rULTUUR 25 Vrouwenlichaam Boek nu de laatste plaatsen voor een busreis met vertrekgarantie Vraag nu de gratis zomerbrochure aan! peterlanghout.nl 0172-468800 Het is misschien zelfs een stukje op voeding", zegt Katja. „Net als dat ik het fijn vind om van mijn ouders te horen dat ze nog zo'n goed en gezond seksleven hebben. Mijn vader is bijna 70, mijn moeder is 67 en ze hebben het te gek met elkaar, op alle vlakken. Dat is toch hoopvol? Word jij daar ongemakkelijk van? Ik voel die gêne totaal niet." Broeierig „Mijn moeder is geboren op Curasao. Daar, en in andere Latijns-Ameri kaanse landen, is het temperament zo anders dan hier. Er is een docu mentaire over de Braziliaanse dichter Carlos Drummond de Andrade - O Amor Natural - waarin ouderen zijn erotische gedichten voorlezen. Dat is zo mooi, ze zijn zo open over seks. In die landen is de sfeer broeierig. Al leen een dans als de salsa of de tango al, daar druipt erotiek van af. Er hangt daar seks in de lucht, dat vind ik fijn." Katja vindt het daarom zonde dat Patricia Paay zich bij het uitlekken van haar seksvideo zo ellendig voelde. „Natuurlijk is het verschrik kelijk dat zo'n filmpje tegen haar zin online is gezet. Het brak haar, hoorde ik haar vertellen op tv. Terwijl ik denk: wat goed dat ze zo'n spannend seksleven heeft. Wees trots dat jij niet zoals velen uitgeleefd achter de geraniums zit. Waarom zou je gege neerd zijn door seks, door iets wat zo mooi is in het leven? Geniet er met volle teugen van." Gimmick van Joost Zwagerman heel mooi, ook al loopt dat niet goed af. Het gemis van een liefde die is ge weest, heeft hij zo mooi beschreven." Mamapornohit Vijftig Tinten Grijs laat ze volledig links liggen. Die boe ken zijn niet aan haar besteed. „Mijn zusje speelde er een parodievoorstel- ling over en had de boeken liggen. Ik las een stukje waarin de hoofdper soon het in de derde persoon over zijn geslachtsdeel had. Ieuw, als ie mand dat tegen mij zou zeggen, zou alle zin bij mij weg zijn. Nee, dit zijn stuk voor stuk teksten die iets met me doen", vertelt Katja. Partnerruil Zo ook een verhaal over partnerruil. „Geloof ik in monogamie? Ik geloof in elk geval niet in liegen tegen el kaar. Wat je onderling afspreekt, dat moet je zelf weten. Ik vind dat je best samen iets met een ander kunt doen, omdat je die ervaring dan wel met el kaar deelt." Ze is niet bang dat dochter Sammie (6) later aanstoot zal nemen aan haar woorden. „Ze kent d'r moeder wel. (Pablo Serutla) enliehaam blanke heuvels, blanke dijen, 3en werelcl zoals je daar ligt in overgave, we boerenlijf graaft in je en wekt d diep in je aarde. Riviercruises Autoreizen Busexcursiereizen Rondreizen -4 Katja Schuurman droeg de erotische verhalenbundel die ze samen stelde, op aan haar vriend Freek van Noortwijk, 'met wie het episch is'. FOTOBRUNOPRESS O 10 dagen Rome-Florence-Venetië, 12 mei vanaf 599,- 8 dagen Zwitserse Alpen incl. treinreizen, 26 mei v.a. 699,- 10 dagen Noord-ltalië en Gardameer, 26 mei v.a. 559,- 7 dagen Lourdes, 5 juni vanaf 459,- 14 dagen Spanje en Andalusië, 5 juni vanaf 799,- 10 dagen Schitterend Noorwegen, 8 juni vanaf 859,- 12 dagen Scandinavië met Noordkaap, 19 juni v.a. 1289,- 5 dagen Single-reis Hart van Duitsland, 19 juni v.a. 349,- Vervoer met Comfort Class bus, vele excursies inbegrepen. Advertentiecode Persgroepl 1 Verboden Vruchten van Katja Schuurman ligt nu in de winkel. zaterdag 18 maart 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 25