OvarJadan 14 FAMILIEBERICHTEN Ferdinand Petrus Smolenaers Jacobus Jan van Houte O fïlensen inq.nl Marie-Louise Hamelink-van der Heijden Charles Louis Jozef Thuij Elza Laurentia Lohman-Lampo Ferdi Oda Margaretha Gelderland Afscheid nemen is met zachte handen dicht doen wat voorbij is en verpakken in de goede gedachten ter herinnering Met veel pijn in ons hart, maar dankbaar voor de waardevolle tijd die wij samen als gezin hebben beleefd, hebben we los moeten laten mijn lieve man, onze lieve en altijd zorgzame vader, schoonvader en opa -Jaap- Breskens, 25 maart 1937 f Middelburg, 9 maart 2017 Middelburg: J. van Houte-Heijdens Middelburg: Marianne en Ed Koen, Joep Borssele: Robert-Jan Onze dank gaat uit naar dokter Van Vijven, de medewerkers van Zorgstroom en Zeeuwse Zorgmensen voor de liefdevolle begeleiding. Correspondentieadres: Kruitmolenlaan 120 4337 KV Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Jacobus Marinus Hamelink Erna Janssens Maatje Elizabeth Verlinde-Dieleman Els kijk ook op dinsdag 14 maart 2017 Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Terneuzen: Oda Terneuzen: Karin Terneuzen: Sandra en Walter Maikel Amy Anoek en Jeffrey, Jairo Kimberly Terneuzen: Chantal en John Manouschka Mitrei Laszlo 11 maart 2017 Evertsenlaan 9, 4535 AA Terneuzen In verband met de verbouwing van de Emmaüs- kerk wordt de uitvaartdienst gehouden op vrijdag 17 maart om 14.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de uitvaartdienst bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waar tevens gelegenheid is voor een persoonlijke condoleance. Een speciaal woord van dank aan huisarts Nieuwoudt en team Thuiszorg. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen watje hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma en oma echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Terneuzen: Ko Hamelink Heinkenszand: Andrea en Cor de Winter-Hamelink Michel en Benjamin Geldrop: Monique en René van den Brandt-Hamelink Niels t Koen Stijn en Laura Terneuzen: Marco en Barbara Hamelink-Groeneveld Fleur 11 maart 2017 Bernard Zweerslaan 58, 4536 EM Terneuzen U kunt afscheid nemen van Marie-Louise in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op donderdag 16 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 17 maart om 13.30 uur in de aula van genoemd crematorium. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance. Waar je ook bent, ik zal het niet weten, niet in tijd en afstand te meten. Ik heb je bij me, diep in mij, daarom ben je zo dichtbij. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, deel ik u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan in genegenheid verbonden met St. Jansteen 15 maart 1927 t Terneuzen 7 maart 2017 Heikant: Erna Janssens Magdalenastraat 12, 4566 BB Heikant De afscheidsdienst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Moeder zijn is alles geven Zorgen, lijden en liefde geven Moeder zijn is alles derven Allesen tevreden sterven Maatje Achter ons liggen vele onvergetelijke jaren. Vóór ons ligt de toekomst, die wij met de steun van allen die haar lief waren, opnieuw inhoud zullen moeten geven. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat, na een leven van zorg en liefde voor haar gezin, de Here tot Zich heeft genomen, onze lieve, zorgzame moeder en trotse oma weduwe van Gerrit Pieter Verlinde in de leeftijd van 85 jaar. Terneuzen: Jaco Verlinde Ineke Verlinde-de Pooter Chantal en Marco Ilse Gertjan en Yuni Goes: Wim Verlinde Ellen Verlinde-Oosterom Niekyen Priscilla Jimmy en Stephanie Bergen op Zoom: Aldert Verlinde Bep Verlinde-van Galen Ka to en Stef Bob en Astrid en achterkleinkinderen 12 maart 2017 Correspondentieadres: Vijverhof 25 4532 EX Terneuzen Zaterdag 18 maart is er gelegenheid tot condoleren van 09.45 tot 10.20 uur in de Gereformeerde Kerk, Terneuzense- straat 32 te Zaamslag, waarna om 10.30 uur de afscheids dienst aanvangt. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Ter Schorre voor de uitstekende en liefdevolle verzorging van Ma. Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaargestaan. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zijn, maar het afscheid nemen doet zo'n pijn. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Germain Lohman Aardenburg, 25 juli 1936 t Aardenburg, 11 maart 2017 Oostburg Monique en Francis Staal-Lohman Justin, Kaylee Breskens: Harold en Angelique Lohman-de Jonge Thierry Correspondentieadres: Poolster 27, 4501 GP Oostburg Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Coensdike voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 17 maart om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 69