Overleden 14 FAMILIEBERICHTEN O [flensen nq.nl Urbain Arthur Bruggeman Eduardus Marie Vink Te mogen leven is bijzonder het lijkt zo gewoon maar 't is een wonder. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van -Ben weduwnaar van Henriette Irma Maria Bruggeman-Janssens Hij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Helmond: Luc Bruggeman Koewacht: Toon Ingeborg t Dankaart-Bruggeman Sophie 14 maart 2017 Tragel 6, 4576 ER Koewacht Ben is thuis in zijn vertrouwde omgeving, u kunt afscheid van hem nemen op vrijdag 17 maart van 15.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 18 maart om 10.30 uur in de parochiekerk H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats van de kerk. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, graag deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ward Elsa Mathilda Louisa Vink-Mel Leida Dekker-Jacobse Maria Johanna Nouse-Hoogstrate Marie Nieuwe Rijksweg 2b, donderdag 16 maart 2017 Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve pa, opa en overgroot-opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Ella Vink en Hans Dijkstra Cindy en Danny, Kick, v Melina Erwin en Jeannette Vink-Dophemont Thomas Jolien Mathijs Martin en Trudy Vink-van Wijngaarden Isabelle Elise 14 maart 2017 Blaauwe Hofke 136, Hulst Correspondentieadres: Lijsterbes 25, 4564 GC Sint Jansteen U kunt afscheid nemen van pa in familiekamer 1 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 17 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 18 maart om 10.30 uur in de kapel van Curamus (De Blaauwe Hoeve), Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraaf plaats Rapenburg te Vogelwaarde. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance in de kapel. Voor ons overwachts, maar op Zijn tijd, is overleden onze schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Domburg: Jo Dekker-Bakker Oostkapelle: Saar Dekker-Kaljouw Neven en nichten Ons Hef moedertje is niet meer. Verdrietig laten we u weten dat na een vol en rijk leven rustig is ingeslapen onze moeder, oma en overgrootoma. We zijn dankbaar voor de liefde die ze ons en anderen gaf. weduwe van Iman Nouse Kapelle, 3 februari 1923 Goes, 14 maart 2017 Kees en Addy Gerben en Diana, Rutger Hans en Netty Martin en Irina, Danng en Aiinda Willie en Kees Ben en Laura, Mirjam Piet en Jeanette Kristel, Maurice en Sabine Rien, in herinnering Jeroen en Monica, Iman en Femke, Douwe en Maria Heieen Jan, Corrie, in herinnering Heieen, Esther Irma en Kees Merel en Guust, Tim en Briong Marja Manon en Tom, Saskia, Kim Albert en Margot Lotje en Sam en achterkleinkinderen Correspondentieadres: 4472AB 's-Heer Hendrikskinderen Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op zaterdag 18 maart om 10.30 uur in de Geerteskerk te Kloetinge. Aansluitend zullen we haar lopend begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in de Geerteskerk gelegen heid om elkaar te ontmoeten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 54