in 51 üysrJailsrj etnoriEitt) fI1ensenlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Adriaan Jan Flikweert COLOFON Familieberichten O IHensen inq.nl Johanna Maria Ganseman-B auer Joke Ebrina Koster Johan Walhout onze rots in de branding Zoveel moed getoond Zo intens gestreden Nooit klagend, maar dragend. Niet eens voor zichzelf: liefde was de reden. Diep bedroefd, met veel pijn in ons hart, maar dankbaar voor de waardevolle tijd die wij als gezin samen hebben beleefd, hebben we los moeten laten mijn lieve man en onze lieve, altijd zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Geboren te Zonnemaire op 30 juli 1951 Overleden te Dreischor op 11 maart 2017 Nicolina Flikweert-Goudzwaard Michael en Natallia Flikweert Daan en Jessica Flikweert Robin, Tom Bogerdweg 20 4315 CC Dreischor De afscheidssamenkomst voor familie en belang stellenden zal plaatsvinden op vrijdag 17 maart om 13.30 uur in de Adriaanskerk, Ring 1 te Dreischor. Aansluitend, omstreeks 14.30 uur, zal de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats, Bogerdweg te Dreischor. Na de begrafenis zullen we samenkomen in het proeflokaal van Wijnhoeve de Kleine Schorre, Zuiddijk 4 te Dreischor waar gelegenheid is tot condoleren en samen zijn. Mijn hand in jouw handen. In aanwezigheid van haar dierbaren is overleden mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke mama en trotse oma in de leeftijd van 63 jaar. Hans Marjan en Dave Lisa Marie, Jacky Christel 13 maart 2017 De Doolhof 7 4421 GM Kapelle De herdenkingsdienst is vrijdag 17 maart om 16.00 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na afloop is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ferdi Smolenaers we zullen je missen. Biljartclub "De Veste" Petrus Johannes Kroes Enige en algemene kennisgeving Groede, 05-09-1930 Correspondentieadres: Mr. A.P.M. Peijnenburg Markt 23 4515 BB IJzendijke Breskens, 08-03-2017 Het afscheid heeft geheel naar Ebrina haar wens in besloten kring plaatsgevonden. De Heere nam van ons weg onze geliefde broer en zwager echtgenoot van Corrie Bijl in de leeftijd van 83 jaar. Terneuzen: Iman de Zwarte Corrie de Zwarte-Walhout in herinnering Terneuzen: Sannie van Wijck-Walhout Dirk van Wijck in herinnering Terneuzen: Jaap Walhout Suus Walhout-Verhelst Terneuzen: Riet Pladdet-Walhout Jas Pladdet in herinnering Middelburg: Kees Walhout Maddy Walhout-Dieleman Terneuzen: Ina Verboom-Walhout Rikus Verboom Terneuzen: Jannie de Ritter-Walhout Adri de Ritter in herinnering Maatje Elizabeth Verlinde-Dieleman Oswald van den Bossche woensdag 15 maart 2017 kijk ook op Na een voltooid leven heeft afscheid van ons genomen onze pa en opa weduwnaar van Suzanna Maria van Hoeve 14-2-1927 t 7-3-2017 Dordrecht Dees Kroes Jetty Kroes-van der Kooij Julien en Nathalie - Lyzanne, Yasmijn Frangois en Iris Terneuzen Johnny Kroes Marlies Kroes-van der Veen Peter-Paul Lieke Correspondentieadres: Arentsburg 7 3328 TA Dordrecht De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten houden, namen wij kennis dat van ons is heenge gaan onze lieve, zorgzame zus, schoonzus en tante W.A. Dieleman W. Dieleman-Meyer t E.M. Dieleman S.J. de Regt-Dieleman H.D. de Regt A.W. Dieleman E.P. Verschure-Dieleman A.A.L.A. Verschure f neven en nichten In liefdevolle herinnering 15 maart 2016 15 maart 2017 Je stoel is leeg, maar je bent altijd in onze gedachte Thea van den Bossche - Engels Chantal en Gien Daniel en Estella Stephan en Manuela m Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 69