familieberichten Emery René van Laere Anna Kint-Neve familieberichten O Mensen inq.nl FAMILIEBERIC 15 Martinus Dieleman Met familieberichtenonline. nl kunt u op een eenvoudi ge, snelle en zekere ma nier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. Felicitas Emma Baart COLOFON Familieberichten familieberichtenonline BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN donderdag 16 maart 2017 Prachtige jaren samen... niet treuren dat ze voorbij gingen, dankbaar dat ze er waren. Intens verdrietig zijn wij, nu we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Terneuzen: Felice Prinsenbeek: Angelique en John Femke, Suze Terneuzen: Marco en Sandra 13 maart 2017 Correspondentieadres: Uitvaartcentrum DELA Van der Maelstedeweg 102b 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van hem in familiekamer 'Camelia' van het uitvaartcentrum naast het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op vrijdag 17 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 18 maart om 14.00 uur in de aula van boven genoemd crematorium Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. 25 januari 1922 - 14 maart 2017 Op 14 maart 2017 is ma - oma - klein omaatje Anna overleden. Riet - Jan Cees Martijn - Chantal Mischa - Jeroen, Emma, Nora, Sofia Ine - Peter Anna - Sergio, Katharina, Max Jeroen - Jacqueline Bregje - Joost, Otis Bennie - Marita Jan - Ai'da, Naomi, Anna-May Maarten - Marlou, Richard Monique - Bertie Bas - Esther, Thijs, Veerle Tim - Saskia, Sepp Wim - Marleen Rutger - Jenny, Jesse, Manouk Eefje - Davy, Amber, Sanne Josefien t Hans - Ans Koen - Samantha, Lotte Yvonne - Niek, Diego Marco - Marloes Angela Peter - Sonja Jasmijn Sebastiaan Dagmar - Olaf, Owen, Esmee, Jelte Nicole - Jan Kim - Sydney, Noa Niek - Ymke Correspondentieadres: B. Kint, Schoolstraat 2, 4566 AT Heikant De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 20 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een arbeidzaam leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulpzaamheid en liefde is overleden weduwnaar van Francina de Regt levenspartner van Jenny Pauw f op de leeftijd van 82 jaar. Voormalig directeur van Van Kouteren-Dieleman Familie Dieleman Familie de Regt Kinderen en kleinkinderen van Jenny Leonardus en Tilly van Kouteren 15 maart 2017 Correspondentieadres: Molendreef 19 4542 AA Hoek De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 55