i 20 MEE ANGELA KIJKT TV Holland Zingt Hazes beleeft dit jaar de vijfde editie en heeft iets unieks in petto: André Hazes verschijnt in hologram op het podium. „Ik moest me bedwingen om niet naar hem toe te rennen", zegt dochter Roxeanne. Omdat het geen zin heeft om, nu de verkiezingen achter de rug zijn, hier van alles over het laatste lijsttrek kersdebat te wijsneuzen, heb ik dinsdag avond gewoon lekker naar Married At First Sight gekeken. Op Helemaal Het Einde na mijn favoriete programma op RTL 4. Bij de eerste aflevering van de vorige reeks kon ik mijn hoon niet bedwingen. Je moest toch wel een diep wanhopige single zijn om je op te geven voor een tv-show waarin je trouwt met een volslagen onbekende die volgens 'de wetenschap' jouw perfecte match is, schreef ik toen. Je ideale man of vrouw vinden, puur op basis van een paar vragenlijsten en hoe groot je voeten zijn, ammehoela. Volkomen gestoord. Maar ik moet bekennen dat ik in de loop van die serie toch gefascineerd raakte. Deels uit leedvermaak, omdat er één stel bij zat waar van de vrouwelijke helft al bij het ja-woord bijna moest kokhalzen van haar 'man' en het tijdens de huwelijksreis hooglopende bonje werd. Maar vooral doordat het bij een ander stel, Bram en Patty, wél goed uitpakte. Die werden verliefd en zijn nog steeds bij elkaar. Geweldig verhaal voor hun kleinkinderen, toch? Afgelopen dinsdagavond - het tweede seizoen is inmiddels een paar afleveringen op streek - gebeurde er weer iets nieuws. Een van de vrouwen werd door haar onbe kende aanstaande gedumpt, terwijl haar kanten trouwjurk was uitgezocht en ze haar vrijgezellenavond al had gevierd. Gevalletje koude voeten. Bleek die perfecte match toch niet zo perfect als gedacht. Vorige reeks zou ik daar een vernietigend stukje over hebben geschreven. Nu had ik vooral met die verdrietige blonde dame te doen. Ik dacht alleen maar: had ze maar op boer Olke geschreven, ze was vast zijn type geweest. En tegelijk met vier andere dames op date gaan is minder gênant dan met het altaar in zicht door een totale onbekende in de steek te worden gelaten. Maar wie weet wat Cupido voor haar nog in petto heeft. Als Married at First Sight iets be wijst, is het dat niets onmogelijk is. Of heb ik dat laatste zinnetje gewoon iets te vaak ge hoord tijdens de afgelopen verkiezingscam pagne? Quote van de dag Wij passen met z'n drieën in Trijntjesjurk COUNTRYPOP 'Swift gaat streamen' Affleck wil van drank af uize Hazes en kele weken gele den. Roxeanne zat al in pyjama. Haar vriend Erik kwam thuis van zijn werk. Moe der Rachel zat op de bank. „Ik draaide me om en toen zat Erik ineens op z'n knieën. Ik dacht nog: wat is dit nou? Hij pakte m'n hand en vroeg me met hem te trouwen. Mijn vriend en moeder, ze waren allebei in tranen. Ik begon ook te huilen. Het was zó mooi." Roxeanne lacht hardop. Het voelt prettig om even de spanning weg te nemen. De 24-jarige zan geres is volop bezig met de voor bereiding van een nieuwe reeks van de Holland Zingt Hazes-shows, waarvan mor genavond in Ziggo Dome de eerste is. „En ik lijk op mijn vader als het gaat om de ze nuwen vooraf. Hij kon ook moeilijk omgaan met de spanning voor een con cert. Het is nog even repe teren, morgen vroeg bij el kaar komen en dan knallen. Het wordt een bijzondere avond", verzekert ze. Voor het eerste lustrum van Holland Zingt Hazes zal André Hazes, die in 2004 overleed, als hologram op het podium verschijnen. Een pri meur voor Nederland, stelt or ganisator Stage Management. „In het buitenland gebeurde dit al met Michael Jackson, Tupac en Whitney Houston. Dan praat je over grootheden. Ik ben supertrots dat mijn vader hier de eerste is", zegt Roxeanne. „In Parijs zijn ze ermee begonnen. Foto voor foto. Spier voor spier. Rimpel erbij, pukkel er bij. Ik heb 'm nu een paar keer gezien. Dood eng en confronterend, want je hebt je vader zolang niet gezien en ineens staat hij op een donderdag 16 maart 2017 GO Gedumn Reageren? angela@persgroep.nl —De zussen van OG3NE vinden de veelbesproken scheurjurk geen inspiratie voor hun eigen Songfestival outfits, zeg gen ze in Privé. Taylor Swift houdt haar nummers al jaren van Spo- tify, maar werkt volgens TMZ aan een eigen streaming- dienst. De en- tertainmentsite baseert zich op documen ten waaruit blijkt dat Taylor een website wil opzetten waarop 'niet- downloadbare audio-opna- mes' staan. FILM Ben Affleck heeft zich laten behandelen aan een alcoholver slaving. „Dit was de eerste van vele stappen in de richting van een volledig herstel", aldus de acteur op Facebook. „Ik wil de beste vader zijn. Ik wil dat mijn kinde ren zich niet hoeven te scha men om om hulp te vragen als dat nodig is." V !5 'Een artiest üls.mijn vader krijgt Nederland nooit meer' Dennis Jansen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 19