0 O MARGOT 17 DELTA GAAT VERDER IN AANBOD BEOORDELING Voorgerecht vallen. De kabeljauwfilet van mijn tafeldame is redelijk goed, doch een tikje te kort gegaard, want hier en daar glazig. De vis is in gezel schap van lekkere black eyed peas en een plak gebakken Zeeuws spek, dat wat ons betreft dan weer iets korter in de pan had mogen lig gen. De lichtoranje kleur van de bearnaisesaus verrast ons. Die hoort lichtgeel te zijn. Er zit ook weinig smaak aan. De kok heeft mijn drie sliptongen aardig ge bakken, al was een half minuutje korter beter geweest (ja, bij vis telt elke seconde). De bri gade van @Eef denkt om de bloeddruk van de gasten. Zout en peper mogen we zelf toevoe gen, ook op de kleurrijke, gewokte groente garnituur. De beloofde remouladesaus staat nog in de keuken te chambreren, vermoeden we. Hulde voor het frisse schaaltje sla, met to maat, rucola, maïs en rozijntjes. De friet is overduidelijk niet zelf gesneden, maar keurig gebakken. Mijn tafeldame houdt het bij koffie, geser veerd met een kratje dat suiker, melk, thee en koekjes herbergt. Voor mijn neus verschijnt de Eefs Special, een soort Sardijntoren van biologisch mango- en bosbessenijs, afgetopt met ananas en cress. Rondom zwerven stukjes waterme loen, ananas en wat bramen. Fruitig en lekker, alleen de onderkant is nog bevroren. De zaak zit inmiddels bijna vol, waardoor het perso neel ons gaandeweg uit het oog verliest. Na drie kwartier duimendraaien, klampen we een serveerster aan. De rekening valt mee. Die espresso drink ik thuis wel. I Ioofdgerecht Nagerecht Bediening Ambiance Prijs kwaliteit Margot Verhaagen schrijft op deze plaats elke week over eten en drinken in Zeeland Haastige spoed is zelden goed. U kent dat spreek woord wel. Daar kan ik nu over meepraten. Liep ik eerst meestal met een ferme tred van a naar b, en nooit zonder doel, nu ben ik een langzame wan delaar die een uurtje per dag een ommetje mag maken. Nog zo'n dooddoener: 'Een ongeluk zit in een klein hoekje'. Ook dit kan ik beamen. Ik heb het moment voor mijn vervelende val al vaak opnieuw beleefd en mezelf voor mijn kop geslagen dat ik niet ben afgestapt. Terwijl ik in de haast dacht en vond dat het allemaal wel moest lukken. Tsja, gedane zaken nemen geen keer en me erbij neerleggen is het enige wat ik kan doen op dit moment. Nou vooruit, nog een open deur: 'Een ongeluk komt nooit alleen'. Mijn computer kreeg kuren en er moest een nieuwe harde schijf in. Toen gaf de afwasmachine er afgelopen week ook ineens de brui aan. Niet handig in mijn geval. Man heeft het er maar druk mee. Trouwens, al mijn Mannen doen hun uiterste best en helpen me waar nodig. En de zon scheen heerlijk afge lopen week en ik was alweer even op mijn werk. Ook fijn: slow cooking is in. Daarom lamsschouder. Hoe langzamer deze gaart, des te beter hij smaakt. Haal een lamsschouder bij de slager en bestrooi hem met zout, peper en komijnzaad. Braad het lam aan in olijfolie in een braadpan. Voeg er daarna wat takjes ro zemarijn en flink wat tenen knoflook bij en zet de braadpan, met het deksel erop, in de oven op 170 gra den. Laat het vlees 3,5 uur garen. Deze schouder at ik met extra aandacht, dat begrijpt u. eindscore zaterdag 18 maart 2017 GO DELTA levert al jaren de unieke combinatie van energie en digitale diensten. Maar we gaan verder en benutten steeds vaker de voordelen van die combinatie in onze service en ons aanbod. Zo profiteer je steeds vaker van het unieke karakter van DELTA. We bieden één aanspreekpunt voor alles wat er rondom energie, internet en tv gebeurt; thuis, maar ook op het werk. Onze klantenservice is altijd van alles op de hoogte. Onze monteurs zetten net dat stapje extra en gaan pas weg als het écht werkt. We gaan voor flexibiliteit en keuzevrijheid in onze contracten en aanbiedingen. Het enige waar we niet flexibel in zijn is de oorsprong van onze stroom, die is namelijk altijd ioo% groen. We zorgen dat je altijd en overal van ons internet en van tv kunt genieten, thuis en onderweg. En met WiFi Zeeland zijn ook de mensen die onze mooie provincie bezoeken altijd online. DELTA gaat verder! Bekijk hoe DELTA ook verder gaat in Duurzaamheid, Educatie, Leefomgeving en Techniek op DELTA.nl/DELTAgaatverder Nog iets na? (Prijs/kwaliteit telt dubbel) verbindt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 54