Wijn of bier? Grote steden blijven achter Poes of hond Megahitrecord op Spotify voor Ed Sheeran wil'1# CULTUUR 25 35 40 45 50 55 60 65% 10-daagse busreis Rome-Florence-Venetië De nieuwe plaat van Ed Sheeran is een grote hit. Het album dat het Spotify-record voor meeste streams binnen een week brak, komt vanuit het niets binnen op de eerste plek in de Al bum Top too, samenge steld door GfK Dutch Charts. De 26-jarige Brit zorgt bovendien voor een hitrecord, want alle zestien num mers van de deluxe versie van het album staan geno teerd bij de eerste dertig plekken in de GfK Dutch Single Top 100, waarvan vijf in de top tien. Ook X van de Brit is nog terug te vinden in de lijst. Van -r gingen de afgelopen week meer dan tien keer zo veel exemplaren over de (digi tale) toonbank. Daarmee geeft Sheeran, die op 3 en 4 april op treedt in de Ziggo Dome, Chef Special het nakij ken. Het album Amigo van de Haarlemse band komt nieuw binnen op de tweede plek. De mannen presenteren vanavond live in Patronaat in hun thuisstad hun nieuwe plaat. Ook Daniel Lohues lan ceerde vorige week een nieuw al bum. Moi is terug te vinden op de vierde plek. jjHHlÉl'lïïi zaterdag 11 maart 2017 GO Wijndrinkers kij ken meer naar Boer zoekt Vrouw Internati onaal dan bier liefhebbers. Van de wijndrinkers die op zondagavond op primetime voor de tv zitten, stemt meer dan de helft (52 procent) af op NPO 1. Bij de bierdrinkers ligt dat percentage lager: 47. Kijken we naar thee en koffie, dan zijn de theedrinkers (46 pro cent) meer boer-min ded dan koffiedrinkers (41 procent). van alle tv-kijkende vrouwen van 50 jaar en ouder kijkt op zon dagavond vanaf half negen naar Boer zoekt Vrouw Interna tionaal. Dit seizoen haalt BzV 46% 'markt-aandeel' - het percentage kijkers (zowel live als uitgesteld) op dag van uitzending. Hoe is dat per provincie? In absolute aantal schrikbarend wei len gemeten nig gekeken. komen er natuurlijk Slechts 1 op de 5 nog altijd veel kij Hagenaars kiest kers uit de groot op zondagavond ste steden. Daar voor Boer zoekt wonen nu eenmaal Vrouw (21 pro veel mensen. Maar cent). In Amster relatief gezien blijft dam en Rotterdam de Randstad dui is dat 1 op de 3 in delijk achter. In woners (33 pro Den Haag wordt cent). is het marktaandeel van BzV bij hoogop geleiden. Van de la geropgeleiden ligt het percentage op 45. De kijkcijferexpert van de NPO kan kijk cijfers tot achter de komma analyseren. Boer zoekt Vrouw is meer een katten- dan een hondenpro gramma. In een huis houden met een kat is de kans bijna 50 procent (49 om pre cies te zijn) dat het baasje zondagavond kijkt naar Yvon Jas pers en haar boeren. Hondenbezitters kij ken eerder naar een andere zender; 43 procent stemt af op Boer zoekt Vrouw. Italië staat bekend om de cultuur, mooie landschappen en monumentale steden. Deze gecombineerde busreis Italië laat u kennis maken met de hoogtepunten van La Bella Italia. In Toscane bezoeken we het prachtige Florence. Vervolgens brengen we een bezoek aan wereldstad Rome met het machtige Colosseum, en gaan naar Noord- Italië waar we in de schitterende omgeving van het Cardameer verblijven en de busreis naar Venetië vervolgen. Inclusief O Vervoer per luxe Comfort Class bus O Comfortabele overnachting op de heen- en terugreis O Verblijf in diverse hotels op basis van halfpension O Koffie met gebak op de heenreis O Afscheidsbuffet in Nederland O Diverse data met vertrekgarantie Vraag nu de gratis zomerbrochure aan! peterlanghout.nl 0172-468800 Reiscode: BE39314 Advertentiecode: Persgroep! 0 1 i 1 i 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 24