Als vandaag op gisteren lijkt, zullen we het dan eens over morgen hebben? Account Managers gezocht Et dethon Ben of ken jij onze nieuwe collega? Beleidsmedewerker Landschap/Ruimtelijke Ordening (m/v) voor 32-36 uur Beleidsmedewerker Deltawateren (m/v) voor 32-36 uur Het ErholungsWerk Post Postbank Telekom e.V., Supervisor housekeeping (m/v)/Receptionist(e) Afdelingschef bezorgdienst intermediair Voor onze Rotterdamse en Zeeuwse vestiging zijn we op zoek naar een gedreven Account Manager voor de uitbreiding van onze verhuur busi ness. Je bent verantwoordelijk voor de acquisitie van nieuwe klanten en het onderhouden van bestaande relaties. Tel +31 (o)io 416 55 li Afdeling Human Resources Welplaatkade 19 T: +31613 92 9918 3197 KR Rotterdam E: werken@abird.nl een non-profit vereniging in de toeristische sector, heeft in Cadzand-Bad een vakantiepark met 89 vakantiewoningen. Voor deze locatie zoeken wij in deeltijd (20 uur per week) vanaf 1 april 2017 een Het betreft tijdelijke (jaar-)contracten met een wekelijkse werktijd van 6-10 uur per week. Het takenpakket omvat: Planning, organisatie en controle van de schoonmaakwerkzaamheden Algemeen receptie- en administratiewerk Inkoop van materiaal Inventarisatie Ondersteuning van het schoonmaakteam Wij verwachten van u: Een opleiding in de toeristische branche/handelsopleiding of adequate werkervaring Kennis/ervaring in het hotelvak en/of in vakantieparken zijn een pré Goede beheersing van de Duitse taal in woord en geschrift Team- en communicatievaardigheid Engagement en sociale houding Goede kennis van het MS-Office-pakket Rijbewijs B Wij bieden interessant en afwisselend werk met een adequate vergoeding. ErholungsWerk Post Postbank Telekom e. Uw volledige sollicitatie, graag in Duitse taal, incl. salariswens en mogelijke begindatum a.u.b. sturen naar: ErholungsWerk, Post Postbank Telekom e. V., Meidoornstraat 33, 4506 KG Cadzand-Bad t.a.v. Dhr. Battermann, Telefon 0117/391869, xel.Battermann@erholungswerk.de Dethon is het sociaal werkbedrijf van de drie Zeeuws-Vlaamse gemeenten (Hulst, Temeuzen en Sluis) en heeft 1000 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Dethon kent verschillende bedrijfsonderdelen: Dethon Customized, Dethon Groen, Dethon Cleaning, Dethon Bezorgdienst, Dethon Elektronica, Dethon Industrie. Meer informatie over ons bedrijf vind je op www.dethon.nl. Vacature Wat ga je doen Als afdelingschef zorg je ervoor dat je op enthousiaste wijze de afdeling met 90 gemotiveerde medewerkers doelmatig en met het oog op kwaliteit laat functioneren. Je stuurt deze via een werkmeester en voorman aan. Hierbij leg je de verantwoording af aan de bedrijfsmanager. Je vertaalt de wensen en prognoses van de opdrachtgevers naar gedegen planningen. Je bent verantwoordelijk voor diverse personele taken en zorgt o.a. voor opleidingen en begeleiding, voert werkoverleg en functioneringsgesprekken en adviseert de bedrijfsmanager inzake loongroepindeling en functieaanpassing. Tevens draag je zorg voor een operationeel uitgebreid wagenpark. De administratieve medewerkers worden door jou aangestuurd en je bewaakt het order-, inkooporder- en facturatieproces. Met passie voor het vak en een attitude die gericht is op constant verbeteren, ga je systematisch te werk en ben je in staat alle afwisselende taken goed te organiseren. Dit vragen wij van jou Je beschikt over een MBO+/HBO-diploma en bent in staat om direct leiding te geven aan medewerkers die bij Dethon bezorgdienst werkzaam zijn. Wisselende werktijden en dagen (maandag t/m zaterdag) zijn voor jou geen probleem. Je kunt omgaan met de dynamiek binnen de unit, hebt een hands-on-mentaliteit en gaat praktisch om met problemen. Je hebt de juiste skills om met de diverse doelgroepen van verschillende niveaus binnen de organisatie te communiceren. Je kunt een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) overleggen en bent in het bezit van een rijbewijs. Wij bieden Een zelfstandige en verantwoordelijke functie bij een sociaal werkbedrijf. De functie valt onder de bedrijfseigen CAO Viaflex B.V. en het ABP pensioenfonds. Afhankelijk van leeftijd en ervaring zal het brutosalaris tussen de 2.433,- en 3.358,- bedragen. Informatie Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij mevrouw Van Meir, bedrijfsmanager Dethon Diensten, via a.van.meir@dethon.nl. Zo kun je solliciteren Als je interesse hebt in deze functie, stuur dan voor 31 maart 2017 een e-mail met je brief en CV o.v.v. vacaturenummer 5, aan de heer J. Bouterse, hoofd PO&I, naar solliciteren@dethon.nl. Acquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst. De ZMf (Zeeuwse Milieufederatie) is een overkoepelende natuur- en milieuorganisatie die werkt aan een mooi en duurzaam Zeeland. Wij zoeken voor zo spoedig mogelijke indiensttreding 2 gedreven beleidsmedewerkers: De ZMf: een organisatie met een missie Wij inspireren mensen, bedrijven en overheden in de overgang naar een duurzame samenleving. We zoeken kansen, creëren mogelijkheden en stimuleren de realisatie door samenwerking. Daarvoor kiezen we positie midden in de Zeeuwse samenleving, actief, open en integer. De ZMf is een vereniging met een achterban van 24 lidorganisaties, zo'n 750 individuele leden en met een steeds groter wordende groep sympathisanten. Voor meer informatie over deze vacatures verwijzen wij u naar onze website: www.zmf.nl. intermediair.nl Sta je stil in je loopbaan? Vraag je dan eens af waar je heen wilt. Waar je echte ambities liggen. Waar je écht voor warm loopt. Wil je dat morgen anders wordt dan vandaag? Begin dan bij Intermediair. Daar kun je terecht voor loopbaanadvies, En natuurlijk voor een baan met perspectief. op elk in je carrière

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 22