Krantenbezorgers gezocht Assistent business controller (m/v) Manager EGZ www.krantenbezorgen.nl VERGUNNINGVERLENER BOUWEN Huisartsen Meer informatie en aanmelden: Verbreed je horizon, pakje ruimte als Verbreed je horizon! Word Hypotheekadviseur bij Univé Het Zuiden! Coöperatie Prima verdienste Een wijk bij jou in de buurt Gratis deze krant lezen Een gemiddelde wijk bezorg je in 1,5 uur van maandag tot en met zaterdag voor 36 uur per week Reactie: Kijk voor het volledige profiel en de procedure op onze website www.zrti.nl/werken-bij-zrti/vacatures.htm. Uw sollicitatie zien wij graag uiterlijk op 26 maart 2017 per e-mail tegemoet via info@zrti.nl. bij de gemeente Schouwen-Duiveland Kijk voor meer informatie op www.schouwen-duiveland.nl De Zeeuwse Huisartsen Coöperatie (ZHCo) is een organisatie van, voor en door huis artsen in de regio's Walcheren, de Bevelanden en Schouwen-Duiveland. Binnen de ZHCo faciliteert de Eerstelijns GGZ Zeeland B.V. (EGZ) de aangesloten huisartsen onder andere op het gebied van de verlening van GGZ in de aangesloten huisartspraktijken. Wij zoeken voor het op een effectieve en efficiënte wijze aansturen van de EGZ een enthousiaste: De Manager EGZ is verantwoordelijk voor het aansturen van de EGZ, met als doel de praktijkondersteuners GGZ en huisartsen in staat te stellen zo optimaal mogelijk in de zorgvraag van de patiënt te kunnen voorzien. De Manager EGZ is in staat om inhoudelijke ontwikkelingen te initiëren en vorm te geven en draagt zorg voor het relatiebeheer van de deelnemende huisartsen en werft actief nieuwe deelnemende praktijken. Het betreft een parttime dienstverband voor 20 uur per week, voor bepaalde tijd. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid tot aanstelling voor onbepaalde tijd. Interesse? Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.zhco.nl (Professionals- Vacatures). www.zhco.nl zrti) Zoek jij een uitdagende baan met veel variatie? Voel je je thuis in een klein team waar je veel verantwoordelijkheid krijgt? En kun je achter de cijfertjes kijken? Dan zijn wij, het Zuidwest Radiotherapeutisch Instituut, op zoek naar jou! Gemeente Schouwen-Duiveland Univé Het Zuiden is een van de zelfstandige Regionale Univé's binnen de Coöperatie Univé U.A. Het werkgebied strekt zich uit over de provincies Zeeland, Brabant, de Zuid Hollandse eilanden en Rotterdam-Zuid. Wij bieden particuliere en zakelijke klanten een totaalpakket van schade-zorg- en levensverzekeringen aan, alsmede hypotheekdiensten. Bij Univé Het Zuiden zorgen 60 medewerkers vanuit 8 vestigingen voor een persoonlijke dienstverlening. Het uitgangspunt van Univé Het Zuiden is: Samen, Dichtbij en Doe! Dit alles met de zekerheid van de hoogst denkbare service én onze bekende topkwaliteit. Functie-eisen Ervaring als hypotheekadviseur Afgeronde HBO opleiding in een bedrijfseconomische richting Fulltime (38 uur) beschikbaar In het bezit van een rijbewijs is een pre Daarnaast beschik je over de volgende actuele beroepskwalificaties: Adviseur Basis, Schade Particulier, Inkomen, Vermogen, Hypothecair Krediet Consumptief Krediet Werken bij Univé Het Zuiden betekent werken in een team met een uitstekende werksfeer. Wij bieden jou een verantwoordelijke functie in een ambitieuze en betrouwbare organisatie met een open cultuur. De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend, met o.a. een dertiende maand en een pensioenregeling. Ben jij al zeker van jouw keuze en wil jij aan de slag als Hypotheekadviseur bij ons? Stuur dan, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, een e-mail met jouw korte en krachtige sollicitatiebrief met CV naar Univé Het Zuiden, afdeling Human Resources, t.a.v. mevrouw E. Sinke (P&0-990@unive.nl)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 54