at m/Ê a fllensenlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 27 Herman Honoré Obrie Adrie Commelin A V Hendricus Couzijn Edy Bleijenberg COLOFON Familieberichten O IHensen inq.nl Martha Somers-Pauwels Ronald van Damme IzakTange Sjaak- ADRIAAN KRIJGER Han Tuinman de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Janneke den Besten Ditsy den Besten zaterdag 18 maart 2017 kijk ook op Voor de hartverwarmende belangstelling die wij als familie mochten ontvangen tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn man, onze vader, grootvader en overgrootvader willen wij iedereen bedanken. Woorden schieten te kort, maar alle reacties waren en zijn voor ons een grote troost. A.V. Obrie - Nelen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, 18 maart 2017. Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van Zulma Labinsky-Koch Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Namens Mona-Lee, Anneke Eddy, Albert Catrien en de kleinkinderen Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden mijn lieve ma en onze 'oma Hengstdijk' Uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun geweest bij het verwerken van dit verlies. Namens familie Somers en familie de Waal: Freddy Somers Hengstdijk, maart 2017 Wij danken iedereen voor de overweldigende belang stelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn echtgenoot, onze vader en opa Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Ronald in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Lea van Damme-de Caluwé Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, maart 201 7 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en uw medeleven na het overlijden van Het heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Nel Commelin Kinderen en kleinkinderen Serooskerke, maart 2017 Vele blijken van medeleven ontvingen wij tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame (schoon)vader Uw warme belangstelling, persoonlijk of schriftelijk, heeft ons bijzonder goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Marian Tange-Kruijsse Danny en Agnes Marcel Yerseke, maart 2017 Wij willen iedereen bedanken voor de vele kaartjes, brieven, telefoontjes en bloemen die wij hebben ontvangen. De overweldigende belangstelling en betrokkenheid van zoveel mensen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa heeft ons heel veel goed gedaan. Hanneke Krijger Carina Martijn, Sandra, Siem en Bob Hoek, maart 2017. Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van mijn man betuig ik u mijn oprechte dank. Het is voor mij een grote troost te weten dat Henk voor zoveel mensen iets heeft betekend. Annie Couzijn-van Heusden Middelburg, maart 2017 Wij willen graag iedereen bedanken die ons een warm hart heeft toegedragen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Roos Bleijenberg-van den Bergen Kinderen en kleinkinderen Temeuzen, maart 2017. 18-3-2007 18-3-2017 Liefde sterft niet Tien jaar voorbij, nog steeds geen dag dat ik niet aan je denk. Vaak tel ik mijn zegeningen en waardevolle momenten, die heb ik immers zoveel. Maar altijd blijft er een stukje onbeschrijfelijke pijn, omdat ik je zo mis en niets meer met je kan delen. Han, je bent nu eenmaal niet meer hier bij me, maar weet dat ik je altijd bij me draag, diep in mijn hart. Boukje •^è/3 uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1,4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samen een. voor u en met u... UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 6331 JC Middelburg Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 146