E Bruiden met een krant en een Clooney 4 0 Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker worden. „Ja, ik was total loss. Ik had late dienst op mijn werk, de intensive care van het Erasmus MC in Rotterdam, en ik kwam om half 2 thuis. Ik ben niet meteen in bed gestapt, ik heb nog een tijdje zitten appen met een vriend. Nee, Judy wordt niet wakker als ik bij haar in bed stap. Ik word van al-les wakker, echt alles. Als ik geen oordoppen in heb, krijg ik elk geluid mee. Zij niet. Je kunt een kanon naast haar afschieten, maar zij slaapt gewoon verder." „Trouwen is altijd een droom van me geweest. Ik heb heel lang gedacht dat het met een man zou zijn. Tot een paar jaar geleden. Op sommige fronten ben ik een laatbloeier. Ik viel als student geloof ik al op vrouwen, maar ik had het nooit zo door. In 2011 kreeg ik een burn-out. Dat zette me aan het denken over wie ik nu eigenlijk ben en waar voor ik sta. Daarna werd ik verliefd op vrouwen. Judy-Ruth is mijn eerste echte relatie. We zijn nu tweeëneenhalf j aar samen. Over een maand trouwen we. Maken we daar meteen mijn coming-out-feestje van." „Op zaterdag ont bijten we meestal rustig met de krant en een Clooney - zo noemen wij de koffie uit ons Nes- presso-apparaat, waar George Clooney reclame voor maakt. Daarna strui nen we even over de markt. En vanavond gaan we naar een feestje van LetsBeOpen, een plat form voor openminded vrouwen. Morgen heb ik weer dienst. Dan moet ik mezelf bij elkaar rapen, vrees ik." 41 Grieteke Meerman 09.45 Geneviève Koolhaas (34, links) uit Amsterdam ligt nog even te doezelen met haar verloofde Judy-Ruth Martis (33) voordat ze met een 'Clooney' begint aan de zaterdagkrant. X Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? H Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 41 zaterdag 11 maart 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 61