon niet meer op tijd stoppen. Bij de halte ter hoogte van de Keizersgracht ging het mis. Het on derstel van de kinderwagen kwam onder de tram. De bak waarin de baby lag, bleef hangen tussen het werkbusje en de tram, verklaarde een woord voerder van de politie. Bij het verplaatsen van het busje bleef de baby ongedeerd. De Leidsestraat was enige uren gestremd. FOTO ROBBY HIEL AUCKLAND Een moeder uit Etten-Leur reageert op de ontsnapping van de rattenslang van haar zoontje MOSKOU Svolvaer/ Lofoten c Mosjoen Noord koop Tromso Repvóg b Inari plvalo Rovaniemi_ ^Trondheim JLillehammer Jyvöskyla c Turku Osloo/ Stockholm^ y Helsinki X Kopenhagen Tijdens deze indrukwekkende rondreis maakt u kennis met het uiterste noorden van het vasteland van Europa, de Noordkaap. Via Stockholm in Zweden en Finland gaat de reis naar Rovaniemi, de stad aan de poolcirkel en de hoofdstad van Lapland. De terugreis voert via de kust van Noorwegen en de eilandengroep Lofoten naar de steden Trondheim, Lillehammer en Oslo. Een nieuwe short break naar Schotland is deze reis met de bootovertocht naar Hull. We rijden door de Glen Coe, één van de mooiste valleien van de Highlands met aan het eind Fort William. Treed in de voetsporen van Harry Potter in de beroemdste treinreis van Schotland, de Jacobite Steam Train. Een bezoek aan Edinburgh maakt deze reis Schotland compleet. Alle fouten voorbehouden. Prijzen vanaf en per persoon o.b.v. 2 personen. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. Korting alleen geldig op nieuwe boekingen gemaakt van 04-03-2017 t/m 08-04-2017. Niet geldig i.c.m. andere acties. sgr Dag 1 Heenreis Dag 2 Stockholm Dag 3 Helsinki en Jyvaskyla Dag 4 Oulu en Rovaniemi Dag 5 Rovaniemi - Santa Claus Village Dag 6 Lappenmuseum en Noordkaap Dag 7 Tromso Dag 8 Tromso en Svolvaer Dag 9 Lofoten Dag 10 Mosjoen Dag 11 Trondheim Dag 12 Gudbrandsdat en Lillehammer Dag 13 Oslo Dag 1U Kopenhagen Dag 15 Terugreis Vertrekdata en prijzen 1 mei van £4-4291- 22 mei van £4459j- 31 juli van £4-539/- 28 augustus van £1439j- voor €1329,- voor €1359,- voor €1439,- voor €1339,- Inclusief -» 13 hotelovernachtingen -» Bootovertocht Stockholm - Turku -» 14 maal ontbijt en diner -> Alle genoemde bootovertochten -» Excursie Noordkaap inclusief Noordkaapcertificaat -» Excursie Lofoten -> Begeleiding door uw chauffeur/ reisleider -» Vervoer per Comfort Class touringcar Vertrekdata en prijzen 25 juni van .£5299- voor €499,- 1,23juli van £&&T,- voor €539,- 6 augustus van voor €559,- -V. Dag 1 Aan boord Dag 2 Schotland, Gretna Green en Lockerbie Dag 3 Loch Lomond en Trossachs Dag 4 Glen Coe, Fort William en Jacobite Steam Train Dag 5 Edinburgh Dag 6 Falkirk Wheel Dag 7 Terugreis Inclusief -» 4 hotelovernachtingen -» 2 overnachtingen aan boord -» 6 maal ontbijt en 4 maal diner -» Overtocht Zeebrugge/ Rotterdam - Hullv.v. -» Vervoer per Comfort Class touringcar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 6