13 Uitsluitend geldig op: Dinsdag 14 maart t/m zaterdag 18 maart. Let op! Extra koopavonden tot 21.00 uur! JANC V/7 Britt raakte zwaargewond en moest maandenlang revalideren. „Het ongeluk heeft alles veranderd", zegt ze tegen het Belgische De Redactie. „Er is een leven voor en een leven na het ongeval." Tijdens de fatale crash sliep Britt op de voorlaatste rij van de bus. Ze lag vervolgens zes dagen in coma. Hoewel ze de ramp over leefde, was haar lichaam zwaar ge havend. Haar onderbenen waren op verschillende plaatsen gebro ken. Ook had ze breuken aan haar hiel, elleboog en nekwervel. In haar schedel zat een gat. Toch liet Britt zich niet uit het veld slaan en begon aan haar intensieve revali datie. Door het ongeluk raakte Britt ook achter op school, maar ze doet alles om zo snel mogelijk weer mee te komen. Het ongeluk krijgt haar niet klein. Ze realiseert zich dat haar lichaam nooit meer wordt zoals vroeger. „Ik kan ermee le ven." Ze wil verder: studeren, een goede baan krijgen en misschien later een gezin. Droom Ze hoopt uiteindelijk een studie psychologie op te pakken. „Na het ongeluk heb ik nooit psychologi sche hulp gewild", verklaart Britt. „Dat was achteraf niet slim. Ik wil gewoon mensen helpen. Mensen helpen is een droom." Van haar oude droom nam ze noodgedwon gen afscheid. Ze wilde eerst pro fessioneel basketbalspeelster wor den. Maar die kans is door het on geluk verkeken. „Dat is wel spijtig. Ik moest vaak huilen, maar ik heb het een plek kunnen geven." Om haar liefde voor de sport te uiten, geeft ze trainingen aan kin deren. „Een goede speelster zal ik zelf niet worden, ik kan andere kinderen wél die kans geven." Vandaag op deze dag laat ik een traan Vooral die mensen die toen zijn heengegaan Ik weet niet of jullie me daarboven kunnen horen, maar al mijn mooie herinneringen aan jullie gaan nooit verloren Op 13 maart ga ik nog meer aan jullie moeten denken De hele wereld gaat jullie dan extra veel aandacht schenken Ik weet dat jullie in mijn hart zitten en daar zullen jullie voor altijd een plaatsje bezitten jnormaal 5299,- nu 2299,-| per maand Santander dinsdag 14 maart 2017 'Het ongeluk veranderde alles' Het was gisteren precies vijf jaar geleden dat een Belgische bus op een tunnelmuur botste in het Zwitserse stadje Sierre. Er vie len 28 doden: de twee chauf feurs, vier begeleiders en 22 kinderen. De nu 16-jarige Britt overleefde met 23 kinderen het ongeval. Barbara de Jong Lommel/Heverlee Speciaal voor de herdenking schreef Britt dit gedicht: - Nu kan het! Britt overleefde met 23 andere kinderen het busongeluk dat in 2012 aan 22 kinderen en 6 volwassenen het leven kostte, fotosap bekledingen en kleuren. normaal 1199, nu 599, normaal nu 999.- 0% RENTE bergen op zoom Wassenaarstraat 45 - centrum stad eindhoven w. van Konijnenburglaan ld - woonboulevard De Kade heerlen in de Cramer 76 - woonboulevard Heerlen middelburg Mortiereboulevard 12 - woonboulevard De Mortiere nieuwegein De üesbosch 70 oosterhout Beneluxweg 3 naast McDonalds oss Frankenweg 31 - Woonboul. Oss-Oost FÏÏT IN AIIE BOVENSTAANDE FILIALEN IS TEVENS EEN openingstijden: Maandag t/m vrijdag 09.30-21.00 uur MSOMawnMiiflil zaterdag 09.30-17.00 uur. zondag gesloten. gratis voor de deur 0% RENTE BLACK OAK Alles is ook los leverbaar en in verschillende maten! TV/AudiO/HIFI- Dressoir Eetkamertafel 4 Eetkamerstoelen salontafel Woonlandschap Olso (298x198cm) Moderne leefhoek als grote uitvoering In Supreme inclusief sierkussens. Mooi detail zijn de strakke chroompoten. Tevens leverbaar in een groot aantal 3+2 zits Rio Ruim en comfortabel relaxbankstel uitgevoerd in stof Supreme. Rugkussens voorzien van ergonomische lendesteun.Leverbaar in diverse kleuren stof, kunstleder en leder. Inclusief 4 Relaxsystemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 13