OvsrJeilsri k FMIflP 26 FAMILIEBERICHTEN Anke Oost Eduard Strijdonk lü-JMü2iui4jriM Jan Adriaanse Herman Beun Rachel Prudence de Smit-Ranschaert O [flensen inq.nl Janneke Sjoukje Beinema - Pars Marian Branko Matek "Al die mooie dingen die nog komen gaan, mat had ik daar graag nog even bij geweest. it Eindhoven, 27 juli 1960 t Vlissingen, 15 maart 2017 Den Haag: Robin van der Vleuten Judith van den Bosch Breda: Maxim van der Vleuten Van Reenenstraat 29, Vlissingen Correspondentieadres: Galvanistraat 118 A 2517 RE Den Haag De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 22 maart om 14.00 uur in de aula van het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegen heid tot condoleren in de koffiekamer. Anke hield van mooie fel gekleurde rozen. Ik verlaat deze die ik liefheb en vervoeg hen die ik heb liefgehad. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede herinneringen, delen wij u mede dat we afscheid moeten nemen van onze pa en opa Eugenius Eduardus Germain van Acker Weduwnaar van Alina Ferket A Sint Jansteen 18 januari 1928 t Terneuzen 12 maart 2017 De afscheidsdienst heeft volgens wens van de overledene plaatsgevonden in intieme kring. Dit melden u: zijn kinderen en kleinkinderen. Rouwadres: Janseniuslaan 18,4561 NM Hulst Graag schriftelijke condoleance Rouwcentrum Waem/Boonman Nieuw-Namen. 0114 345 695 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-directeur, mede-eigenaar, collega en groot vakman Martien Dieleman Wij wensen de familie en nabestaanden veel sterkte. Directie en medewerkers Van Kouteren b.v. GJvan Kouteren b.v. Adrie de Bruijne-Wagenaar Greet Strijdonk-Dierick Ivonne Ferket 9 Adri Antonissen Hierbij willen wij u danken voor het medeleven na het overlijden en voor uw aanwezigheid bij de uitvaartdienst van Aardenburg, maart 2017 Herman Beun junior familie Beun familie Fonteijne kijk ook op zaterdag 18 maart 2017 Niemand weet wat leven is Alleen dat het gegeven is En dat van dit geheimenis God het begin en einde is. Huub Oosterhuis Sterk en levenslustig viel uit ons bestaan Tjepoe, 14 februari 1936 t Middelburg, 16 maart 2017 weduwe van Marten Beinema Haar warmte en betrokkenheid missen wij. Rolf en Patty Martijn en Annebel Suzan Nova Eelco en Astrid Emiel Rimke Mar in Tjerk Correspondentieadres: Archimedesstraat 20 2517 RV Den Haag Marian wordt uitgeleide gedaan in de Nieuw Kerk, Onder Den Toren, 4331 AG Middelburg op woensdag 22 maart om 14.00 uur. Van 12.00 tot 13.30 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen en de familie te condoleren in de kerk. De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Ga nooit weg zonder te groeten, ga nooit heen zonder een zoen. Wie het noodlot zal ontmoeten, kan het morgen niet meer doen. Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve pa, opa en overgrootopa weduwnaar van Ruzica Matek-Galinic Vinkovec (Kroatië), 10-8-1948 t Terneuzen, 15-3-2017 Ivka en Cengiz Meryem Yasemin Jaap en Natascha Robin en Nienke - Mason, Kody Nicky en Niek - Jody, C Maud Ruud Trudy Sabiha en Reinhard Ayla Monique t Michella en Ronald Domenick Kevin Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 10, 4535 GC Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 22 maartom 13.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis kunt de familie condoleren en bent u welkom in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. Dinsdag 21 maart is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Branko in eerder genoemd uitvaartcentrum. Wij allen zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van echtgenote van onze werknemer en collega Jaap de Bruijne Wij wensen Jaap, de kinderen, kleinkinderen en familie alle sterkte toe met dit grote verlies. Uitvaartverzorging J.J.M. de Voogt Terneuzen Jack en Petra de Voogt Gilles en Adri Arie en Levina Het deed ons goed je zo bij te staan. Op 16 maart 2017 is overleden mijn lieve man, onze trotse vader-stiefvader en opa echtgenoot van eerder gehuwd met 2 oktober 1930 16 maart 2017 Dit melden u: Greet Strijdonk-Dierick Hun kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Zoutestraat 190, 4561 TC Hulst edgree@zeelandnet.nl We nemen afscheid van Eduard op dinsdag 21 maart om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. We nodigen u hierbij uit. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de aula. Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vaderen opa willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Ditty Adriaanse-de Vos, kinderen en kleinkinderen Vlissingen, maart 2017 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze broer zeggen wij u hartelijk dank. Philippine, maart 2017 Familie Roegiest Familie Antonissen Langs deze weg willen we iedereen bedanken voor de kaarten, telefoontjes en bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder en oma. Veerle Willemsen-de Smit Alfred Duncan en Kim IJzendijke, maart 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 145