Vindt u dcit ik mijn 65ste verjaardag kan uieren met alieen mijn vriendinnen? Marjan Berk Panel Wijsheid komt met de jaren, maar waarom zo lang wachten? Speelt er iets tussen u en uw kinderen, familie, buren of vrienden? Leg uw vraag voor aan mensen met levenservaring. Feest! Je hebt de 65 gehaald! Dan is het de hoogste tijd om er een mooi feest van te maken. Haal alle meiden om wie je geeft bij elkaar: moe ders, zusters, buurvrouwen, dochters! Laat ze allemaal wat lekkers meebrengen. Laat de Everly Brothers zingen! En zing met z'n allen luid mee. Of Maria Callas. Lepel een advokaatje met slagroom weg. Sla een portje achter over. Vertel elkaar de verha len van al die jaren die je hebt overleefd. Kortom, vier je leven! En: vergeet de mannen niet. Laat kisten bier aanruk ken! En borrelnootjes! Laat ze hun gitaar meebrengen, zodat ze met z'n allen kun nen zingen. Zet ze rond een tafel, in de achterkamer. Doe vooral de schuifdeuren dicht. Laat ze vieren dat ze het al die jaren met jou hebben uitgehouden. Het is feest! Wanneer dan om half 1 iedereen bekaf is, doe dan met de mannen samen een polonaise, help ze allemaal in hun jas, wuif ze uit. En ga dan lekker met z'n tweeën naar bed. Vier vooral dat je nog bij elkaar bent. Misschien is dat wel het groot ste feest. Hartelijk ..wM gefelici teerd! Maak er alsjeblieft wat moois van! Mijn helaas te vroeg gestor ven schoondochter zei altijd: 'Zo maken we herinnerin gen!' ZET DE MANNEN RONDEEN TAFEL IN DE ACHTERKAMER O 2 (ft "O H Ook een kwestie? Stuur uw vraag naar oldskool@ persgroep.nl Schrijfster (84) met als levensmotto: 'Neem het licht, het is al zwaar genoeg'. Binnenkort word ik 65. Mijn hele leven wil ik al eens een vrouwen feestje organiseren - gewoon, met mijn beste vriendinnen aan een tafel, dat lijkt me ont zettend leuk. Nu vindt mijn man dat ik dat niet kan maken. Volgens hem stoot ik heel veel men sen (lees: mannen) voor het hoofd als ik mijn plan doorzet. Wat denkt u? A.E. uit Rosmalen Mijn man en ik overwegen met drie bevriende stellen (ook65-plus)een groot huis te kopen, zodat we samen van een ge zellige oude dag kun nen genieten. Nu ben ik veruit de jongste van de club, want mijn man en ik schelen ruim tien jaar. Ik ben bang dat het erop neerkomt dat ik straks met zeven bejaarden woon, die allemaal van mij verwachten dat ik ze verzorg. Ik durf mijn positie niet goed aan te kaarten, uit angst dat de rest beledigd zal zijn, of mijn angst zal wegwuiven. J. van B. uit Vlaardingen 621 zaterdag 18 maart 2017 WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 120